Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Srebrny medal Weroniki Ceglarek – Soluch

16 KWIECIEŃ 2018, GODZ 13:25 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

25 marca w Lesznie odbył się Turniej Karate WKF, Budokan Astromal Cup Kumite Challenge, w których znakomicie spisała się Weronika Ceglarek-Soluch zdobywając srebrny medal.

Zawodniczka, na co dzień trenująca w sekcji karate w Bystrzycy w Klubie Budokan Wrocław, zdobyła srebrny medal w kumite indywidualnym dziewcząt 12-13 lat kategoria – 45 kg. W zawodach rywalizowało 220 karateków z 29 klubów. Turniej rozgrywany był w formule, która obowiązywać będzie w Tokio na Igrzyskach Olimpijskich w 2020 roku – każdy z każdym. Dzięki temu wszyscy uczestnicy mieli zagwarantowane przynajmniej po kilka walk w swojej kategorii wiekowej i wagowej. Zawodnik z największą liczbą wygranych pojedynków przechodził do kolejnej fazy rozgrywek.

Jest to już kolejny medal podopiecznej trenera Przemysława Biegańskiego w zawodach rangi ogólnopolskiej, który składa – Serdeczne podziękowania dla dyrektora szkoły w Bystrzycy Artura Szpinety za wsparcie w rozwoju karate WKF dla dzieci i młodzieży na terenie gminy Oława.”

Tekst i zdjęcia – Klub Budokan Wrocław

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz