Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Otwarcie nowej galerii w Oławie. Jakie atrakcje czekają na mieszkańów?

28 LISTOPAD 2017, GODZ 10:17 | redakcja@olawa24.pl

15

ocena 11 / 74%

W środę 29 listopada o godzinie 13:00 odbędzie się oficjalne otwarcie galerii Quick Park w Nowym Otoku. Centrum handlowe przygotowało mnóstwo atrakcji i niespodzianek, które potrwają aż 5 dni.

W środę 29 listopada pierwsi klienci będą mieli okazję zrobić zakupy w Quick Parku. Już od godziny 13:00 na scenie w pasażu centrum przywita pierwszych gości Patrycja Kazadi i Bartek Ignacik. To właśnie ta para poprowadzi otwarcie centrum, gdzie klienci będą mogli n.in wygrać nagrody lub zdobyć autografy gwiazd.

ZABAWA PROSPRZEDAŻOWA –BLISKO 1000 NAGRÓD

Zarówno w środę jak i w sobotę oraz niedzielę klienci Quick Parku za wydanie minimum 50 PLN w dowolnym sklepie mogą zaprojektować swój własny prezent świąteczny w Wielkiej Fabryce Prezentów.

GOŚCIE SPECJALNI DLA NAJMŁODSZYCH

W te same dni w centrum handlowym również będzie można zrobić sobie zdjęcie w prawdziwymi Atomówkami – Bajką, Bójką i Brawurką. Dodatkowo dla najmłodszych w sobotę otworzy się laboratorium profesora Atomusa, który pokaże dzieciom szalone sztuczki chemiczne.

SPECJALNE OFERTY CENOWE

Wszystkie sklepy w Quick Parku – w związku z otwarciem - zaoferuję bogatą ofertę zakupową. Popularna, polska grupa LPP otworzy swoje najpopularniejsze sklepy- Reserved, House, Cropp i Sinsay. Asortyment sportowy dostarczy w Quick Parku sklep Martes Sport, a obuwniczy firma – znana i bardzo ceniona - CCC. Dla najmłodszych zostanie otwarty Smyk. Drogeria Hebe otworzy swój pierwszy punkt w mieście właśnie w Quick Parku. Mnóstwo rzeczy dla całej rodziny będzie można zakupić w sklepie Pepco, a potrzeby wszystkich fanów elektroniki zaspokoi RTV Euro AGD. Biżuterię i akcesoria będzie można kupić w sklepie Briju i Swiss. Operatorem spożywczym w Quick Parku została firma Spar, która otworzy swój pierwszy supermarket w mieście. Ciekawe filmy i książki będzie można kupić w salonie Empik, a jeżeli ktoś będzie chciał zobaczyć najnowsze produkcje filmowe zapraszamy do pierwszego wielosalowego kina w mieście - OH Kina. W Quick Parku będzie dostępnych również wiele usług takich jak salon T-mobile, Telakces i Trafika. Wszystkich klientów po udanych zakupach zapraszamy do kawiarni Owocowy Raj.

Oceń artykuł:

(11 głosów / 74%)
Zostaw komentarz
  • A mnie zastanawia kto mądry wymyślił brak pasów do skrętu i rozbiegowym żeby w miare normalnie wyjechac z osiedla razem z ludzmi z tej powiedzmy galerii, w normalnym kraju inwestor obowiązuje się wykonać infrastrukturę drogowa a nie zrobić tylko parking i kawałek asfaltu choć w koło błoto i ani normalnie wjechać ani wyjechac.... pozdrowienia dla burmistrza

    01 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 15:03 | AUTOR: ~Sas

  • Przydałaby się jakaś kawiarnia Costa albo Green Cafe Nero cokolowiek ! A gdzie KFC, McDonalds na to zawsze znajdzie się klient. Może plac zabaw dla dzieci ! Jakaś Zara ,H&M, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka halo grupa Inditex by się przydła

    30 LISTOPAD 2017, GODZ 00:22 | AUTOR: ~Marta L.

  • OCH KINO!!!! jak podaje inny portal lokalny z poślizgiem? prawdopodobnie bedzie otwarte jeszcze w tym roku!!! ale jutro bez kina wtopa na dzień dobry!!!, z nowości w lutym będzie drugi daichmann????????

