Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Za szybko na prostej drodze. Kierowca zginął na miejscu

13 LIPIEC 2017, GODZ 09:38 | redakcja@olawa24.pl

58

ocena 11 / 26%

Dzisiejszej nocy, kilka minut po północy doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem marki Audi A4, 31-letni mężczyzna jadąc ulicą Kilińskiego wjechał w przydrożne drzewo. W wyniku odniesienia licznych obrażeń, zginął na miejscu.

Zdarzenie potwierdza Alicja Jędo, rzecznik prasowy KPP Oława. Kierujący mieszkaniec Oławy jadąc z ulicy Kilińskiego w kierunku Jaczkowic nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, w skutek czego poniósł śmierć na miejscu.

Policja ustala przebieg i okoliczności zdarzenia.

img_20170713_075330.jpg

Oceń artykuł:

(11 głosów / 26%)
Zostaw komentarz
  • Ci co sie z tragedii smieja. I wogole go nie znali za zycia sa jak scierwo ktore przeszkadzaja w zyciu obic mordy tylko szkoda reki

    07 08 2017, GODZ 17:58 | AUTOR: ~Brat

  • Tragedia się stała a wy jak sępy tylko was interesuje mnie i nazwisko współczuję rodzinie wiem co oni teraz przechodzą a zmarły był wspaniałym człowiekiem zawsze gotowy pomuc

    25 LIPIEC 2017, GODZ 11:40 | AUTOR: ~Awe

  • Słuchaj debilu.Jak jesteś taki cwany to proponuję się gdzieś spotkać zobaczymy czy będziesz miał tyle do powiedzenia....

    17 LIPIEC 2017, GODZ 15:17 | AUTOR: ~Gość

  • Uważaj żeby moja pięść się nie przyjrzała twojej mordzie baranku bezmózgi!!!

    17 LIPIEC 2017, GODZ 13:19 | AUTOR: ~cześ

  • Proponuje przyjrzeć komentarzom CZESIA w różnych artykułach.

    14 LIPIEC 2017, GODZ 19:20 | AUTOR: ~Gość

  • REDAKCJA OLAWA24.PL

    Z racji na niecenzuralne słowa oraz nieposzanowanie osoby zmarłej niektóre komentarze zostały usunięte. Prosimy o pohamowanie emocji, wszystkie komentarze obrażające mężczyznę, który zginął będą usuwane.

    14 LIPIEC 2017, GODZ 10:26 | AUTOR: ~REDAKCJA OLAWA24.PL

  • Czytam komentarze i nie wierzę ze ludzie moga byc tak wyrachowani i beszczelni idźcie sie wyzywac gdzie indziej .Wstyd za takie zachowanie.

    14 LIPIEC 2017, GODZ 09:49 | AUTOR: ~Beata

  • "CZEŚ" Ty to jesteś idiota

    14 LIPIEC 2017, GODZ 09:25 | AUTOR: ~Gsysh

  • sodoma i gomora :(

    14 LIPIEC 2017, GODZ 08:53 | AUTOR: ~cześ

  • samoboj, ale odjechal czlowiek na wieki wiekow ...
    wyrazy wspolczucia dla rodziny.

    14 LIPIEC 2017, GODZ 08:27 | AUTOR: ~kama

  • Rodzina właśnie to czyta i nie ma co drążyć tematu.
    Dajcie żyć.
    Przestańcie być bydłem bądźcie ludźmi.
    RIP

    14 LIPIEC 2017, GODZ 07:18 | AUTOR: ~Przyjaciel

  • Oczywiście że nie chcą podac imienia i nazwiska bo jest duże prawdopodobieństwo, że to było samobójstwo. Tylko po co robić z tego takie tajemnice. Oława miasto małe każdy się zna itd. Szkoda mi rodziny i tego małego dziecka. Masakra ale tatuś zgotowal los.

    14 LIPIEC 2017, GODZ 07:12 | AUTOR: ~Lelum

  • "Podaj swoje imię i nazwisko" napisał ten kto podpisuje się jako "?" hahahahahahhahh

    14 LIPIEC 2017, GODZ 06:01 | AUTOR: ~cześ

  • "Cześ" podaj swoje imię i nazwisko to się spotkamy cwaniaku

    13 LIPIEC 2017, GODZ 23:04 | AUTOR: ~?

  • i co teraz wszyscy szczęśliwi jak znają imię i nazwisko.
    "-cześ", ty troche przesadzasz, prostaczku z oławy, zaproś mnie gdzieś, powiesz to wszystko w oczy, masz jaja

    13 LIPIEC 2017, GODZ 22:53 | AUTOR: ~takitam

  • Co was to interesuje kto to jak ma na imię czy gdzie mieszka co wam to da

    13 LIPIEC 2017, GODZ 22:46 | AUTOR: ~...

  • Cześ ciekawe idioto czy też byłbyś takiego zdania jakby to był twój brat kuzyn przyjaciel ?

