Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Sławomir wystąpi na dożynkach w Domaniowie

22 CZERIWEC 2018, GODZ 10:05 | redakcja@olawa24.pl

10

ocena 31 / 84%

Zbliżają się Gminne Dożynki w Domaniowie. Na scenie wystąpi zespół MIG, Long&Junior oraz gwiazda rock-polo Sławomir!

Dożynki odbędą się 1 września. Zespół Long&Junior wystąpi o godzinie 16:00, Sławomir zagra swój koncert o 18:00, zespół MIG wystąpi o godzinie 21:15.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

12:00- Msza Św, w Kościele pw. NNMP w Domaniowie

13:00- Przejście Korowodu Dożynkowego na boisko sportowe

13:30- Uroczystości Dożynkowe

Konkurs na "Najpiękniejszy Wieniec"

Występ Chóru Jubilat

Występ Orkiestry Dętej OSP Domaniów

16:00- Koncert Zespołu Long&Junior

18:00-Koncert Sławomira

19:30-Koncert zespołu Gentelman's

21:15-Koncert zespołu MIG

22:00-Pokaz sztucznych ogni

22:15- Zabawa taneczna

Oceń artykuł:

(31 głosów / 84%)
Zostaw komentarz
  • Lepszy Sławek na scenie jak byle jaki wójt co bierze chwałę za coś czego nie organizuje

    10 08 2018, GODZ 14:43 | AUTOR: ~Dobry

  • już wystarczy że w piłkarskiej reprezentacji mamy jednego sławomira tfuuuuu!

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 08:06 | AUTOR: ~cześ

  • To nie Wójt organizuje dożynki lecz Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów.
    To nie Wójt ustala program uroczystości lecz Dyrektor CKiC.
    Dokładnie tak!
    Ale to Wójt mówi Madzi co ma robić! sic!

    25 CZERIWEC 2018, GODZ 00:54 | AUTOR: ~sic!

  • Dla Was w tej gminie cokolwiek się zrobi to nie pasuje. Dożynki byle jakie to marudzicie, dożynki zajebiste to też źle; Wójt byle jaki to kręcicie nosem, w końcu porządny Wójt, człowiek, który sprawnie zarządza gminą i realizuje wiele inwestycji - to też Wam nie pasuje i obgadujecie za plecami. Miejcie ANONIMY na tyle odwagi, przyjdźcie na sesję RG i powiedzcie co Was boli. I jeszcze jedno - powiedzcie za którego innego Wójta robiło się więcej w gminie ??? Wymieńcie te wielkie zrealizowane inwestycje.

    24 CZERIWEC 2018, GODZ 08:32 | AUTOR: ~Mieszkaniec

  • W ostatnim roku przez wyborami wszystko się zaczyna robić!

    24 CZERIWEC 2018, GODZ 07:34 | AUTOR: ~Kot

  • Wkoncu sie cos zaczyna dziac w naszej gminie. Super. Podziekowania dla organizatorow

    24 CZERIWEC 2018, GODZ 02:24 | AUTOR: ~Monaliza

  • Gminę stać na Sławomira? Ciekawe.

    23 CZERIWEC 2018, GODZ 23:36 | AUTOR: ~Miła

  • To nie Wójt organizuje dożynki lecz Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów.
    To nie Wójt ustala program uroczystości lecz Dyrektor CKiC.
    Główne źródło finansowania tej imprezy to środki pozyskane ze źródeł zewnętrznych - to przede wszystkim darowizny oraz środki uzyskane z tyt. udzielenia wyłączności sprzedaży oraz najmu powierzchni reklamowej.
    Kwestia finansowania uroczystości była wielokrotnie badana przez Komisję Rewizyjną (bez uwag).
    To dzięki ciężkiej pracy osób zaangażowanych w organizację całego przedsięwzięcia oraz ogromnemu wsparciu finansowemu naszych sponsorów możemy organizować to wydarzenie na tak wysokim poziomie.
    To nie kampania lecz coroczne podziękowanie dla naszych rolników za ich ciężką pracę.
    To impreza, która jest organizowana dla wszystkich mieszkańców naszej gminy. To impreza dzięki której możemy promować naszą gminę i nasze piękne tereny poza granicami gminy a nawet powiatu. To impreza w organizację której wkładamy całe serce.

    22 CZERIWEC 2018, GODZ 20:36 | AUTOR: ~Współorganizator

  • Kanalizacji nie ma, kasa na jakiegoś wieska jest. Wójt sra przed wyborami więc ratuje się czym popadnie. Chociaż i tak w okolicznych wioskach jest przegrany, bo wszystkim robi pod górkę. Dino miało być we Wierzbnie to zablokował budowę i robi w Domaniowie. A samym Domaniowem wyborów nie wygra, mam nadzieję