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 20:45 | AUTOR: ~olawiak

  • OŁawianin: Jutro wszechmocne władze miasta + kler otworzą galerię,najedzą sie napiją + fotki i wszystko ok a drobni przedsiebiorcy którzy utrzymują BURMISTRZA będą padac.Burmistrz dobry dba o swoje miasto a nie o zysk nieistniejący, bo oni podatków nie bedą płacic,dlatego BURMISTRZ podnosi podatki od nieruchomości ,żeby URZĄD przeżyl.Dobry Burmistrz to dba o interesy mieszkańców,a nie obcych firm ,ale jesli nie wiadomo o co chodzi to o dobrą kasę.Zadanie dla dziennikarzy z poza OŁawwy

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 18:29 | AUTOR: ~obserwator

  • Jak na razie to ten owocowy raj i nic więcej a co będzie takiego sam jestem ciekaw . może ci co odpowiedzialni są za komercjalizację obiektu znajdą chętnego na uruchomienie lokalu gastronomicznego jest jeszcze ponad kilkanaście punktów do wynajęcia.Wedlug mapki ponad 10

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 16:11 | AUTOR: ~Galerianka

  • Jak na razie to ten owocowy raj i nic więcej a co będzie takiego sam jestem ciekaw . może ci co odpowiedzialni są za komercjalizację obiektu znajdą chętnego na uruchomienie lokalu gastronomicznego jest jeszcze ponad kilkanaście punktów do wynajęcia.Wedlug mapki ponad 10

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 16:11 | AUTOR: ~Galerianka

  • Jak na razie to ten owocowy raj i nic więcej a co będzie takiego sam jestem ciekaw . może ci co odpowiedzialni są za komercjalizację obiektu znajdą chętnego na uruchomienie lokalu gastronomicznego jest jeszcze ponad kilkanaście punktów do wynajęcia.Wedlug mapki ponad 10

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 16:10 | AUTOR: ~Galerianka

  • Oławiaki wciąż narzekają nie dogodzisz. Nie chcesz nie chodź, ale na pewno niżej podpisani będą pierwsi tam stali.

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 15:42 | AUTOR: ~kat

  • Miał być szał A bedzie kolejna lipa w Oławie. Ja dalej będę jeździł na Wrocław.

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 15:04 | AUTOR: ~Vendetta

  • Kazadi i Ignacik hahahahahaha co to za wacki :D

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 14:19 | AUTOR: ~cześ

  • GASTRONOMIA GDZIE?-owocowy raj?, a jakaś pizzeria , domowe jadło, czy wszystkie oddane do tej pory Quick PARKI, muszą być takie same? Co to za sklepy przecież one już są na Kutrowskiego, i Lipowej? Z nowości to tylko HEBE, SPAR, SMYK I OCH KINO? Tylko pytanie czy ceny biletów bedą z Wrocławia czy z Mysłowic , bo jest różnica! Byłem w Arkadach na filmie fajnie dużo lepiej niż w multipleksach tak przyjazniej , ciekawiej, kameralnie i super za to inwestorowi należy się duży + ale za co wiecej?, bo jak na razie to lipa!!!!, z tymi sklepami i tyle pustych lokali, marketing działa

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 14:05 | AUTOR: ~oławiak

  • Brak sephora. Tekstylia dla domu. KFC oraz plac zabaw dla dzieci

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 12:38 | AUTOR: ~Lorianna

  • miał być sex shop

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 12:30 | AUTOR: ~cześ

  • Będą jeszcze jakieś lokale gastronomiczne czy tylko ta kawiarnia?

    28 LISTOPAD 2017, GODZ 11:59 | AUTOR: ~Gang Kebabow

  • niom zapowiada sie wspaniale.pytanie dla jakiej klasy mieszkancow to jest czy tych najubozszych na cos bedzie stac?czy tylko mozna oko pocieszyc?coz zobaczymy