Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Bursztynowa i Lipowa walczą o nowe podwórko!

10 MAJ 2018, GODZ 12:09 | redakcja@olawa24.pl

17

ocena 4 / 125%

Dzisiaj rusza głosowanie na "Podwórko Talentów Nivea". W tegorocznym konkursie będzie okazja do oddania swojego głosu na plac zabaw przy ulicy Bursztynowej i Lipowej.

Tegorocznym ambasadorem zabawy został Filip Chajzer. Podwórko talentów może stanąć również w Oławie! To możliwe! Taki plac zabaw wygrało Wierzbno w 2015 roku. Wystarczy dobra mobilizacja mieszkańców.

Na wybrany plac zabaw można oddać jeden głos dziennie. Do dzieła! Głosowanie trwa TUTAJ.

-Po ogromnych sukcesach akcji Podwórka NIVEA w poprzednich latach, w tym roku po raz kolejny pragniemy rozwijać talenty dzieci oraz zachęcać je do ruchu i integracji. To nasz stały i długofalowy cel w pielęgnowaniu rodzinnej bliskości. Właśnie dlatego zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, wspólnie wybudujemy kolejne 20 Podwórek Talentów NIVEA, łącząc w niepowtarzalny sposób zabawę z nauką.-piszą organizatorzy o całej akcji.

podworkonivea20181.jpg

Oceń artykuł:

(4 głosów / 125%)
Zostaw komentarz
  • SKORO MARCINKOWICE „WYNAJMUJĄ” MARZEJKE TO MOŻE SAC ICH NA ZROBIENIE PODWÓRKA ? MOŻE KSIĄDZ ZAMIAST WYDAWAĆ NA IMPREZY NA OGRODZIE Z PIWEM DOŁOŻY SIĘ DLA DZIECI

    18 CZERIWEC 2018, GODZ 17:47 | AUTOR: ~Llo

  • Szkoda że Oława nie będzie miała podwórka, jest tak blisko, a nie mieszkańcy nie potrafią się zmobilizować i logicznie myśleć.
    Kolejny 1000 głosów jest oddany na Lipową (obecnie na 10 pozycji - całkowicie bez szans na osiągnięcie 5 miejsca).
    Te zmarnowane głosy zagwarantowałby Bursztynowej 1 miejsce. Obecnie Bursztynowa jest na 4 pozycji i traci kilka setek głosów do liderów.

    08 CZERIWEC 2018, GODZ 10:24 | AUTOR: ~Olawa

  • Orez, no jak to możliwe że małe Marcinkowice mają więcej głosów ?. Głosujesz ? Twoja rodzina głosuje ? Twoi znajomi głosują ?. Małe społeczności są lepiej zorganizowane i zmotywowane w takich akcjach. Krzewy i kosze na osiedlu mieszkaniowym (mam na myśli bloki) to jest kwestia zarządcy lub wspólnoty. Co do ulic to się zgadza. Zaniedbania są duże. Tylko radny za nie nie odpowiada a burmistrz miasta który zarządza infrastrukturą. W kwestii przejścia dla pieszych, to w okolicy kościoła są dwa. Jeżeli mieszkańcy potrzebują więcej proszę nękać zarządcę. Przejmij inicjatywę. Skrzyknij sąsiadów. Pisz pisma. Poproś radnego o wsparcie. Działaj. Następnym razem zapytaj siebie, "Jakie 5 rzeczy zrobiłem dla swoje społeczności?"

    05 CZERIWEC 2018, GODZ 12:55 | AUTOR: ~Loki

  • Jak to możliwe, że takie małe Marcinkowice mają tyle samo głosów co Bursztynowa i Lipowa razem wzięte??? A Pan Panie radny niech się nie wygłupia z tymi przyrzeczeniami. Co Pan zrobił dla swojej części osiedla? Pustynia, ani jednego posadzonego choćby krzaka, na osiedlu brak głównej drogi, kurz i brud, brak koszy na śmieci, rowy melioracyjnej pozarastane, brak przejścia dla pieszych na wysokości kościoła. Wymieniać dalej? Proszę wymienić 5 rzeczy, które Pan zrobił dla swojej społeczności.

    04 CZERIWEC 2018, GODZ 18:17 | AUTOR: ~Orez

  • WITAM MIESZKAŃCÓW MIASTA OŁAWY
    Zwracam się do Was z zapytaniem ,dotyczącym konkursu PODWÓRKO NIVEA .
    CZY LEPIEJ ZDOBYĆ JEDNO PODWÓRKO W MIEŚCIE CZY STARAĆ SIĘ O DWA I NIE BĘDZIE WCALE.
    Patrząc na sondaże z dnia dzisiejszego;
    Bursztynowa-4 miejsce w kraju z wynikiem-7255 głosów.
    Lipowa---------9 miejsce w kraju z wynikiem-4238 głosów.
    Aby konkurenci nasi z Lipowej weszli na 5 miejsce,to brakuje im 2490 głosów,a do Bursztynowej 3017 głosów
    A tylko 5 pierwszych wygrywa,koszt takiego podwórka o powierzchni 400 m.kw. to 230 tyś złotych.
    Ja rozumię że jest o co walczyć ,ale czasem porażke trzeba zrozumieć,bo jeżeli będziemy iść w zaparte, to nikt nie wygra w OŁAWIE.
    Nie moja wina że Pan Burmistrz poza informacją dla mnie zgodził się na drugą lokalizację na Lipowej ,bo już wcześniej przekonywałem Go że by zgłaszać jedno miejsce i zaangażować do głosowania całe miasto,co wiemy z poprzednich lat bo zgłaszane były co roku 3 lokalizacje.
    Wobec powyższego zachęcam głosujących z Lipowej aby głosować na Bursztynową i dać szansę wygrania.
    A ja publicznie wam przyrzekam ,że w następnym roku będę wspierał lokalizację w mieście jaka będzie uzgodniona z Burmistrzem ,ale tylko jedna aby wygrać i tak co rok.

