Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Samochód uderzył w budynek, straż walczy z płomieniami [VIDEO]

04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 11:43 | redakcja@olawa24.pl

23

ocena 8 / 62%

Dzisiejszego poranka mężczyzna kierujący samochodem marki Volkswagen Golf uderzył w budynek, przed którym znajdowała się skrzynka z gazem. Pojazd momentelnie zapalił się, straż pożarna walczy z ulatniającym się gazem.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10:00 na ulicy 1 Maja, mężczyzna jadąc w kierunku basenu prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w budynek, w którym znajduje się szkoła tańca Athina. Samochód momentalnie zapalił się, jak się później okazało mężczyzna uderzył w skrzynkę z gazem.

Na miejsce przyjechała policja oraz straż pożarna, która do teraz próbuje walczyć z ulatniającym się gazem. Jest około 10 zastępów straży pożarnej w tym straż chemiczna z wrocławskiej jednostki oraz pogotowie gazowe. Na miejscu jest również pogotowie ratunkowe.




 

reklama
 

Oceń artykuł:

(8 głosów / 62%)
Zostaw komentarz
  • żyje, lale co to za życie...

    05 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 19:38 | AUTOR: ~cześ

  • A ten kierowca żyje?

    05 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 13:56 | AUTOR: ~kolek

  • jednego zglebionego driftera mniej dobrze że sam a nie kogoś

    05 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 13:36 | AUTOR: ~MAR

  • jakie ty chcesz części z tego wraku jak tam się już nic nie nadaje, chyba felgi albo tylne lampy :D

    05 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 07:41 | AUTOR: ~cześ

  • buda z dykty i paździerza to się zapaliła . tzw.kanadyjczyk .

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 23:20 | AUTOR: ~golf

  • No I w pizdu wylądował!!

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 23:02 | AUTOR: ~czarny

  • UKRAINIEC !!!

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 22:24 | AUTOR: ~Grrr

  • UKRAINIEC !!!

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 22:24 | AUTOR: ~Grrr

  • No tak.
    Mamusia nie nauczyła jak porządnie w zakręt na ręcznym wejść?
    Tak się kończy niedostosowanie prędkości do umiejętności.
    Żałosne.

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 21:51 | AUTOR: ~Nader

  • Fajne felgi

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 21:20 | AUTOR: ~Kkk

  • "Golf w gazie " można by powiedzieć

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 19:33 | AUTOR: ~gazownik

  • Czy slisko czy nie tam zawsze glupki na recznym sobie jezdzom zeby im dupa bokiem latala co za idiota tak robi powini mu teraz takom kare dojebac za calom akcje powinen zaplacic to musie odechce..

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 16:53 | AUTOR: ~Agl

  • no i właśnie to mnie wkurza, bo dacie newsa, co się stało, ale potem cisza, żadnych dalszych wyjaśnień. a ludzie plotkują.

    co się stało? stracił panowanie? za dużo prędkość?
    gaz już się nie wydostaje?
    pożar ugaszony? ile trwało gaszenie?
    Athina, jakie straty?

    nic nie ma na ten temat.
    i to tylko przykład, bo zawsze jeden news, fragment wiadomości, coś się stało i potem dupa

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 16:41 | AUTOR: ~ciekawski

  • Wieś tuning pierwszy śnieg i brak wyobrazni.

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 15:58 | AUTOR: ~Wer

  • Macie namiar na typa? Części potrzebuje:-D

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 15:27 | AUTOR: ~AutoryzowanyDealerGolfa

  • Ciekawe, czy wcisnął przycisk pożarowy. Przecież tak blisko miał :D

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 14:53 | AUTOR: ~BKK

  • ta opon, jak się nie ma mózgu to nic nie pomoże, najlepiej pekaesem niech jecha pajac!!!!

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 14:45 | AUTOR: ~cześ

  • Pewnie opon nie zmienił na zimówki

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 13:34 | AUTOR: ~ms

  • pewnie był drift na parkingu ;)

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 13:16 | AUTOR: ~oławianin

  • Troszkę przypruszy śnieg i już jeździć nie potrafią. Troche wyobraźni...

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 13:06 | AUTOR: ~Kolo

  • co za kurwa temu idiocie dał prawko!?!?!?

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 12:31 | AUTOR: ~cześ

  • Diesel musi dymic .

    04 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 12:28 | AUTOR: ~VR6

  • allle urwał...