Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Pomoc dla rodziny poszkodowanej w pożarze

03 LISTOPAD 2017, GODZ 10:47 | redakcja@olawa24.pl

24

ocena 19 / 91%

Dnia 31.10.2017r. w pożarze mieszkania Pani Marzenka straciła dorobek całego życia. Pomóżmy tej wspaniałej kobiecie i jej trzem synom stanąć na nogi po tym tragicznym wydarzeniu.

Pani Marzenka pracuje jako woźna w SP nr 5 w Oławie. Od lat oddana swojej pracy, znana ze wspaniałego uśmiechu na twarzy. Każdy kto ją zna pewnie bez dwóch zdań powiedział by o niej "Anioł nie kobieta". Taka właśnie jest. Zawsze pomocna, uczynna, przyjazna.

Dnia 31.10.2017r. po otrzymaniu informacji o pożarze w jej bloku, wybiegła ze szkoły i wraz ze swoim synem i sąsiadami patrzyła jak płonie dorobek jej życia. Sytuacja jest o tyle trudna, że Pani Marzenka jest w bardzo ciężkiej sytuacji materialnej, samotnie wychowuje i utrzymuje dwóch synów, trzeci dorosły mieszka również z nimi. Pomóżmy tej wspaniałej kobiecie stanąć na nogi!

POKAŻMY ŻE DOBRO POWRACA!!

TUTAJ możesz pomóc Pani Marzenie.

O pożarze pisaliśmy TUTAJ.

Oceń artykuł:

(19 głosów / 91%)
Zostaw komentarz
  • Po lekturze komentarzy zastanawiam sie czy w Olawie żyją jeszcze katolicy czy są już na wymarciu ! Skąd w Was tyle jadu ; nienawiści i braku wspolczucia dla drugiej osoby ! Czego zazdroscicie tej kobiecie ; tak tragicznie doświadczonej przez okrutny los ! Popularnosci na Facebuku ; a może zdjecia w gazecie ? Ona napewno by tego nie chciala w zamian zs normalne zycie ! Na szczescie są jeszcze ludzie wrażliwi na nieszczescie drugiego czlowieka i chwala im za to ! Ich szczere i wrażliwe serca pozwolą pani Marzenie jakos sie pozbierać po tej tragedi ! Nie pozwolmy aby pani Marzena zwatpila w ludzka dobroc ! Ona swoja empatia zasluguje na to ! POMOZMY !

    10 LISTOPAD 2017, GODZ 20:24 | AUTOR: ~olawianin

  • A ty dlaczego sie nie przedstawisz ? Sam jestes śmierdzącą padliną ! FRAJERZE !!czytelni

    09 LISTOPAD 2017, GODZ 20:07 | AUTOR: ~czytelniczka

  • Dociekliwa, dlaczego nie przedstawisz się z nazwiska? W końcu zadasz sprawiedliwości! Masz coś do powiedzenia mów , pisz donosy ,ale rob to otwarcie, bo anonimowo to nie jest w porządku. A swoją drogą, jeśli kiedykolwiek będziesz w podobnym kłopocie, to życzę Ci aby wokół Ciebie byli tak cudowni ludzie jacy są przy Pani Marzenie , choć to chyba nie możliwe bo padlina ludzka przyciąga padline i taką się otacza i tyle w temacie.

    09 LISTOPAD 2017, GODZ 18:41 | AUTOR: ~Wspolczujacy

  • Ta pani wcale nie utrzymuje i wychowuje samotnie swoich synow ; bo z nią mieszka pod jednym dachem mąż ! Alimenty też pobiera nieprawnie ! Po co wiec pisać nieprawde !

    08 LISTOPAD 2017, GODZ 19:28 | AUTOR: ~dociekliwa

  • Jasiowi tez pomozcie a nie tylko swietej teresie,beszczelna i tyle

    08 LISTOPAD 2017, GODZ 15:38 | AUTOR: ~konrad

  • Pani Marzeno, mam nadzieję że ma Pani w sobie tyle asertywności, że przejmuje się Pani glupimy komentarzami. Są jeszcze na świecie ludzie którzy są ponad podziałami , którzy że względu na poglądy wiarę chcą pomagać i pomagają. Powodzenia !

