Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Repertuar OH Kino

06 KWIECIEŃ 2018, GODZ 12:06 | redakcja@olawa24.pl

1

ocena 1 / 100%

Od dzisiaj w OH Kino Oława wiele premier. Przygodowy film "Tomb Raider", sci-fi w reżyserii Stevena Spielberga "Player One" czy też dramat w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej "Twarz".

"Tomb Raider" - Lara Croft wyrusza w swoją pierwszą ekspedycję, aby odnaleźć zaginionego ojca na niezbadanej wyspie u wybrzeży Japonii. Czas trwania 1 godzina 58 minut.

"Player One" - W 2045 roku ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryte w niej "wielkanocne jajo". Czas trwania 20 godziny 20 minut.

"Twarz" - Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym. Czas trwania 1 godzina 31 minut.

Pełen repertuar dostępy na stronie OH KINO.

Oceń artykuł:

(1 głosów / 100%)
Zostaw komentarz
  • WITAM.JA Z MOJA KOCHANĄ ZONA KAROLINA I KOCHANYM SYNKIEM KAROLKIEM,KTÓREGO KOCHAM NAD ŻYCIE TAK SAMO JAK ŻONIE, W DOWÓD TEGO TYDZIEŃ TEMU ZROBIŁEM SOBIE NA PRAWEJ RĘCE TATUAŻ Z JEGO IMIENIEM I DATA URODZENIA,CHCEMY WYBRAĆ SIĘ NA FILM FAMILIJNY LUIS I OBCY,SYNOWI OBIECAŁEM I MUSZE DOTRZYMAĆ OBIETNICY.POZDRAWIA CAŁA REDAKCJE

    09 KWIECIEŃ 2018, GODZ 23:53 | AUTOR: ~SIWULA MARCIN