Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Wykorzystał nieuwagę i ukradł 7 tysięcy zł

13 KWIECIEŃ 2018, GODZ 13:53 | redakcja@olawa24.pl

3

ocena 0 / 0%

29-letni mieszkaniec Oławy wykorzystując nieuwagę mężczyzny wypakowującego towar do jednego ze sklepów ukradł saszetkę z pieniędzmi w której było 7 tysięcy złotych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oławie ustalili i zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież pieniędzy. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 9 kwietnia w Oławie.

Mężczyzna wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego, który przyjechał z towarem do jednego ze sklepów i w trakcie przepakowywania go pozostawił „na chwilę” saszetkę z pieniędzmi, na jednym z kartonów. Nieuwagę pokrzywdzonego wykorzystał podejrzany, który zabrał saszetkę i uciekł.

W ramach czynności operacyjnych, policjanci pionu kryminalnego ustalili dokładnie okoliczności zdarzenia i trafnie wytypowali sprawcę kradzieży. Po zatrzymaniu 29-latka, doprowadzili go do komendy, gdzie funkcjonariusze wydziału dochodzeniowo-śledczego przeprowadzili z nim dalsze czynności procesowe. Podejrzanemu przedstawiono zarzut przywłaszczenia cudzych pieniędzy. W toku tych czynności policjanci odzyskali także znaczną część skradzionych pieniędzy. Obecnie policjanci ustalają co stało się z pozostałą kwotą.

Za popełnione przestępstwo, podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz
 • połamać mu ręce!!!

  16 KWIECIEŃ 2018, GODZ 08:19 | AUTOR: ~cześ

 • nic mie możesz zostawić na chwile
  Zamknąć go do puszki na 5 lat, niech sie nauczy. Złodziej.

  13 KWIECIEŃ 2018, GODZ 16:14 | AUTOR: ~ss

 • nierób zasrany!!!!!!szmaciarzowi robić się nie chce

  13 KWIECIEŃ 2018, GODZ 15:01 | AUTOR: ~Żu żu