Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Bez alkoholu będzie bezpieczniej

16 KWIECIEŃ 2018, GODZ 12:00 | redakcja@olawa24.pl

2

ocena 0 / 0%

Zakładanym celem do osiągnięcia w rejonie służbowym dzielnicowego asp. szt. Mieczysława Wilczko jest zapewnienie bezpieczeństwa lokalnej społeczności, w szczególności wyeliminowanie spożywania alkoholu w miejscach publicznych. Na terenie gminy Domaniów zjawisko to jest szczególnie uciążliwe w miejscowości Kończyce, w okolicy przystanku autobusowego i sklepu.

W związku z tym, że osoby nietrzeźwe generują szereg innych zachowań niepożądanych społecznie (demoralizacja małoletnich, nieobyczajne wybryki, zaśmiecanie i zanieczyszczanie terenów zielonych oraz placów zabaw), w okresie od 1 kwietnia do 30 września br., dzielnicowy gminy Domaniów, asp. szt. Mieczysław Wilczko prowadzi działania skupiające się na:

- angażowaniu do współpracy ośrodków pomocy społecznej i komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych celem pomocy osobom z problemami alkoholowymi

- represjonowaniu osób nagminnie spożywających alkohol w miejscach publicznych, we współpracy z policjantami pionu prewencji oraz ruchu drogowego

asp. szt. Mieczysław Wilczko e-mail: dzielnicowy.7@olawa.wr.policja.gov.pl

tel: 797 306 452

Jednostka: KPP Oława - GMINA DOMANIÓW

Rejon patrolowy dzielnicowego:

Chwastnica, Danielowice, Domaniów, Domaniówek, Gęsice, Gostkowice, Grodziszowice, Janków, Kończyce, Kuchary, Piskorzów, Piskorzówek, Radłowice, Swojków, Teodorów,Brzezimierz, Goszczyna, Kurzątkowice, Kuny, Pełczyce, Polwica,Skrzypnik, Wyszkowice, Wierzbno.

Placówki dzielnicowego:

Dyżur dla mieszkańców w każdą środę 16:00 - 17:00

Miejsce dyżurów: Urząd Gminy Domaniów 56 pok. 7

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz
  • Ściągali bo każdy ma takie same hehe

    16 KWIECIEŃ 2018, GODZ 20:06 | AUTOR: ~Fb

  • ale widzę że cele ambitne sobie postawili buahahahah

    16 KWIECIEŃ 2018, GODZ 13:16 | AUTOR: ~cześ