Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Podeptał flagę Polski. Sprawą zajmie się policja

28 MAJ 2018, GODZ 10:05 | redakcja@olawa24.pl

46

ocena 32 / 64%

Jeden z użytkowników Instagrama dodał zdjęcia z oznaczonym miastem Oława. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt że zdjęcie przedstawia jak depcze on po fladze Polski. Na takie zachowanie Oławianie są bardzo wyczuleni i od razu reagują zgłaszając nam sytuację.

Na jednym ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie mężczyzna prawdopodobnie narodowości ukraińskiej depcze po polskiej fladze. Zdjęcie zostało już wykasowane z portalu społecznościowego, jednak mężczyzna nie zostanie bezkarny. Sprawa została zgłoszona na policję.

Oceń artykuł:

(32 głosów / 64%)
Zostaw komentarz
  • żyje jeszcze to ścierwo???

    05 LIPIEC 2018, GODZ 14:51 | AUTOR: ~cześ

  • Znowu nie osadzony jak ten komandos który dzgnal Adriana to teraz się zacznie na całego a zresztą już się zaczęło np. na Sobieskiego w ubiegły weekend dwie rodziny po 5 osób jedna ze swoimi autami przyjechali zabierać pracę i niszczyć jednoetnicznosc Polski oraz wszczynac konflikty narzucajac swój język w instytucjach no i życiu publicznym. Musimy ruszyć miastami w protestach albo my albo oni. To zaczyna się wymykac z pod kontroli.

    04 CZERIWEC 2018, GODZ 07:26 | AUTOR: ~Nie dla Banderlandu

  • Ten czlowiek za swoj wyczyn zostal pobity przez swoich rodakow i wyjechal do UA

    01 CZERIWEC 2018, GODZ 09:30 | AUTOR: ~Ja

  • Ten czlowiek za swoj wyczyn zostal pobity przez swoich rodakow i wyjechal do UA

    01 CZERIWEC 2018, GODZ 09:30 | AUTOR: ~Ja

  • Jebać Banderowskie i syjonistyczne bydło.

    31 MAJ 2018, GODZ 23:02 | AUTOR: ~dafsaf`

  • POLSKA KRESY POWRÓT UKRAINA TO WYMYSŁ ETNICZNY JAK KOSOVO USA CZY ISRAEL ///NIE MA ZGODY NA MULTIKULI W KRAJACH NARODOWYCH

    30 MAJ 2018, GODZ 23:13 | AUTOR: ~ANTYPOPIS

  • https://www.youtube.com/watch?v=JRERqm7icOc

    30 MAJ 2018, GODZ 23:06 | AUTOR: ~OSTATNI SPRAWIEDLIWY

  • https://www.youtube.com/watch?v=JRERqm7icOc

    30 MAJ 2018, GODZ 23:06 | AUTOR: ~OSTATNI SPRAWIEDLIWY

  • https://www.youtube.com/watch?v=HFMIG-7aVuQ

    30 MAJ 2018, GODZ 20:08 | AUTOR: ~ZADZIERSKI JÓZEF

  • Довічну депортацію,штраф 100000зл,і по пиці дати за таке...!!!

    30 MAJ 2018, GODZ 19:38 | AUTOR: ~Іван

  • Jak Polak by spalił albo podeptal ich to dopiero by było. Adres tych panów to ul. Paderewskiego 6/12. Paderewskiego i Chopina są miejsca gdzie są po 3 mieszkania w bramie z ukrincami a nawet do 12 osób na bramę. To jest niszczenie Narodu i sianie konfliktów na zawołanie korporacji rządów mediów oraz pazernych ludzi których nazwijmy wprost - judasze.

    30 MAJ 2018, GODZ 07:31 | AUTOR: ~~Norman

  • Taki kozak, a przyjechał tu śmieć ukraiński zbierać truskawki!

    29 MAJ 2018, GODZ 20:53 | AUTOR: ~1w2

  • Polak da w papę obcokrajowcowi i wielka afera (telewizja prokuratura policja a czasem nawet ministerstwo) a tu cisza jakby nic się nie stało

    29 MAJ 2018, GODZ 16:36 | AUTOR: ~Oławianin

  • jego drugi instagram, więcej kwiatków: _fellow_traveler_and_not_a_pas

    29 MAJ 2018, GODZ 14:11 | AUTOR: ~psy

  • Won do piekła kurwo wsciekła

    29 MAJ 2018, GODZ 13:13 | AUTOR: ~Myska

  • Nie ma zgody na ukraincow w Polsce podpisz petycję citizen.

    29 MAJ 2018, GODZ 11:59 | AUTOR: ~Jednolita Etnicznie

  • Zdeptac frajerowi mordę

    29 MAJ 2018, GODZ 11:31 | AUTOR: ~Jebacgo

  • Proszę dowiadujcie się na bieżąco i napiszcie czy dany osobnik został już złapany przez policję? Czy policja potrzebuje jakiegoś wsparcia w ujęciu tego człowieka?

    29 MAJ 2018, GODZ 10:27 | AUTOR: ~ada

  • do Ktos...doucz się jebany nieuku,jest orzeł na fladze i zawsze będzie

    29 MAJ 2018, GODZ 10:17 | AUTOR: ~aaa

  • Rozerwać go końmi a nie jakieś przebaczenie i pobłażanie. Łeb szpadlem upierdzielic i na gnój.

