Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Najlepsze prace małych artystów nagrodziła policja

14 LISTOPAD 2017, GODZ 10:47 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 2 / 50%

Komenda Powiatowa Policji w Oławie zorganizowała konkurs plastyczny pod tytułem "Bezpieczna droga do szkoły". Dzieci z całego powiatu chętnie zajęły się tą tematyką i stworzyły aż 56 prac spośród których komisja musiała wybrać te najlepsze.

14 listopada w komendzie odbyło się oficjalne podsumowanie konkursu, gdzie komendant Paweł Urbańczyk wręczał wszystkim wyróżnionym nagrody.

Do konkursu zgłosiło się 17 szkół, najlepszą pracę wykonała Kornelia Fuks ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oławy, drugie miejsce zajął Dawid Łukasiewicz ze Szkoły Podstawowej w Osieku, a trzecia była Milena Suchoń ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Jelcza-Laskowic. Komendant przyznał również trzy wyróżnienia dla: Zofii Zaręby ze Szkoły Podstawowej z Marcinkowic, Amelii Markiewicz ze Szkoły Podstawowej z Domaniowa oraz Liliany Chmielewskiej ze Szkoły Podstawowej z Chwalibożyc. Dla najmłodszej, 4-letniej uczestniczki konkursu Mai Koniecznej komendant wręczył upominek.

Dodatkowo Szkoła Podstawowa nr 1 otrzymała specjalny prezent, który odebrała dyrektor, był to rower dzięki, któremu dzieci będą mogły ćwiczyć przed zdaniem na kartę rowerową.

Na zakończenie dla wszystkich komenda przygotowała naturalne lody.

Oceń artykuł:

(2 głosów / 50%)
Zostaw komentarz