Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Zniszczył znaki drogowe, poniesie za to karę

18 MAJ 2017, GODZ 14:22 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 1 / 100%

1000 złotych grzywny, to kara jaką poniesie 20-letni mieszkaniec Jelcza Laskowic, za zniszczenie trzech znaków drogowych i tamowanie ruchu w obrębie jednego ze skrzyżowań w Jelczu-Laskowicach.

O nietrzeźwym mężczyźnie przewracającym znaki drogowe, poinformował policjantów jeden z mieszkańców. Zgłaszający przekazał funkcjonariuszom, że ten sam mężczyzna chwilę wcześniej wchodził na jezdnię stwarzając zagrożenie w ruchu. Mundurowi sprawdzili wskazane miejsca, faktycznie ujawnili trzy wyrwane z ziemi słupki ze znakami drogowymi.

Dzięki aktywnej i pomocnej postawie zgłaszającego, sprawca zniszczeń został wylegitymowany i doprowadzony przez policjantów do komisariatu. Nietrzeźwy mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie, nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy utrudniając im przeprowadzenie czynności. Finalnie, mężczyzna trzeźwiał w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w oławskiej komendzie. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany na okoliczność popełnionych wykroczeń. Nie potrafił sensownie wytłumaczyć powodów swojego zachowania.

Za popełnione wykroczenia mężczyzna został ukarany 1000 zł grzywny.

 

 

Źródło: KPP Oława

 

reklama
 

Oceń artykuł:

(1 głosów / 100%)
Zostaw komentarz