Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Quick Park już gotowy! Centrum handlowe otwarte dla mieszkańców

29 LISTOPAD 2017, GODZ 10:21 | redakcja@olawa24.pl

25

ocena 11 / 55%

Dzisiaj oficjalnie otwarto oławską galerię w Nowym Otoku. O godzinie 13:00 otworzyły się drzwi dla mieszkańców, którzy bardzo licznie przybyli, aby skorzystać z wielu promocji i zobaczyć największe centrum handlowe w powiecie oławskim.

Od godziny 11:00 rozpoczęło się otwarcie dla zaproszonych gości, nie zabrakło na nim również księdza Roberta Jasika z oławskiej parafii, który poświęcił galerię. 

Oceń artykuł:

(11 głosów / 55%)
Zostaw komentarz
  • a ten ksiądz to przepraszam w jakim celu tam był? to kaplica czy centrum handlowe? co za czarnogród

    01 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 00:17 | AUTOR: ~kozdro

  • Super galeria niech dodadzą dużo więcej sklepów i jakieś KFC i McDonald a może pizzerie ?

    30 LISTOPAD 2017, GODZ 18:55 | AUTOR: ~Olavianie

  • Witam . Czy ktoś tam był i wie może czy w galerii jest bankomat ?????

    30 LISTOPAD 2017, GODZ 18:53 | AUTOR: ~Stefciu

  • Wielka...pomyłka z tą galerią a otwarcie to wielka porażka. Żadnych zaskakujących promocji na otwarcie....jedyne co mogłoby zainteresować to sprzęt agd lecz niedostępny... Panie obiecują że będzie dostawa mikrofal w następnym dniu od 9 rano...okazuje się że jednak wystawią o 12 więc przychodzę o tej godzinie....o 12 mówią że jednak o 14 więc przychodzę przed 14 i dostaję informację, że wszystkie mikrofale z promocji zostały zarezerwowane.... Porażka na całej linii...Bo jak można zarezerwować sobie produkt promocyjny na otwarcie....chyba tylko pracownicy tak mogą bo jak o to zapytałam dzień wcześniej to nie było takiej opcji...Żenada

    30 LISTOPAD 2017, GODZ 16:08 | AUTOR: ~Sylwia

  • Też kiedyś będziesz takim Modelem, widać, że w domu nie nauczono Cię szacunku do starszych, żal czytać takie komentarze...
    cześ gdyby księdza nie zaproszono, to by go tam nie było, a święcona woda jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiła.

    30 LISTOPAD 2017, GODZ 09:06 | AUTOR: ~do Stefana

  • nawet pleban jest hahahahaha

    30 LISTOPAD 2017, GODZ 06:52 | AUTOR: ~cześ

  • Same Modelki na otwarciu :D klub seniora z domu starców wjechał na olawskie salony :)

    30 LISTOPAD 2017, GODZ 01:20 | AUTOR: ~Stefan

  • Wlasnie zapytalbym sie co z barwami i gdzie jej szukać

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 21:46 | AUTOR: ~Rer

  • A ja myslalem ze bedzie Kasia Zielińska

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 21:43 | AUTOR: ~Xxx

  • Ludzie z ulicy Porannej zrobili sobie parking. Na całej jej długości stoi auto za autem,jeden pas jest zupełnie wyłączony z ruchu.Nie ma jak przejechać! Najlepsze jest to,że wzywana Straż Miejska w ogóle nie reaguje i rozkłada ręcę,a to jest doga pożarowa, której nie wolno zastawiać,więc z automatu powinny posypać się mandaty.Za to ogromny MINUS!

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 20:33 | AUTOR: ~Doa

  • Szanowny Pan burmistrz po inauguracji otwarcia tej cudownej galerii mógł się jeszcze przejść w koło tego cudu i zobaczyć co się dzieje dalej...żenada :( WSTYD!!

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 20:09 | AUTOR: ~eee

  • Szanowny Pan burmistrz po inauguracji otwarcia tej cudownej galerii mógł się jeszcze przejść w koło tego cudu i zobaczyć co się dzieje dalej...żenada :( WSTYD!!