    Proszę ten mój apel przemyśleć i zapraszam do głosowania.
    RADNY OKRĘGU Nr. 18 Józef Urbańczyk.

    30 MAJ 2018, GODZ 22:23 | AUTOR: ~RADNY

  • cześ, jak czytam twoje komentarze to mam ochotę wyłamać Ci wszystkie palce a na koniec je odciąć tak abyś nigdy więcej nic nie napisał, jesteś zwykłym jebanym trolem co znając życie boi się powiedzieć coś na żywo publicznie, także życzę wszystkiego najgorszego

    20 MAJ 2018, GODZ 21:37 | AUTOR: ~Pablo Escobar

  • no i w dodatku napisałem jeszcze z małej litery hahahahaha ale to wszystko specjalnie :D

    15 MAJ 2018, GODZ 08:05 | AUTOR: ~cześ

  • Fajna akcja, chociaż nie podoba mi się to, że trzeba się logować. Kiedyś było inaczej, raz dziennie z danego IP bez tych całych ceregieli można było głosować. Procedura rejestracyjna na pewno sporo osób zniechęci. Wracając do lokalizacji to trochę lipa, żeby miasto nie zapewniło placów zabaw przy przedszkolach i szkołach podstawowych i że takie lokalizacje są zgłaszane, bo miasto ma na to wywalone. Jedyne co potrafią to zgłosić lokalizację...

    14 MAJ 2018, GODZ 15:19 | AUTOR: ~Mr White

  • Fajna akcja, chociaż nie podoba mi się to, że trzeba się logować. Kiedyś było inaczej, raz dziennie z danego IP bez tych całych ceregieli można było głosować. Procedura rejestracyjna na pewno sporo osób zniechęci. Wracając do lokalizacji to trochę lipa, żeby miasto nie zapewniło placów zabaw przy przedszkolach i szkołach podstawowych i że takie lokalizacje są zgłaszane, bo miasto ma na to wywalone. Jedyne co potrafią to zgłosić lokalizację...

    14 MAJ 2018, GODZ 15:19 | AUTOR: ~Mr White

  • Fajna akcja, chociaż nie podoba mi się to, że trzeba się logować. Kiedyś było inaczej, raz dziennie z danego IP bez tych całych ceregieli można było głosować. Procedura rejestracyjna na pewno sporo osób zniechęci. Wracając do lokalizacji to trochę lipa, żeby miasto nie zapewniło placów zabaw przy przedszkolach i szkołach podstawowych i że takie lokalizacje są zgłaszane, bo miasto ma na to wywalone. Jedyne co potrafią to zgłosić lokalizację...

    14 MAJ 2018, GODZ 15:19 | AUTOR: ~Mr White

  • "Cześć" Ty taki cwaniak na tym portalu jesteś. Wszystkich łapiesz za błędu ortograficzne i stylistykę a sam "Chajzer" napisałeś przez samo H. Wstyd.... Jedź do Warszawki i mu daj w pysk taki jesteś odważny w internetach. Hhaahahahahah

    14 MAJ 2018, GODZ 13:33 | AUTOR: ~mimi

  • jak widzę tego hajzera to mam ochotę zajebać mu w mordę

    14 MAJ 2018, GODZ 12:58 | AUTOR: ~cześ

  • Aga, gdybyś była uważna, to wyczytałabyś podczas głosowania, że głosy są aktualizowane raz dziennie.

    14 MAJ 2018, GODZ 00:08 | AUTOR: ~do Agi

  • Wójcice,gm . Jelcz-Laskowice, też , głosujemy!!!

    13 MAJ 2018, GODZ 22:20 | AUTOR: ~Aga

  • Dzisiaj zagłosowałam. Po odświeżeniu strony ilość głosów się nie zmieniła. Mój głos nie został doliczony do pozostalych a drugi raz już nie mogę bo zablokowane. Nivea-oszuści !!!

    12 MAJ 2018, GODZ 12:59 | AUTOR: ~Iza

  • Wójcice też biorą udział! Zachęcamy do głosowania

    12 MAJ 2018, GODZ 10:17 | AUTOR: ~SP Wójcice

  • Złodziej danych osobowych, nie będę sprzedawał swojego e-maila za głupi głos.
    Jakby chcieli to głosowanie mogło by być anonimowe z jednego IP blokowanego na 1 dzień.
    Poza tym zabawki są tandetne i tyle w temacie.

    11 MAJ 2018, GODZ 14:46 | AUTOR: ~Myślący