Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Michał Bajor z recitalem w Oławie

19 LUTY 2018, GODZ 12:24 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 1 / 100%

Michał Bajor, najlepszy aktor wśród piosenkarzy i najlepszy piosenkarz wśród aktorów, w ciągu czterdziestu lat nieprzerwanego istnienia na scenie, stał się fenomenem polskiej kultury. Ze swoim recitalem wystąpi na scenie OWE Odra 7 kwietnia o godzinie 18:00.

Michał Bajor to artysta, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Nie jest tylko jednym z wielu polskich wykonawców. Stworzył swój własny charakterystyczny styl, którym do dziś zachwyca swych wielbicieli na całym świecie. Należy bowiem pamiętać, iż Bajor śpiewał już w najdalszych zakątkach globu. Jego nazwisko pojawiało się m.in. na afiszach Essen, Los Angeles czy Madrytu.

Na repertuar jubileuszowego zestawu "Od Kofty... do Korcza", który usłyszymy w OWE Odra, złożą się najważniejsze utwory w muzycznym życiu wybitnego wokalisty - te o których wydanie od lat proszą fani, i do których jednocześnie on sam ma szczególny sentyment. Nagrane i zaaranżowane na nowo, przefiltrowane przez jego dzisiejszą dojrzałość, wrażliwość oraz świadomość emocjonalną i interpretacyjną, mogą z powodzeniem stanowić rodzaj klamry dla artystycznej drogi Bajora.

Bilety normalne w cenie 80 zł i ulgowe w cenie 60 zł już do nabycia w kasie OWE Odra oraz online na www.kultura.olawa.pl.

Uwaga! W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem Recitalu Michała Bajora Centrum Sztuki uprzejmie prosi o nieprzyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia.

Oceń artykuł:

(1 głosów / 100%)
Zostaw komentarz