    13 LIPIEC 2017, GODZ 22:27 | AUTOR: ~Adm

  • Cześ ciekawe idioto czy też byłbyś takiego zdania jakby to był twój brat kuzyn przyjaciel ?

    13 LIPIEC 2017, GODZ 22:27 | AUTOR: ~Adm

  • Jeżeli podałeś już imię i nazwisko w komentarzu to nie uważasz ze podpisując sie jego danymi to nie na miejscu... :(

    13 LIPIEC 2017, GODZ 22:22 | AUTOR: ~:(

  • Witam zdiecie glowne z synem mam beata konaszewska miejscowosc otyń

    13 LIPIEC 2017, GODZ 21:46 | AUTOR: ~Beata

  • nie wiem kto wymyślał gdzie ustawiać progi na kilińskiego ale te miejsce jest trochę chybione progi powinny być 300m dalej(w kier Jaczkowic) tam gdzie jest przejście na działki rowerzyści wyjeżdżają w prost pod koła a żywopłoty świetnie ograniczają widoczność

    13 LIPIEC 2017, GODZ 21:28 | AUTOR: ~xawi

  • Dobrze, że nikogo nie zabił po drodze...no cóż bywa I tak. Spokojnie to wyjdzie jak się nazywał.

    13 LIPIEC 2017, GODZ 21:17 | AUTOR: ~Lelum

  • "-cześ" ty na prawde debil jesteś, a pozwalasz sobie bo wydaje ci się, że jesteś anonimowy, ujawnij się i stań w oko w oko z kim kolwiek baranie. nic o chłopaku nie wiedziałeś prostaczku z oławy

    13 LIPIEC 2017, GODZ 20:58 | AUTOR: ~takitam

  • Podała Pani swoje imię i nazwisko a jakie jest zdjęcie główne?

    13 LIPIEC 2017, GODZ 20:37 | AUTOR: ~Adm

  • To tak samo jak nie dadzą Adamowi spokoju po śmierci.

    13 LIPIEC 2017, GODZ 20:34 | AUTOR: ~Adm

  • Cześ daruj sobie takie komentarze bo jest to płytkie

    13 LIPIEC 2017, GODZ 20:29 | AUTOR: ~Adm

  • Nie chcę pisać numeru telefonu.. Bo nie dadzą mi spokoju jak na forum napiszę. Nikt na tym nie ucierpi.. ludzie nawet Ci wscipscy popatrza i jutro już zapomną.. Proszę napiszcie.

    13 LIPIEC 2017, GODZ 20:28 | AUTOR: ~:(

  • Jak miał na nazwisko? :( :( proszę napiszcie..

    13 LIPIEC 2017, GODZ 20:26 | AUTOR: ~:(

  • Pani Beato to nie jest żadną tajemnicą ale nie sądzę żeby to było dobre miejsce na to żeby ujawniać kim był dla dobra rodziny. Jak panią znaleźć ? Albo proszę podać nr tel.ja się do Pani odezwę

    13 LIPIEC 2017, GODZ 20:26 | AUTOR: ~Adm

  • Szkoda Chłopaka był bardzo miłym człowiekiem i zabawnym zawsze mile nastawiony był do ludzi :( i jak wy możecie wypisywac takie bzdury jak go nie znaliscie nawet... Może źle zrobił ale był zajebistym chłopakiem tylko się poglubil i brakuje mi cię Adaś :(

    13 LIPIEC 2017, GODZ 20:10 | AUTOR: ~:(

  • "-cześ", ale ty dureń jesteś, podobnego idioty dawno nie spotkałem, szkoda na ciebie słów, tylko ci życzyć żeby w twoim gronie takie nieszczęście się stało

    13 LIPIEC 2017, GODZ 20:02 | AUTOR: ~takitam

  • Ale co Wam szkodzi powiedzieć kto to był.. przecież żadna krzywda nikomu się nie stanie, proszę napiszcie.. czy to musi być taka tajemnica, przecież nikt nie będzie oglądał jego profilu żeby się śmiać.. ludzie nie róbcie takich tajnic.. To dla mnie ważne proszę.

    13 LIPIEC 2017, GODZ 19:46 | AUTOR: ~:(

  • Niestety postu usunąć nie można

    13 LIPIEC 2017, GODZ 19:43 | AUTOR: ~Znajoma

  • Niestety postu usunąć nie można

    13 LIPIEC 2017, GODZ 19:43 | AUTOR: ~Znajoma

  • Proszę napisać i szybko usunąć post

    13 LIPIEC 2017, GODZ 19:31 | AUTOR: ~ata

  • Pani Beato jak Panują znaleźć na Facebooku po podaniu Imienia i Nazwiska wyświetliły mi się tylko pięć osób do każdej napisałam ale cisza więc raczej to nie Pani.