    29 MAJ 2018, GODZ 08:43 | AUTOR: ~Zakrzowianin

  • "Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują." Mt 5, 44 TAK MÓWI MISTRZ - JEZUS CHrystus..módlmy się za niego, a nie przeklinajmy ! Módlmy się o jego poprawę i nawrócenie, zło tylko dobrem zwyciężajmy !

    28 MAJ 2018, GODZ 22:54 | AUTOR: ~Uczeń JEZUSA CHRYSTUSA

  • gościu już nie istnieje!!!

    28 MAJ 2018, GODZ 21:29 | AUTOR: ~cześ

  • to swołocz .tak pokazuje swoją prawdziwą twarz .ten ukrol pewnie czarno czerwoną szmatę ma powieszona nad swoim łóżkiem .

    28 MAJ 2018, GODZ 20:26 | AUTOR: ~przehoj

  • JAREMA WIŚNIOWIECKI MIAŁ DLA TAKICH KARE !!!

    28 MAJ 2018, GODZ 20:01 | AUTOR: ~Skrzetuski

  • Nick na insta one1_love15

    28 MAJ 2018, GODZ 18:17 | AUTOR: ~PL

  • Do zachariasz - sam jesteś szmata.. to dlaczego nie deptał po niebiesko żółtej szmacie?

    28 MAJ 2018, GODZ 15:46 | AUTOR: ~Mk

  • Fakt, bandera ma na fladze godło, ale powtarzam po raz 2, coś takiego jak FLAGA z godłem na biało-czerwonym tle również występuje i jest zarezerwowana dla dyplomatów

    28 MAJ 2018, GODZ 15:05 | AUTOR: ~qweq

  • To jest bandera ,a nie flaga jak już , ale to i to wielka zniewaga i brak szacunku, mam nadzieję, że Policja nie popuści pasa.

    28 MAJ 2018, GODZ 13:47 | AUTOR: ~Mati

  • Dajcie linka do jego profilu

    28 MAJ 2018, GODZ 13:44 | AUTOR: ~Slav

  • Na jego instagramie jest o wiele wiecej innych ciekawych rzyczy. Przyjechał tutaj jako gość więc niech szanaje nasza gościnność a jesli mu sie nie podoba to zawsze może wrócić do siebie.

    28 MAJ 2018, GODZ 13:30 | AUTOR: ~Maciej

  • Wypierdalać z Polski Ukraińcy. Nie szanujecie to spierdalać do siebie.

    28 MAJ 2018, GODZ 13:11 | AUTOR: ~Lola

  • Podeptał godło polski na tle biało czerwonym. Teraz wam mongoły lżej?

    28 MAJ 2018, GODZ 13:00 | AUTOR: ~Kiki

  • do komentujących, to WY się doedukujcie, bo to również jest flaga Polski. godło na fladze używane jest miedzy innymi przez dyplomatów i inne przedstawicielstwa za granicą.

    28 MAJ 2018, GODZ 12:54 | AUTOR: ~qweq

  • Zwykły kawałek szmaty a wy się prujecie jakby papieża zabił :/

    28 MAJ 2018, GODZ 12:34 | AUTOR: ~Zachariash2137

  • Jaka to różnica czy to flaga czy bandera? Tutaj chodzi o coś ważniejszego! Za te barwy i za godło nasi dziadkowie ginęli i nie można pozwolić by bezkarnie jakiś patol je znieważał!!!!!!!

    28 MAJ 2018, GODZ 12:31 | AUTOR: ~MK

  • Przecież to nie jest Flaga polski. Widział ktoś kiedyś polską flagę ?? Biało-czerwona. Bez orła w środku. Całe życie mieszkają w Polsce, a nie wiedzą jaką Polska ma flagę. Żal.

    28 MAJ 2018, GODZ 12:14 | AUTOR: ~Emto

  • Wiemy co mamy z tym smieciem zrobić!!!!

    28 MAJ 2018, GODZ 11:14 | AUTOR: ~Narodowiec

  • mam nadzieje ze jego pracodawca JUR z BUDowy to patriota i go pogoni!

    28 MAJ 2018, GODZ 10:57 | AUTOR: ~Eh..

  • A potem się dziwią, że na budynkach są niecenzuralne napisy atakujące tę, jakże "wspaniałą" narodowość....

    28 MAJ 2018, GODZ 10:49 | AUTOR: ~Czarny

  • Nie ładnie

    28 MAJ 2018, GODZ 10:47 | AUTOR: ~Julka

  • Kara wydalenia na 5 lat dziekuje dobranoc

    28 MAJ 2018, GODZ 10:44 | AUTOR: ~Dobranoc

  • Na fladze Polski nie ma orła...

    28 MAJ 2018, GODZ 10:40 | AUTOR: ~Ktos

  • Na fladze Polski nie ma orła...

    28 MAJ 2018, GODZ 10:40 | AUTOR: ~Ktos

  • Na fladze Polski nie ma orła...

    28 MAJ 2018, GODZ 10:40 | AUTOR: ~Ktos

  • Brak Słów ! wchodzi im się w D... a oni Tak dziękują ! wracac tam skąd przyszliscie !

    28 MAJ 2018, GODZ 10:39 | AUTOR: ~anonim

  • Won z Polski!!!

    28 MAJ 2018, GODZ 10:33 | AUTOR: ~Angie