Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Kup los i wygraj Maluszka

18 CZERIWEC 2018, GODZ 11:00 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 4 / 100%

W najbliższą niedzielę na miasteczku podczas drugiego Dnia Koguta rozpocznie się VII Zlot Pojazdów Zabytkowych. Jak każdego roku do Oławy przyjedzie aż 1500 motoryzacyjnych perełek. Na zakończenie odbędzie się finał loterii i losowanie zwycięzcy oławskiego klasyka.

W programie zaplanowano konkurs na "Najpiękniejszy pojazd zlotu - samochód i motocykl", "Najładniejsza perełka PRL-u" czy tez konkurs na "Najciekawiej i najbarwniej przebranego właściciela zabytkowego pojazdu".

Loteria jest w całości charytatywna, a całość pieniędzy ze sprzedaży losów trafi do oławskich organizacji oraz potrzebujących dzieci. Nagrodą główną jest Fiat 126p. -Historia tego samochodu jest bardzo krótka. Pierwszy właściciel kupił samochód 1982 w Polmozbycie. W 2015 postanowił go sprzedać i auto trafiło w ręce pana Zbigniewa Palicy z okolic Niemodlina. "Głównym celem kupna było wyremontowanie i wspólnie z dziewczyną zwiedzać Polskę" wspomina Pan Zbigniew. Maluszka udało się kupić w wigilię 2015 roku i był to ich wspólny prezent świąteczny. Gdy przyszła wiosna, Pan Zbigniew rozebrał fiata do ostatniej śrubki, wypiaskował, wykonał blacharkę oraz świetnie go polakierował. Cały remont auta trwał 12 miesięcy. Niestety miłość nie przetrwała i po rozstaniu z dziewczyna postanowił go sprzedać. Przepięknego maluszka postanowiliśmy kupić, wykonaliśmy dodatkowe prace restauracyjne i wymieniliśmy kilka cześć. Pan Zbigniew odwiedzi nasz zlot i na scenie opowie Wam o pracach remontowych przy fiacie 126p. - piszą organizatorzy loterii i zlotu Studio Reklamy Wena.

Jak zdobyć nagrodę główną?

Wystarczy przyjść na Miasteczko Ruchu w dniu Zlotu, między godziną 9:00 a 17:30 i zakupić w punktach loteryjnych los w cenie 10 PLN, wypełnić go i wrzucić do urny pod sceną główną. Losowanie nagrody nastąpi o godzinie 18:00. Szczęściarz, którego kupon zostanie wylosowany musi być obecny na Zlocie i osobiście odebrać nagrodę.

Oceń artykuł:

(4 głosów / 100%)
Zostaw komentarz