Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Wakacje z Centrum Sztuki

22 CZERIWEC 2018, GODZ 10:29 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza dzieci w wieku od 5 lat wzwyż na zajęcia organizowane podczas wakacji, które odbędą się od 2 do 12 lipca.

Zajęcia będą się odbywały w filii nr 2 Centrum Sztuki – budynku Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27 oraz na terenach zielonych przylegających do budynku. W tym roku zaplanowano dla najmłodszych spotkania z magią i alchemią oraz wiele interesujących zabaw plenerowych.

Na wybrane zajęcia ilość miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy. Aby zgłosić się na warsztaty, należy wypełnić deklarację uczestnictwa oraz zapoznać się z Regulaminem (do pobrania TUTAJ). Dokumenty są również dostępne w budynku Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27, pokój 44 (I piętro). Zapisy na warsztaty rozpoczną się 18 czerwca. Na zajęcia można zapisać się osobiście w biurze w Ośrodku Kultury, telefoniczne (71 313 28 29) oraz mailowo (kursy@kultura.olawa.pl),jednak warunkiem udziału w zajęciach będzie wypełnienie deklaracji uczestnictwa przez opiekunów prawnych dzieci.

Krótki opis zajęć:

Longboarding – zapraszamy na zajęcia z nauki jazdy na desce longboardowej, które odbędą się na terenach zielonych Ośrodka Kultury. Longboarding to tzw. potocznie uliczny surfing. Longboard to deska nieco szersza i dłuższa niż tradycyjna. Ma również bardziej miękkie kółka. Jazda na tych deskach to niesamowita przyjemność odczuwana podczas ulicznych szusów porównywalna z jazdą na snowboardzie czy nartach. Ostatnimi czasy używane są również jako środek transportu. Coraz częściej na chodnikach europejskich aglomeracji spostrzec można zarówno młode osoby, jak i elegancko ubranych menedżerów przecinających asfalty miejskiej dżungli na swoich longboardach.

Trickboarding – trickboard jest przyrządem do ćwiczeń – deską położoną na wałku. Dzięki takiej desce ćwiczymy równowagę, prawidłową postawę ciała czy też koordynację mięśniowo – czuciową. Szczególnie poleca się osobom trenującym dyscypliny sportu takie jak snowboard, narty, skateboard, skimboard, wakeboard, windsurfing, kitesurfing, a także lekkoatletykę czy fitness. Na zajęcia longboarding oraz trickboarding zapraszamy do filii nr 2 – Ośrodka Kultury, na tereny zielone przylegające do budynku.

Bańkowy pokaz – program pokazowy baniek jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku. Jest to przedstawienie, które snuje opowieść poprzez pokaz różnego typu baniek (bańki marzenia, bańki ogniste czy te, które mogą schować wewnątrz siebie każdą osobę). Pokaz jest prezentowany przez firmę, która zdobyła doświadczenie u finalistki „Mam talent” Inna Biliaieva.

Plastyka na wesoło i zabawy sportowe – zapraszamy do udziału w zabawach plastycznych oraz sportowych. W programie między innymi konkursy zespołowe i indywidualne, odlewy gipsowe czy wykonywanie slime glutków.

Szkoła alchemii – to kolejne spotkanie z eksperymentami, tym razem o alchemicznej specjalności. Dzieci będą uczestniczyć w zabawach, eksperymentach, turniejach, w których poznają siłę drzemiącą w czterech żywiołach – ziemi, wodzie, ogniu i powietrzu. Na warsztatach dzieci nauczą się m. in. jak wykonać lampę wodną, tęczowy ogień czy stworzyć kolorowe fajerwerki.

wakacje2018.jpg

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz