Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Wiadukt na Opolskiej otwarty

04 MAJ 2017, GODZ 10:48 | redakcja@olawa24.pl

13

ocena 1 / 100%

Na tak dobrą informację czekał niejeden kierowca i mieszkaniec Oławy. Od dzisiejszego poranka po ponad roku wykonywania prac remontowych, wiadukt przy ul. Opolskiej jest przejezdny w obu kierunkach.

Prace na jedynej w mieście estakadzie trwały od 29 lutego 2016 roku. Przesunięcie terminu robót jak tłumaczył inwestor, było spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi w okresie zimowym. Niemożliwym okazało się wykonanie niektórych robót betonowych i izolacyjnych.

 

reklama
 

Oceń artykuł:

(1 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
  • ale koncowki polaczen nie mozna bylo wykonac lepiej? ju zdziury

    09 MAJ 2017, GODZ 14:34 | AUTOR: ~aaaa

  • ,,, a teraz będziemy łatać dziury na łączeniu z,, starym" asfaltem- jak by nie można było położyć kilku metrów asfaltu więcej biznes musi się kręcić

    05 MAJ 2017, GODZ 13:57 | AUTOR: ~junior

  • przyjmuję zakłady kiedy znów zamkną

    05 MAJ 2017, GODZ 10:23 | AUTOR: ~już wkrótce

  • Eeee, ludzie już otwarte, nie pisać dupereli tylko korzystać z wiaduktu - tak wam tęskno było!!!

    05 MAJ 2017, GODZ 06:36 | AUTOR: ~P@weł

  • W sumie to faktycznie lało całą jesień. Styczeń i luty był zimowy.ale tempo prac było tragiczne latem 2016 i zwłaszcza teraz na wiosne .medal im dać

    04 MAJ 2017, GODZ 17:48 | AUTOR: ~a hoj z tym

  • W sumie to faktycznie lało całą jesień. Styczeń i luty był zimowy.ale tempo prac było tragiczne latem 2016 i zwłaszcza teraz na wiosne .medal im dać

    04 MAJ 2017, GODZ 17:48 | AUTOR: ~a hoj z tym

  • skończyłem!!!

    04 MAJ 2017, GODZ 14:58 | AUTOR: ~cześ

  • Czesiu skończ...

    04 MAJ 2017, GODZ 14:25 | AUTOR: ~Gosc

  • No to EuGeniusz - jesteś wyjątkiem, gratuluję!!!

    04 MAJ 2017, GODZ 13:43 | AUTOR: ~cześ

  • Otóż - cześ-u złotousty - nie piszę tych słów w pracy! Trafiłeś kulą w płot (patrząc na Twój język wypowiedzi nie wiem nawet, czy rozumiesz, co znaczy ten stały związek frazeologiczny...). A jeśli chcesz wiedzieć - pracowałem ciężko i uczciwie wiele lat. I nie obijałem się w pracy, o nie. Remont wiaduktu był pokazem tego, jak w dzisiejszych czasach pracować (i organizować pewnie) się nie powinno. Tłumaczenie się inwestora "złą pogodą" to ordynarna i bezczelna ściema - mamy za sobą 3 lata pogody najlepszej dla budownictwa od niepamiętnych lat. Tak to wygląda, cześ-u...

    04 MAJ 2017, GODZ 12:56 | AUTOR: ~EuGeniusz

  • Ty kurwa geniusz - jak ci się tak spieszy to mogłeś się tam zatrudnić i pokazać im jak się pracuje, ciekawe ile razy ty się w pracy opierdalałeś, może nawet pisząc ten komentarz robisz to w godzinach pracy baranie!!!

    04 MAJ 2017, GODZ 12:49 | AUTOR: ~cześ

  • I teraz wykonawca powinien być natychmiast ukarany tak skandalicznie długim okresem wykonywania tych robót. To się w głowie nie mieści, żeby tak w sumie niewielki obiekt robić tyle czasu. Ale widać było wiele razy, że panowie to się tam specjalnie nie spieszyli. W tych czasach w ciągu roku to się stawia pół takiej galerii, jak Wroclavia. Skandal i wstyd.

    04 MAJ 2017, GODZ 12:40 | AUTOR: ~EuGeniusz

  • Teraz prosimy o FOTORADAR