    07 LISTOPAD 2017, GODZ 07:07 | AUTOR: ~Ewa

  • Ciemnym ludem najlepiej się steruję.
    Czekajcie. Niedługo będzie zmiana w kodeksie pracy i wasze dzieci będą już po podstawówce iść do pracy. Myślę, że większość z nich wybierze tą opcję że względu na kasę. Będą mieli na fajki, alkohol itp. i oczywiście wyjechane na rodziców. O to systemowi chodzi. Mieć prostaków. Jak coś nie będą wiedzieli to i tak będą zmuszeni chodzić po poradę do prawników itp. i aa nią płacić. Interes będzie kwitł w najlepsze.
    Zapytajcie się teraz 15latka co to jest rąbk albo trapez i niech poda wzór, albo obliczyć odsetki.
    A to są podstawy życiowe, bez których wychodzi ze szkoły.
    Apel do ciemnego ludu: płacić, płacić. Niech Pani H. się dobrze żyje. Pzdr.

    06 LISTOPAD 2017, GODZ 06:35 | AUTOR: ~Czytelnik 77

  • Ludzie ; katolicy darujcie sobie te glupie wpisy i bzdurne komentarze ! Nie Kopie sie Lezacego !

    05 LISTOPAD 2017, GODZ 11:59 | AUTOR: ~prawdziwa katoliczka

  • Dziwę się ludziom, którzy mają w sobie tyle nienawiści, aby dokładać zmartwień w postaci obelg i drwin. Po prostu wstyd.
    Bardzo dobrze, ze ma ta kobieta wśród swoich współpracowników wrażliwych ludzi, któzy nie przechodzą obok krzywdy drugiego człowieka obojętnie. Cudownie, że się zorganizowali i postanowili pomóc zwracając się do innych
    wrażliwych ludzi na krzywdę drugiego. Może gdyby wszyscy mieli obok siebie ludzi empatycznych , nie byłoby tyle plucia na bliźniego. Czy to pożar, czy powódź, czy chroba czy jeszcze inne nieszczęścia jakie nas spotykają, gdyby nie prosci ludzie z dobrym sercem z całej Oławy, województwa czy Polski trudno byłoby poszkodowanym podnieść się z nóg. I to nie jest kwestia odszkodowania, bo jak chorujemy i zbieramy pieniaze na przeszczepy i inne leki, to też jesteśmy ubezpieczeni, płacimy podatki, a jak człowieku się nie zoorganizujesz, to możesz umrzeć i tylko rodzina zapłacze.
    Przestańcie opluwać innych. Zajmijcie się sobą i oby was pieniaczy nie spotkała taka tragedia, a jakby spotkała, to aby na waszej drodze staneli życzliwi ludzie ktorzy pomogą. nikomu źle nie życzmy, bo nie wiemy jakie życie niesie niespodzianki.

    05 LISTOPAD 2017, GODZ 11:57 | AUTOR: ~sąsiadka

  • Nikt nikomu nic nie kaze wplacac,ludzie nie podoba sie Wam, dajcie spokoj,skad ta nienawisc, darujcie sobie, najlatwiej wtykac nos w nieswoje sprawy, dogryzac, a gdybyscie byli na miejscu tej Pani to byscie robili z siebie ofiare, szczegolnie ze Pani Marzena wcale nikogo nie prosila o rozglos wokol siebie. Po co te wytykanie palcami, to jest zalosne, skad u czlowieka taka nienawisc

    05 LISTOPAD 2017, GODZ 09:54 | AUTOR: ~olawianka

  • I odzwali sie Pisowscy Katolicy ! Wstyd i Hanba ! Ludzie z mentalnoscia Kalego ! Zero wspolczucia ! Tylko zazdrosc ; zawisc i wszystko co najgorsze ! Gdzie u WAS czlowieczenstwo ! No tak ciezko o to w takim narodzie ! Zamiast wplacic na konto zrzutki dla tej kobiety wplaccie dla " taty " Rydzyka ! Bedzie ; miejsce w niebie ;

    05 LISTOPAD 2017, GODZ 08:59 | AUTOR: ~nierydzyk

  • Chcecie to pomóżcie a jak nie to zamknijcie zwoje mordy nie rozumiem tych komentarzy i tak przecież potrzebuje pomocy

    04 LISTOPAD 2017, GODZ 19:29 | AUTOR: ~On

  • Nie chodzi o to ze ktoś hejtuje ta Panią tylko o to ze to co jest napisane w opisie zbiorki jest nie prawdą. A ludzie ktorzy wpacaja pieniążki powinny czytać prawde a nie historie ktora zostala ubarwiona. Pomagac sobie trzeba i jestem jak najbardziej za pomaganiem ale wkurzyłbym sie gdybym pomagał komuś kto ubarwia swoja sytuacje życiową i to w takiej sytuacji strasznej.