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 20:09 | AUTOR: ~eee

  • No i super. Jestem byłą mieszkanka wroclawia i nigdy więcej. Ciesze się ze jest nowa galeria bo wolę zakupy robić w olawie niż ciągle jeździć do wroclawia. Olawa jest pięknym miastem, ciągle się rozwija . Niektórzy mają mentalność maruderow no ale tego nie zmienimy . Trzeba widzieć pozytywy a nie wiecznie narzekać . Zawsze można się przeprowadzić do cudownego wroclawia

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 20:01 | AUTOR: ~ja

  • ale co do parkowania to ludzie polecieli na maksa. zastawione wszystkie uliczki nawet te w błocie, parkingi osiedlowe, droga dojazdowa do parkingu piętrowego w galerii, a sam piętrowy parking pusty. osoby odpowiedzialne za otwarcie powinny trochę lepiej to przygotować bo ludzie nie wiedzieli że jest jakiś drugi parking. tragedia.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 19:37 | AUTOR: ~asd

  • Jak na razie to jedną Wielką PAŁA

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 19:09 | AUTOR: ~Vendetta

  • Na załączonych fotkach to widać większość emerytów :) no tak oni mają czas żeby biegać na otwarcia sklepów. Byłam już po 17 i jakoś promocje mnie nie powaliły ;) Ceny norma. A galeria wygląda przyzwoicie, tylko tych sklepów niestety niewiele jak na takie duże centrum.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 18:01 | AUTOR: ~Kaśka

  • Masakra... otwarcie sklepu a ludzie się jarają jakby cukier rzucili...
    Zdjęcia z otwarcia... I patrycja kazadi za jakieś śmieszne pieniądze w Oławie prowadzi "szoł"... w świetle nowych jupiterów i "znanego" nazwiska zagrzali się lokalni politycy z lewej, prawej, i klerykalnej strony... Rozanielona gawiedź z przyjemnością wypatrywała promocyji aby napełnić swe tobołki..
    Nisko upada kultura i nasze oczekiwania.
    Przeraża mnie pokolenie które wyrośnie na tej konsumcyjnej papce...

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 16:56 | AUTOR: ~Milo

  • To weź kredyt i ja wybuduj nic i nikt nie stoi na przeszkodzie:) potem postaw bramki i trzep kasę jeśli widzisz w tym sens to ruszaj jutro do banku, znajdź wykonawców zrealizuj marzenie Oławskich mieszkańców, zamiast trzepiać się prywatnego inwestora który widział sens tej inwestycji bądź miał taką zachcianek on ponosi koszty tej inwestycji nie miasto więc komentarze typu wybudujcie obwodnicę,most itp świadczy tylko o inteligencji osób piszących takie komentarze. Serdecznie pozdrawiam i cieszę się z nowej inwestycji która powstała w Oławie oby więcej takich "bezsensownych" inwestycji dzięki którym do kasy miasta wpływają konkretne podatki.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 16:40 | AUTOR: ~K.

  • To weź kredyt i ja wybuduj nic i nikt nie stoi na przeszkodzie:) potem postaw bramki i trzep kasę jeśli widzisz w tym sens to ruszaj jutro do banku, znajdź wykonawców zrealizuj marzenie Oławskich mieszkańców, zamiast trzepiać się prywatnego inwestora który widział sens tej inwestycji bądź miał taką zachcianek on ponosi koszty tej inwestycji nie miasto więc komentarze typu wybudujcie obwodnicę,most itp świadczy tylko o inteligencji osób piszących takie komentarze. Serdecznie pozdrawiam i cieszę się z nowej inwestycji która powstała w Oławie oby więcej takich "bezsensownych" inwestycji dzięki którym do kasy miasta wpływają konkretne podatki.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 16:40 | AUTOR: ~K.

  • Czym tu się jarac nową galerią,lepiej zrobić obwodnicę olawy

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 16:07 | AUTOR: ~Daniel

  • Czym tu się jarac nową galerią,lepiej zrobić obwodnicę olawy

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 16:07 | AUTOR: ~Daniel

  • Ksiądz - raz z ambony krzyczy, że konsumpcjonizm, że zamiast w niedzielę do kościoła, to po konkurencyjnych imprezach ludzie chodzą, w galeriach pieniądze zostawiają, ale jak odpowiednio się posmaruje to i przyjdzie poświęcić tę ŚWIĄTYNIĘ ZŁA. To jest dopiero ciekawe zagadnienie.

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 16:05 | AUTOR: ~obserwator

  • Gdzie jest kur.a jakieś żarcie? Mam na gofrach ciągnąć?

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 15:29 | AUTOR: ~GuodnaMorda

  • Galeria niby super a ludzie w polu stoją autami albo po zakazie wjeżdżają gdzie nie wolno. Ale promocja jest...

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 15:27 | AUTOR: ~Viking

  • Burmistrz ma za długie nogawki !!!!

    29 LISTOPAD 2017, GODZ 15:17 | AUTOR: ~Leszek