Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Innowacje w architekturze - zagłosuj na oławiankę

08 LISTOPAD 2017, GODZ 11:39 | redakcja@olawa24.pl

5

ocena 0 / 0%

Magda Górska jako eKodama, bierze udział w ogólnopolskim głosowaniu w konkursie Innowacje w Architekturze miesięcznika Murator. Oławianka już wiosną została nominowana do dziesięciu najbardziej innowacyjnych pracowni w Polsce.

Teraz, do poniedziałku 6 listopada trwa głosowanie internetowe na nagrodę publiczności. - Zależy mi szczególnie na tym, by tematy którymi się zajmuję i promuję, architektura naturalna, trafiły do większej świadomości. - pisze Magda. Zakończenie konkursu odbędzie się 16 listopada.

KONKURS INNOWACJE W ARCHITEKTURZE

Konkurs na najbardziej Innowacyjny Projekt lub Realizację 2017 oraz Innowacyjną Pracownię skierowany jest do architektów i biur projektowych, które w swojej codziennej pracy stosują odważne i nowatorskie rozwiązania. Poszukujemy oryginalnych rozwiązań i śmiałych wizji, które zmieniają oblicze polskiej architektury. Termin innowacje traktujemy bardzo szeroko, dlatego pod uwagę będą brane projekty / realizacje w szczególny sposób wykorzystujące nowe technologie, produkty i wyniki najnowszych prac badawczo-rozwojowych, ale także prezentujące nowe sposoby użycia tradycyjnych materiałów czy wręcz powrót do zapomnianych technik lub idei. Szukamy prac dających nowe spojrzenie na odwieczne tematy, oraz tych, które odpowiadają na nie spotykane wcześniej zadania stawiane przed architekturą. Zwracamy uwagę na aspekty społeczne i cele projektów. W przypadku wyboru pracowni najważniejszym kryterium będą innowacyjne rozwiązania w sferze organizacji biura, sposobu i metod pracy, wykorzystywanych narzędzi, tworzonych projektów, przeprowadzanych badań, interdyscyplinarność, poszerzanie działalności o nowe obszary. Nagrody w obu kategoriach konkursowych wynoszą 10 000 zł.

Głosowanie trwa TUTAJ.

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz
 • Co to ma być i za ile,tyle pięknych było projektów dlaczego ten ???? WIADOMO
  Materiały,pomysł czy układy itd

  10 LISTOPAD 2017, GODZ 18:33 | AUTOR: ~Architekt

 • Głosowanie trwa do 13 Listopada :). Dziękuję serdecznie za wsparcie.

  09 LISTOPAD 2017, GODZ 12:53 | AUTOR: ~eKodama

 • Odezwały się brajanki z chowu klatkowego co do końca życia będą płacić kredycik we frankach za 2 pokojew tebeesie :D

  08 LISTOPAD 2017, GODZ 16:33 | AUTOR: ~Janek

 • dla psa albo dla menela jakiegoś :D

  08 LISTOPAD 2017, GODZ 13:56 | AUTOR: ~cześ

 • To jest buda dla psa a nie dom.

  08 LISTOPAD 2017, GODZ 13:05 | AUTOR: ~Wezyr