Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Mężczyzna wyskoczył z 3. piętra

16 LUTY 2018, GODZ 09:15 | redakcja@olawa24.pl

18

ocena 1 / 100%

Około godziny 8:00, z niewiadomych jak dotąd przyczyn z okna na 3 piętrze wyskoczył mężczyzna. Do zdarzenia doszło przy ul. Kasprowicza. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, zastępy straży pożarnej oraz policja.

Mężczyzna przytomny został przetransportowany do szpitala. Trwa dokładne ustalanie przyczyn zdarzenia.

AKTUALIZACJA [16.02.2018 GODZ. 12:45]

Mężczyznę w wieku 32 lat, spadającego z budynku zobaczyła kobieta, która przechodziła akurat niedaleko miejsca zdarzenia, to ona poinformowała służby ratunkowe. Mężczyzna został przewieziony do wrocławskiego szpitala z obrażeniami wielonarządowymi. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności dochodzeniowe i ustalają przyczynę zdarzenia - informuje rzecznik prasowy KPP w Oławie Alicja Jędo.



 

reklama

 

Oceń artykuł:

(1 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
  • Nie 'wyskoczyl', tylko po prostu wypadl. Nikomu nie zycze. Komentarze bardzo nie na miejscu, wstydzcie sie.

    28 MARZEC 2018, GODZ 18:34 | AUTOR: ~czesiek

  • Znam go. Miał silną gorączkę, był chory i zwyczajnie zasłabł. Bujną macie wyobraźnię.

    27 MARZEC 2018, GODZ 14:38 | AUTOR: ~oławianin_xxx

  • Cześ, kamikadze.. Tak znudzonych życiem ludzi z nadmiarem wolnego czasu komentujących wszystko należy tylko współczuć. Totalne dno.

    01 MARZEC 2018, GODZ 12:22 | AUTOR: ~Ania

  • coś wiadomo jak ze zdrowiem poszkodowanego?

    20 LUTY 2018, GODZ 12:02 | AUTOR: ~jon

  • wiem ale to jest tak prawdopodobne jak to że ja puszczony ze skoczni narciarskiej zdobędę złoty medal :D

    17 LUTY 2018, GODZ 22:44 | AUTOR: ~cześ

  • Ty cześ jesteś chory, a słyszałeś o czymś takim jak zasłabnięcie? Zawrót głowy? Nawet przy myciu okna po wewnętrznej stronie takie coś może spowodować taki wypadek. Ale co głupiemu tłumaczyć.

    17 LUTY 2018, GODZ 19:38 | AUTOR: ~ona

  • jak można wypaść? to co on mył okno z drugiej strony :D

    17 LUTY 2018, GODZ 11:08 | AUTOR: ~cześ

  • Matko Boska Częstochowska! Miej w opiece ludzi chorych, słabych. Dzięki Bogu ten człowiek nie spadł na przechodnia. Oby była dana druga szansa dlatego chłopaka. Cóż w życiu różnie bywa. Nie nam to oceniać. Zamiast myslec i przypuszczać co i jak dlaczego lepiej pomodlić się o zdrowie i życie jego. Czy to wypadek czy przypadek czy umyślnie czy tez nie ludzkie życie liczy sie. Dlatego nie krytykujmy, bo nic nie wiemy tylko modlitwą coś pomożemy.

    16 LUTY 2018, GODZ 22:45 | AUTOR: ~Anna

  • ja wiem jak przyczyna była facet zaspał do pracy chciał troszkę być szybciej na dole ale nie wyszło myślał że kotem jest no ale szkoda jednak chłopaka szybkiego powrotu do zdrowia

    16 LUTY 2018, GODZ 21:29 | AUTOR: ~kamikadze

  • Szanowna redakcjo, proszę napisać sprostowanie, bo mężczyzna nie wyskoczył tylko wypadł. Sprawdzajcie informacje, które publikujecie.

