Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Przywiązał psu linę z kamieniem i wrzucił do rzeki

25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 09:38 | redakcja@olawa24.pl

23

ocena 5 / 80%

Wczoraj późnym popołudniem z rzeki Smortawa w Bystrzycy strażacy wyłowili martwego psa. O pomoc zostali poproszeni przez policję, która dostała sygnał od mieszkańców o martwej zwierzynie w rzece.

24 października, czworonoga nie dało się sprowadzić na brzeg bez pomocy służb ratunkowych, coś blokowało jego przesunięcie. Po jego wyciągnięciu okazało się, że do jednej z łap miał przywiązaną linę, na końcu której znajdował się duży kamień. Zdarzenie potwierdza rzecznik prasowy KPP w Oławie Alicja Jędo. -Pies został zabrany do weterynarza, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja. Aktualnie policja ustala kto mógł dokonać tego czynu, właściciel psa również jeszcze nie jest znany.

Pies był średniej wielkości, jego stan po wyciągnięciu wskazuje, że w wodzie musiał spędzić co najmniej kilka dni.

Sprawą zajęła się policja, która zbada kto mógł dopuścić się tego bestialskiego czynu.

mostbystrzycapies.jpg

Oceń artykuł:

(5 głosów / 80%)
Zostaw komentarz
  • Tera nie grabie a topi psy koty aluminium!?syna na ma też rudego hha.wie kto co?

    26 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 16:04 | AUTOR: ~Janików Ania

  • Ludzie opamietajcie sie!!! Po waszych kometarzach widac ze jestescie tak samo msciwi i ubogo myslacy jak ten ktos. Naturalnie zwierze wycierpialo ale czy czlek jest zdrowy ??? Odnalezc i przykładowo osadzic tak mowi cywilizowany narod.

    26 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 13:27 | AUTOR: ~przyjaciel i hodowca

  • Co za gnój! Dajcie zdjęcie psa, może po tym mieszkańcy wskażą właściciela. Bo któż by to zrobił,jeśli nie właściciel....?

    26 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 12:08 | AUTOR: ~Mieszkaniec

  • zASTRECZOWAĆ I DO ODRY WYJE....

    26 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 11:09 | AUTOR: ~adi

  • Liczę na to ze dojdą do tego kogo był ten pies. Musi spotkać tego zwyrodnialca kara. Pamiętajcie - najpierw zaczyna się od zwierząt a później taki zwyrodnialec skrzywdzi dziecko

    26 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 06:42 | AUTOR: ~Olawa

  • Co za podły człowiek odebrać życie biednemu zwierzaczkowi sroga kara za to dla zwyrodnialca są schroniska i ludzie chętni można oddac

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 19:52 | AUTOR: ~Zszokowana

  • Jeżeli zauważyliście, że u kogoś był pies a teraz nie ma, to zgłoście to na policję.
    Nawet jak go złapią i posadzą, to to coś będzie odpoczywało (mam nadzieję, że jednak nie po tym jak się inni dowiedzą co zrobił) w pace za kasę z naszych podatków Drodzy współkomentujący. Obrzydlistwo

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 17:43 | AUTOR: ~realista

  • Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 16:30 | AUTOR: ~Gość

  • Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 16:30 | AUTOR: ~Gość

  • Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 16:30 | AUTOR: ~Gość

  • Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 16:30 | AUTOR: ~Gość

  • Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 16:30 | AUTOR: ~Gość

  • Ten kto to zrobił nie zasługuje na życie. Tez powinno go cos takiego spotkać. Jednego debila mniej na tym swiecie...

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 16:30 | AUTOR: ~Gość

  • no co za kurwa jebana!!!!!!!!!

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 14:06 | AUTOR: ~cześ

  • Proszę opublikować zdjęcia psa i właściciel się znajdzie a sznur i kamień już jest

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 13:37 | AUTOR: ~Tadek

  • znajdziemy cie śmieciu, zrobimy z tobą dużo gorzej, my nie zapominamy, my nie przebaczamy, oczekuj nas

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 13:14 | AUTOR: ~Anonymous

  • Zabetonować nogi i też do rzeki dziada niech zobaczy jak to słodko . To po prostu skandal trzeba chyba nie mieć mózgu ,żeby tak bezmyślnie postąpić . Tyle jest teraz przed zimą akcji o zbiórkach dla schronisk .Co ogląda telewizji, nie czyta gazet palant jeden (przecież można oddać pieska niech sobie żyje ) . Widocznie to jakaś euglena zielona . Po prostu wstyd i hańba ,że człowiek może tak postąpić zwierzęta już chyba lepiej się zachowują .

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 13:08 | AUTOR: ~kopciuszek

  • Co za zwyrodnialec !!!!! Kara za takie cos powinna być co najmniej taka sama.

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 11:52 | AUTOR: ~benti

  • skąd się biorą takie patole?!

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 11:46 | AUTOR: ~ASA

  • Powinna być kara śmierci dla takich zwyrodnialców.

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 11:11 | AUTOR: ~Alicja B.

  • Niestety trzeba by pokazać zdjęcie tego psa,może ktoś by go poznał.A właściciela zajebac!!!

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 10:56 | AUTOR: ~Uki

  • Za łeb dziada i do rzeki tak samo jak załatwił psa, ale nie kamień przywiązać tylko wór na łeb i spetac oprawcę

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 10:47 | AUTOR: ~oławiak

  • To samo zrobić kurwie!!!!

    25 PAŹDZIERNIK 2017, GODZ 10:13 | AUTOR: ~przemek