    13 LIPIEC 2017, GODZ 19:29 | AUTOR: ~Znajoma

  • Napiszcie proszę jak się nazywał... To dla mnie ważne.

    13 LIPIEC 2017, GODZ 19:16 | AUTOR: ~beata

  • Adam

    13 LIPIEC 2017, GODZ 16:49 | AUTOR: ~Znajomą

  • Xnjb to prawda.

    13 LIPIEC 2017, GODZ 16:41 | AUTOR: ~Jaa

  • ktoś poda chociaż imię tego człowieka?

    13 LIPIEC 2017, GODZ 16:34 | AUTOR: ~fela

  • co za dziennikarzyna wrzucił stare zdjęcie z mostu na odrze - GRATULACJE

    13 LIPIEC 2017, GODZ 16:02 | AUTOR: ~ABC

  • Ten człowiek na swoim Facebooku wypisywał chwilę przed wypadkiem treści samobójcze. Stąd wniosek, że to nie był wypadek...

    13 LIPIEC 2017, GODZ 15:36 | AUTOR: ~Xnjb

  • Ten człowiek na swoim Facebooku wypisywał chwilę przed wypadkiem treści samobójcze. Stąd wniosek, że to nie był wypadek...

    13 LIPIEC 2017, GODZ 15:36 | AUTOR: ~Xnjb

  • Pani Beato to nie tyczyło się Pani.

    13 LIPIEC 2017, GODZ 14:36 | AUTOR: ~Znajoma

  • Do pani ktora napisala ze to nie wazne kto to byl pewnie pani wie tu mozna nie pisac ok rozumiem ale prosze mi choc prywatnie napisac na fb beata konaszewska .Pozdrawiam

    13 LIPIEC 2017, GODZ 14:22 | AUTOR: ~Beata

  • Ja nie wypisuje bzdur ludzie a po co mi wiedziec jak sie nazywa po to zeby przyjechac na pogrzeb ten czlowiek byl ratowany przez nas .

    13 LIPIEC 2017, GODZ 14:19 | AUTOR: ~Beata

  • Ludzie jakie to ma znaczenie Jak miał na imię nie był z Oławy . Przestańcie w końcu wypisywać bzdury to nie jest miejsce i czas na takiego typu komentarze. Rodzina przeżywa tragedię s wy macie pożywkę. Brak słów

    13 LIPIEC 2017, GODZ 13:55 | AUTOR: ~Znajoma

  • Można link na fb? Kto to był?

    13 LIPIEC 2017, GODZ 13:37 | AUTOR: ~Arek

  • Jak nazywał się ten facet?

    13 LIPIEC 2017, GODZ 13:37 | AUTOR: ~Jaa

  • no to ładnie tam zapierdalał, może ze 150 km/h, nie żal mi go, Na szczęście zginął tylko on

    13 LIPIEC 2017, GODZ 13:33 | AUTOR: ~czes

  • kamil póknij sie w ten pusty łeb to teraz bedzie pewnie wina drzewa bo stało nie w tym miejscu, dobre

    13 LIPIEC 2017, GODZ 12:48 | AUTOR: ~abc

  • Ja znalazlam tego mezczyzne i wzywalam pomoce znalezlismy go jak wracalismy to byl straszny widok ten pan byl wbity w drzewo nogi do gory polamany .prubowalismy go ratowac niestety ..Balismy sie bo w aucie byl fotelik dla niemowlaka na szczesci nie bolo dziecka .Kierowca wyszedl by z tego gdyby mial zapiete pasy niestety nie mial .i wylecial jak z torpedy przez drzwi .To byl straszny widok .Smutno mi ze pomoc medyczna nie zdolala mu pomoc.ktos wyzej napisal ze ten pan mial na fb nieciekawie .tego nie wiadomo .

    13 LIPIEC 2017, GODZ 12:45 | AUTOR: ~Beata

  • Sadzic wiecej drzew przy drodze !!

    13 LIPIEC 2017, GODZ 12:40 | AUTOR: ~Kamil

  • Sadzic wiecej drzew przy drodze !!

    13 LIPIEC 2017, GODZ 12:40 | AUTOR: ~Kamil

  • Z jego Facebooka można domyślać się, że jednak nie był to wypadek...

    13 LIPIEC 2017, GODZ 12:30 | AUTOR: ~Xjnb

  • To że on zginął to jego sprawa, ale mógłby kogoś zabić jeszcze przypadkiem, na szczęście nikt tam nie stał wtedy, za to należy się mandat!!!

    13 LIPIEC 2017, GODZ 11:49 | AUTOR: ~czes

  • Czes puknij sie w głowę, zginął człowiek bo noga wyprzedziła mózg ale to nie znaczy, że masz pisać takie komentarze. Z rodziny pogrążonej w żałobie komornik ma ściągnąć mandat? Kretyn.

    13 LIPIEC 2017, GODZ 11:21 | AUTOR: ~Wkurzona

  • Współczuję najbliższym