    04 LISTOPAD 2017, GODZ 18:05 | AUTOR: ~denis

  • Znam osobiscie poszkodowana rodzine, wiem w jakiej sa obecnie sytuacji i w jakim stanie zostalo ich mieszkanie wraz z wszelkim sprzetem itp. Co do komentarzy ze mogli zabierac rzeczy jako ciekawostke dodam, ze wlasnie im zakazano wynosic wieksze rzeczy, jedynie kilka ciuchow udalo im sie zabrac, bardzo wspolczuje i zycze szybkiego powrotu do domu, w ktorym bedzie na nich czekac mnostwo pracy, ale powoli i wszystko sie ulozy. Mniej jadu ludziska

    04 LISTOPAD 2017, GODZ 14:34 | AUTOR: ~Anonim

  • Każdy inteligentny człowiek wie, że czego nie zniszczył ogień to zniszczy woda. A tam cześć mieszkania była dobudowana w ramach adaptacji kawałka strychu na pokoje dla dzieci , które to zniszczył ogień do spółki z wodą ,natomiast resztę mieszkania zniszczyła woda. Pozostałe mieszkania są zniszczone przez wodę.Wszystkie rodziny w asyście strażaka mogły w naprędce zabrać trochę ubrań . Nie oceniajcie, nie znając szczegółów. Pani Marzena nie prosiła o taki szum wokół siebie, ponieważ to bardzo skromna osoba . Kto chce pomagać ten pomoże a anonimowy hejter, niech się zastanowi nad sobą, bo takie nieszczęście jak widać może zdarzyć się każdemu.

    04 LISTOPAD 2017, GODZ 14:01 | AUTOR: ~Sąsiedzi

  • Po co te zbędne komentarze?nie chcesz nie pomagaj i milcz!

    04 LISTOPAD 2017, GODZ 09:17 | AUTOR: ~Bratowa

  • Drodzy Państwo, dziękuję każdemu za dobre słowo. A tym , którzy mieli okazję wylac wiadro pomyj na mnie, że niby świetną okazje zlapalam żeby podnieść poziom życia NIE ŻYCZĘ aby kiedykolwiek "trafiła "się im taka "okazja".Z poważaniem Marzena Haniszewska.

    04 LISTOPAD 2017, GODZ 05:08 | AUTOR: ~Marzena Haniszewska

  • Człowiek, który wcześniej nie doświadczył takiej tragedii nigdy nie zrozumie w pełni tego co Ci ludzie przeżyli. Ta kobieta może i nie straciła wszystkiego, ale patrząc na jej pensję (a kokosów w szkole pewnie nie zarabia), dla niej to jest WIELE i prędko się z tego nie podniesie. Mimo to zawsze znajdą się osobniki, które siedzą sobie w ciepłym domku i sączą jad przeciwko ludziom, których często nie znają, widząc wszędzie wykorzystywanie okazji, nadużycia i nieścisłości.

    03 LISTOPAD 2017, GODZ 22:54 | AUTOR: ~Sąsiad

  • Znam osobiscie te kobiete ! Jest bardzo oddana swojej pracy i uczniowie Ja uwielbiaja ! Jest zawsze uczynna ; zyczliwa i stara sie pomoc innej osobie ! Po tej tragedi ktora Ja spotkala bedzie ciezko Jej stanac na nogi ! Wiec pomozmy Jej w miare swoich mozliwosci.Ona swoja postawa nie raz udowodnila ze warto pomagac !

    03 LISTOPAD 2017, GODZ 21:40 | AUTOR: ~olawianin

  • Zawiść ludzka nie zna granic. Żal Wam?

    03 LISTOPAD 2017, GODZ 19:08 | AUTOR: ~Janek

  • Widzę że w ludziach jest naprawdę dużo zrozumienia, lepiej wypomniec niz wesprzeć. Tylko brać przykład

    03 LISTOPAD 2017, GODZ 13:36 | AUTOR: ~Ano

  • nie ważne, jak masz samochód to musisz go ubezpieczyć i nikt cię nie pyta czy cię stać, niestety, takie życie

    03 LISTOPAD 2017, GODZ 13:23 | AUTOR: ~cześ

  • Jak nie stać jej było na ubezpieczenie to skąd miała by miec...napisane jest przecież że była w trudnej sytuacji materialnej....czytać ze zrozumieniem....

    03 LISTOPAD 2017, GODZ 12:57 | AUTOR: ~A

  • a co to żadnego ubezpieczenia od pożaru nie było?

    03 LISTOPAD 2017, GODZ 12:32 | AUTOR: ~cześ