Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Zakończ wakacje na Letnim Party

25 LIPIEC 2017, GODZ 11:04 | redakcja@olawa24.pl

3

ocena 2 / 50%

fot. k44.info

Letnie Party to zakończenie wakacji w Oławie. 2 września na Miasteczku odbędzie się wiele ciekawych atrakcji w tym występ zespołu Bethel, gwiazdą wieczoru będzie KALIBER 44. Fanów sportu przyciągną Ogólnopolskie Zawody Steet Workout.

Zespół Bethel wystapi o godzinie 18:45, natomiast około godziny 20:30 zagra hip-hopowy zespół KALIBER 44.

O 16:00 spotkanie z Olsikową, czyli wesołą Youtuberką i kreatywną rysowniczką. To jej drugie spotkanie z fanami w Oławie. Pierwsze odbyło się wiosną w Centrum Sztuki i wtedy właśnie Centrum Sztuki ogłosiło informację o konkursie filmowym „Podróże młodego Youtubera”, zachęcając młodzież do udziału w nim. Więcej o konkursie TUTAJ. Podczas Letniego Party Olsikowa ogłosi wyniki konkursu, pogratuluje laureatom i zapewne opowie o swoich wakacyjnych przygodach.

A oprócz tego cały blok dla miłośników sportu: Ogólnopolskie Zawody Steet Workout, w których wezmą udział drużyny z całego kraju, w tym między innymi Eagle Force, znanych chociażby z programu „Mam talent”. Z pewnością nie będą oni jedynymi utalentowanymi zawodnikami, i konkurencja będzie duża.

Ponadto będzie można spróbować swoich sił w Kyudo – starojapońskiej sztuce łuczniczej, której warsztaty poprowadzi Wrocławskie Stowarzyszenie Kyudo. Miłośników sztuk walki zapraszamy z kolei na specjalne pokazy Dolnośląskiej Akademii Aikido, jednej z najbardziej widowiskowych i najtrudniejszych sztuk walki, w której nie ma technik ataku, a występują wyłącznie techniki obronne, a także na prezentację grupy Capoeira działającej na co dzień przy Ośrodku Kultury w Oławie. Capoeira jest brazylijską sztuką walki połączoną z muzyką i śpiewem. Spośród innych sztuk wyróżnia się dynamizmem oraz niezwykłą płynnością ruchów. Nowoczesna, zmodernizowana capoeira zawiera wiele elementów realnej walki i samoobrony, akrobatyczne ewolucje, kopnięcia oraz obalenia.

Poza sceną tradycyjnie pojawią się stoiska prezentujące pełen wachlarz produktów oraz strefa dla najmłodszych.

streetworkout.jpg

Oceń artykuł:

(2 głosów / 50%)
Zostaw komentarz
  • Don - dla ciebie może i tak bo nie znasz starego Kalibra, gimbusie

    28 LIPIEC 2017, GODZ 11:07 | AUTOR: ~cześ

  • Kaliber 44 trwa dalej Abradab jest Kozakiem. Z pewności to zaplanowali 16 lat 44 dnia roku wydali płytę. Dab jest kozakiem

    27 LIPIEC 2017, GODZ 22:22 | AUTOR: ~Don

  • Kaliber 44 się skończył 26.12.2000 r.

    25 LIPIEC 2017, GODZ 12:15 | AUTOR: ~cześ