Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Repertuar kina Odra [01.06-07.06]

30 MAJ 2018, GODZ 12:23 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

W najnowszym repertuarze kina Odra kanadyjska komedia "A może by tak trójkącik?", familijny film przygodowy "Bella i Sebastian 3" oraz animacja "Futrzaki ruszają na ratunek".

"A może by tak trójkącik?" - Pikantna komedia o erotycznych fantazjach, niezaspokojonych pragnieniach i szalonych pomysłach na okiełznanie codziennej nudy. Gdy rutyna wkrada się do życia 34-letniej Estelle, kobieta postanawia działać. Czy propozycja trójkąta stanie się ekscytującym doświadczeniem, czy tylko wywoła niepotrzebny mętlik w niejednej głowie? Czas trwania 91 minut.

"Bella i Sebastian 3" - Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy… Czas trwania 81 minut.

"Futrzaki ruszają na ratunek" - Maksiu to kot, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową. Pozbawiony domu znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo, bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój. Czas trwania 90 minut.

Pełny repertuar dostępny TUTAJ.

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz