Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Repertuar kina Odra [08.06-14.06]

07 CZERIWEC 2018, GODZ 13:17 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

W najnowszym repertuarze kina Odra dramat w reżyserii Pawła Pawlikowskiego "Zimna Wojna" oraz familijny film przygodowy "Bella i Sebastian 3".

"Zimna Wojna" - Nowe dzieło Pawła Pawlikowskiego – laureata Oscara za film „Ida”. Złota Palma na 71. Festiwalu Filmowym w Cannes. „Zimna wojna” opowiada historię trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. W tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku. Czas trwania 86 minut.

"Bella i Sebastian 3" - Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy… Czas trwania 81 minut.

Seans Kinomana – ostatni przed przerwa wakacyjną

Kino Odra w Oławie zaprasza na ostatni przed wakacjami Seans Kinomana, "Lady Bird" w czwartek 14 czerwca o godz. 18:00.

Film, którego „sercem historii” jest skomplikowana relacja matka-nastoletnia córka. W kalifornijskim Sacramento życie klasy średniej dalekie jest od czaru Hollywood i kultury wschodniego wybrzeża. Christine „Lady Bird” McPherson, zbuntowana uczennica katolickiego liceum, ze wszystkich sił sprzeciwia się matce - kobiecie silnej, wyrazistej, o jasno sprecyzowanych poglądach, pracującej bez wytchnienia jako pielęgniarka po tym, jak jej mąż stracił pracę. Bunt dziewczyny, która postanowiła nadać sobie nowe imię, ma wymiar walki z samą sobą – niezależność nastolatki ma wiele wspólnego z charakterem matki. „Lady Bird” to bezkompromisowy portret Ameryki początku lat dwutysięcznych oraz nielukrowana wizja relacji międzyludzkich, które kształtują nas na resztę życia. 2 Złote Globy (Najlepsza: Komedia, Aktorka w Komedii), 5 nominacji do Oscara, 3 nominacje do Nagrody BAFTA, nagroda Independent Spirit - Najlepszy Scenariusz.

Bilety tylko 10 zł.

seans_kinomana.jpg

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz