Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Samochód uderzył w budynek. Zginął kierowca

11 CZERIWEC 2018, GODZ 11:58 | redakcja@olawa24.pl

9

ocena 0 / 0%

W sobotni wieczór w Wojkowicach (gmina Żórawina) samochód marki Hyundai z dużą prędkością uderzył w ścianę budynku. Wewnątrz pojazdu uwięziony był nieprzytomny mężczyzna. Niestety poszkodowanego nie udało się uratować.

Do wypadku doszło 9 czerwca na skrzyżowaniu w Wojkowicach. Kierowcą okazał się 43-letni mieszkaniec powiatu oławskiego. Prędkość, z jaką poruszał się pojazd, musiała być bardzo duża. Mężczyzny mimo szybkiej akcji ratunkowej nie udało się uratować.

Źródło i zdjęcia OSP Żórawina

 

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz
  • No tak motorniczego z mpk zlinczowac za wypadek na Graniszynskiej zlinczowac a bogatego cpu....na pirata drogowego zalowac ......tak fskt pewnie ma rodzinę a jakby zabil np.4 osobowa rodzine w tym wypadku kogo byscie kurwa zalowali....zal czytac teksty...przeciez zap....lacnp.157 po naszych drogach y
    Trzeba sie liczyc ze spotkaniem ze Sw.Piotrem wiec o co wam chodzi?????

    13 CZERIWEC 2018, GODZ 00:38 | AUTOR: ~Cichy

  • Ewe na miejscu rodziny tez bym się czuł głupio, że nie zrobiłem nic aby go powstrzymać brawurową jazdą popisywał się non stop. Juz zapomnieliście obrońcy tego kierowcy jak w stanowicach urządził sobie rajd że go policja 2 dni szukała. Myślał że jak zmieni furę nadal może gnać przez wioski 160? Zapomnieli dodać w artykule że znów uciekał przed policją. Gdyby jeździł normalnie i szanował innych i swoją rodzinę dzisiaj dzieci miały by ojca a rodzinie nie było by głupio czytać ulg ludzi którzy bali spotkaćwiczenia go na drodze.

    12 CZERIWEC 2018, GODZ 23:25 | AUTOR: ~Tyle w temacie

  • Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie . Została rodzina która przeżywa tragedię. Zachowajcie dla siebie głupie komentarze

    12 CZERIWEC 2018, GODZ 14:52 | AUTOR: ~Ewe

  • Nie rozumiem jak można się cieszyć z takiej sytuacji??! Zginą człowiek!!! Bez względu jakie miał ostatnio stosunki z policją, nie powinno się wypisywać takich rzeczy. Każdemu mogła by się zdarzyć taka sytuacja. To skrzyżowanie jest fatalne, a w naszym kraju muszą stać się takie straszne sytuacje by zaczęli coś robić. To nie pierwszy wypadek w tym miejscu! Nie uwierzę, że osoby piszące te komentarze nigdy nie przekroczyły prędkości. Pomyślcie ludzie jak może się czuć rodzina gdy zobaczy takie komentarze. Po prostu wstyd!!

    12 CZERIWEC 2018, GODZ 10:35 | AUTOR: ~Abcd

  • Nie rozumiem jak można się cieszyć z takiej sytuacji??! Zginą człowiek!!! Bez względu jakie miał ostatnio stosunki z policją, nie powinno się wypisywać takich rzeczy. Każdemu mogła by się zdarzyć taka sytuacja. To skrzyżowanie jest fatalne, a w naszym kraju muszą stać się takie straszne sytuacje by zaczęli coś robić. To nie pierwszy wypadek w tym miejscu! Nie uwierzę, że osoby piszące te komentarze nigdy nie przekroczyły prędkości. Pomyślcie ludzie jak może się czuć rodzina gdy zobaczy takie komentarze. Po prostu wstyd!!

    12 CZERIWEC 2018, GODZ 10:35 | AUTOR: ~Abcd

  • zasłabł bo nie wytrzymał prędkości :D

    12 CZERIWEC 2018, GODZ 09:48 | AUTOR: ~cześ

  • Debile.. gość naprawdopodobniej zasłabł za kierownica..

    12 CZERIWEC 2018, GODZ 00:46 | AUTOR: ~Mk

  • mnie rowniez cieszy - to naprawde fantastyczna wiadomosc. swiadomosc tego ze ten chwast nie wyrzadzi nikomu krzywdy jest jakze milym zwienczeniem dnia. no i don wieczko zarobi ruble .

    11 CZERIWEC 2018, GODZ 23:55 | AUTOR: ~lolo c

  • Super wiadomość cieszy mnie to