Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Spektakl Piotruś Pan w OWE Odra

19 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 13:19 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

Specjalnie na Mikołajki Centrum Sztuki przygotowało spektakl dla najmłodszych i całych rodzin pod tytułem "Piotruś Pan" - to klasyka literatury dziecięcej.

Spektakl odbędzie się 4 grudnia o godzinie 17:00.

Któż nie zna przygód chłopca, który postanowił nigdy nie dorastać? Kto z nas nie tęskni za życiem w Nibylandii, fantastycznej krainie stworzonej przez nieposkromioną dziecięcą wyobraźnię? W tej beztroskiej krainie dzieciństwa czas nie przemija a życie jest nieustającą przygodą.

Towarzyszami przygód Piotrusia jest grupa Zagubionych Chłopców, wróżka Dzwoneczek oraz Wendy – dziewczynka, którą Piotruś Pan zabiera do Nibylandii… Jednak nawet w tej szczęśliwej krainie czyhają niebezpieczeństwa: bohaterowie będą musieli zmierzyć się z piratami pod wodzą strasznego Kapitana Haka…

Niezaprzeczalnym atutem spektaklu jest różnorodność środków artystycznego wyrazu. W przedstawieniu znajdziemy elementy teatru lalkowego, teatru formy i teatru cieni oraz zapadające w pamięć piosenki.

Przedstawienie powstałe na podstawie powieści J.M. Barrie’go „Piotruś Pan i Wendy” jest pochwałą nieokiełznanej wyobraźni. Dzieci uczy, że czasem warto zachować się odpowiedzialnie i dojrzale a ich rodziców – by pielęgnować w sobie dziecko. Bo nie ma lepszej płaszczyzny do dialogu niż wspólna zabawa. Serdecznie zapraszamy!

Adaptacja i reżyseria: Karolina Maciejaszek

Scenografia i kostiumy: Marika Wojciechowska

Muzyka: Piotr Klimek

Ruch sceniczny: Ewelina Ciszewska

Partie wokalne: Aleksander Różanek

Obsada: Katarzyna Kłaczek, Bożena Oleszkiewicz, Patrycja Rojecka, Jakub Grzybek, Kamil Król, Paweł Kuźma, Seweryn Mrożkiewicz, Paweł Pawlik

Bilety do nabycia w kasie OWE Odra i online.

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz