Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Jechał za szybko i uderzył czołowo

14 KWIECIEŃ 2018, GODZ 12:15 | redakcja@olawa24.pl

16

ocena 4 / 25%

Wczorajszego wieczora na drodze z Kopaliny do Minkowic Oławskich doszło do czołowego zderzenia samochodów osobowych. Poszkodowana kobieta wraz z  4-letnim dzieckiem trafili do szpitala.

13 kwietnia przed godziną 20:00 w kierunku kopaliny kierujący samochodem marki Golf, 27-letni obywatel Ukrainy nie dostosował prędkości i stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego czołowo uderzył w jadący z naprzeciwka samochód marki Daihatsu.

Samochodem prowadziła 31-letnia kobieta, która jechała ze swoim 4-letnim synem. Oboje zostali przewiezieni do wrocławskiego szpitala, dziecko zostało wypisane do domu, natomiast kobieta ma złamane obie kończyny.

Droga na tym odcinku była przez blisko goddzinę zamknięta, na miejscu była policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Oceń artykuł:

(4 głosów / 25%)
Zostaw komentarz
  • Oława 24 jeżeli nie macie prawdziwych informacji to nie wymyslajcie i nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Kobieta nie ma żadnych kończyn polamanych informacje z palca wyssane!!

    17 KWIECIEŃ 2018, GODZ 19:18 | AUTOR: ~Czytelnik

  • ukrol jeździł u siebie furmanką a tu się dorwał do jakiegoś szrota i problem gotowy.jak jeszcze był nachlamy to misia w paszport i deportować

    16 KWIECIEŃ 2018, GODZ 23:33 | AUTOR: ~kierowiec

  • prosty sposób aby ukraince nie jeździły, pościągać im rejestracje hehe,,to działa :)

    16 KWIECIEŃ 2018, GODZ 10:23 | AUTOR: ~anty upa

  • powinni tym ukraincom zakazac jazdy w polsce bo juz nie raz zdarzylo sie ze wyjezdzaja bez ogladania sie na innych. Same problemy.

    16 KWIECIEŃ 2018, GODZ 08:37 | AUTOR: ~lola

  • Tak to jest jak zarobi się parę dolców wysyła mamusi na Ukrainę a Ona po tygodniu przysyła prawo jzdy

    15 KWIECIEŃ 2018, GODZ 21:31 | AUTOR: ~woj

  • Złamane obie kończyny? Z lekcji biologii pamiętam, że człowiek ma 4 kończyny. Dwie górne i dwie dolne.

    15 KWIECIEŃ 2018, GODZ 19:12 | AUTOR: ~jatoja

  • Złamane obie kończyny? Z lekcji biologii pamiętam, że człowiek ma 4 kończyny. Dwie górne i dwie dolne.

    15 KWIECIEŃ 2018, GODZ 19:12 | AUTOR: ~jatoja

  • jak nie udzielili pomocy ze strony ukrainy to deport albo wiezienie

    14 KWIECIEŃ 2018, GODZ 22:54 | AUTOR: ~wiesio

  • Ciekawe gdzie jest policja. Jak zwykle tam gdzie nie trzeba. Nad stawem Jelczanskim stawiają samochody i gropkami się zbierają piją ogniska palą strach przejść . Ciekawe jak później wraca ja do domu tymi autami.

    14 KWIECIEŃ 2018, GODZ 21:47 | AUTOR: ~Ja

  • A co najlepsze Ukrainiec z dziewczyną był i nawet nie udzielił pierwszej pomocy kobiecie która była z dzieckiem sama wyciągala z auta dziecko wstydził się pajac

    14 KWIECIEŃ 2018, GODZ 18:46 | AUTOR: ~Xxx

  • Coraz więcej słyszy się o wypadkach powodowanych przez Ukraińców. Kupują samochody w Polsce, jeżdżą na polskim ubezpieczeniu, a kultura jazdy i umiejętności prowadzenia niestety ukraińskie, co później odbija się na coraz wyższych statystykach wypadków, które podnoszą ceny ubezpieczenia. Żenada

    14 KWIECIEŃ 2018, GODZ 17:18 | AUTOR: ~Zniesmaczony

  • Zacznie się lato to zobaczymy wszyscy jak te parchy uraińskie pokażą co potrafią,jak zaczną świrować autami po drogach.

    14 KWIECIEŃ 2018, GODZ 16:29 | AUTOR: ~Żu zu

  • Następny debil do kolekcji.a mówią żeby drzewa powycinać.Łby te puste ściąć- takim hujowym kierowcom!!!

    14 KWIECIEŃ 2018, GODZ 16:25 | AUTOR: ~Żu żu

  • Szkoda ze na mnie nie trafil bo jechalem tamtedy przed wypadkiem