    16 LUTY 2018, GODZ 16:03 | AUTOR: ~

  • jak bym wiedział że po śmierci jest lepiej niż tu to już dawno bym się zabił, ale nie wiem i nikt nie wie dlatego lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu

    16 LUTY 2018, GODZ 14:40 | AUTOR: ~cześ

  • Cześ nie skoczy z okna bo w piwnicy troli internetowych nie ma okien przez które można skakać. Obecnie w Polsce panuje epidemia samobójstw. Głównie u samych mężczyzn ale to już tendencja światowa.

    16 LUTY 2018, GODZ 14:10 | AUTOR: ~Zakrzowianin

  • gościu i tak się zabije prędzej czy później tylko szkoda pieniędzy żeby tyle służb angażować

    16 LUTY 2018, GODZ 13:39 | AUTOR: ~cześ

  • Panie cześ .
    I właśnie o tym dokładnie był mój komentarz , jak Pan będzie (czego Panu nie życzę) w totalnie abstrakcyjnej i niedorzecznej (tak Pan ocenia na chwile obecną ) sytuacji , przeżyje Pan czyjeś życie, wszystkie te nazwijmy "niepowodzenia " , wtedy będzie Pan miał prawo zadecydować czy właśnie tak Pan chce rozwiązać swoje problemy czy inaczej. Póki co nie nam oceniać czy to słuszne, i czy w ten sposób rozwiązuje się własne "problemy" bo sami nie przeżyliśmy życia chłopaka, i niewłaściwym jest osądzać nie mająchce doświadczenia w tej materii.
    Zdrówka dla młodego chłopaka, całe życie jeszcze przed nim.
    Pozdro

    16 LUTY 2018, GODZ 13:21 | AUTOR: ~Zwykły ktoś

  • panie Zwykły ktoś - skok z okna na pewno pomaga w rozwiązywaniu problemów :D

    16 LUTY 2018, GODZ 13:06 | AUTOR: ~cześ

  • Nikt z Was nie wie co tak naprawdę przeżywał człowiek, co miał w głowie, ani przez co przechodził. Dla "Januszy " którzy mają wszystko poukładane w każdej dziedzinie życia nie mieści się to w głowie , zatem nie należy od nich oczekiwać najmniejszego zrozumienia czy współczucia. Jednak są wśród nas ludzie (nawet czasem nie zdajemy sobie z tego sprawy) których przerosło, przytoczyło życie , którym los nie sprzyja przez dłuższy czas, zawody życiowe, miłosne, finansowe , życie w stresie , pod presją wykarmienia rodziny , czy choćby poprostu przetrwania... i tak przez wiele lat tłamszone problemy, z którymi zostajemy sami prowadzą do "rzeczy" których my nie jesteśmy w stanie pojąć ... I oby nikomu nie było dane przekonać się jak to jest dojść do momentu gdzie coś czego kiedyś nie rozumieliśmy - nagle stało się naszą rzeczywistością ...
    Choć to tylko spekulacje z mojej strony, nikt nie wie co tak naprawdę się stało, i czy nie był to po prostu nieszczęśliwy wypadek...
    Pozdro

    16 LUTY 2018, GODZ 13:01 | AUTOR: ~Zwykły ktoś

  • Miał coś z banią

    16 LUTY 2018, GODZ 12:03 | AUTOR: ~Lola

  • Ludzie dajcie spokój z komentarzami nie ma miejscu. Nikt nie wie jaka przyczyna była że tak postąpił i skoczył może problemy w domu w pracy nie mógł sobie z tym poradzić , a może inne przyczyny

    16 LUTY 2018, GODZ 10:03 | AUTOR: ~Xgxg

  • Ale jesteś zabawny, a nam znudziły się twoje denne komentarze.

    16 LUTY 2018, GODZ 09:54 | AUTOR: ~oławianka

  • znudził mu się ten świat