Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Nawałka, Boniek, Dudek i inni wspierają 2dlaDoroty

07 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 10:17 | redakcja@olawa24.pl

2

ocena 10 / 100%

Kolejne osobowości ze świata sportu i telewizji wspierają Dorotę Sobczak w walce z chorobą. Każdego dnia docierają nowe zdjęcia, znanych osób, które poznały już historię mieszkanki naszego powiatu i postanowiły pomóc. Jedni przekazują cenne przedmioty na licytację, inni udostępniają posty w portalach społecznościowych z coraz popularniejszym w tej akcji symbolem „dwójki”. Jedno jest pewne akcja nabiera coraz większego tempa.

Zbiórka na portalu siepomaga.pl ruszyła 17 listopada. W 21 dni udało się zebrać ponad 467 tys. złotych. To bardzo dużo, jednak wciąż nie tyle ile trzeba, a czasu jest coraz mniej. Dlatego mieszkańcy Oławy, w tym również Komitet Społeczny „Pomoc dla Doroty Sobczyk” organizują wydarzenia sportowe, aukcje charytatywne, kiermasze i zbiórki. W planach jest m.in. organizacja turniejów piłkarskich, mecz gwiazd, koncerty. Wszystko ma się odbyć w najbliższych tygodniach. Pierwszy bieg już 10 grudnia o godzinie 11:00 przed Termami Jakuba. Do pomocy w zbiórce pieniędzy włączyły się także lokalne firmy Autoliv, DS Smith, Wena.

Na aukcje Allegro trafiły już niektóre z przedmiotów. Są tam m.in. koszulka Wisły Kraków z autografami piłkarzy, koszulka Śląska Wrocław z autografami piłkarzy, koszulka Damiana Kądziora z Górnika Zabrze, czy ta najcenniejsza jak do tej pory koszulka reprezentacji Polski z autografem Zbigniewa Bońka i Adama Nawałki. Cena wywoławcza tej ostatniej została ustawiona na 3000 złotych.

Wszystkie najważniejsze i bieżące informacji na temat zbiórek i akcji można śledzić na oficjalnym profilu 2dlaDoroty.

Pomóc można również na siepomaga.pl

Aukcje charytatywne w serwisie Allegro dostępne są pod adresem:
http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=3775

Oceń artykuł:

(10 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
  • rząd teraz to dopiero sprząta ten burdel który zostawili poprzednicy, a to nie tak hop sup na krowę i cztery cielaki!!!

    07 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 19:22 | AUTOR: ~cześ

  • niech rząd odda to co zabierali przez wszystkie lata pracy jak nie chcą refundować leczenia..

    07 GRUDZIEŃ 2017, GODZ 12:09 | AUTOR: ~weq