Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Młody mieszkaniec ciężko pobity. Policja szuka sprawców

27 CZERIWEC 2018, GODZ 10:27 | redakcja@olawa24.pl

23

ocena 7 / 57%

Dwa dni temu nastolatek grając w Pokemon Go został wyzywany, a gdy nie zareagował dwóch starszych mężczyzn ciężko go pobiło, do tego stopnia, że złamano mu kręgosłup. Sprawą zajęła się policja.

Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek, 25 czerwca około godziny 18:00 na ul. Paderewskiego w pobliżu murala „Wielcy Polacy”.

Zajście relacjonuje kolega, pobitego nastolatka, który napisał do redakcji - ”Grał on sobie w pokemon go, dresy zaczęły go wyzywać od części rowerowych w rurkach, nic im nie odpowiadał, więc się wk***ili i go przekopali do tego stopnia, że ma złamany kręgosłup”.

W internecie pojawiło się wiele komunikatów w tej sprawie. Poszukiwani są świadkowie, którzy mogli widzieć całe zajście. Informacja pojawiła się na wielu grupach portalu Facebook oraz portalu Wykop.

„Jeżeli ktoś był 25 czerwca w Oławie i widział sprzeczkę dresików do młodszych chłopaków prosiłbym o kontakt, kolega przez tych ludzi trafił do szpitala ze złamanym kręgosłupem„.

Domniemanych sprawców miało być dwóch, byli grubsi w wieku około 30 lat.

Oficer prasowy KPP w Oławie podinsp. Alicja Jędo potwierdza zdarzenie. - Rodzice zgłosili pobicie nastoletniego chłopca, policja obecnie prowadzi ustalenia w tej sprawie.

Oceń artykuł:

(7 głosów / 57%)
Zostaw komentarz
  • Policja szuka sprawców a mieszkańcy policji, której nie uświadczysz gołym okiem.
    Dawniej jeden sierżant z psem wiedział więcej jak dziś wszyscy,
    policjanta to spotkać można tylko w plebiscycie na najlepszego dzielnicowego w WO.
    Gdzie prewencja. Kto oduczy jeżdżenia rowerem po pasach itd.itp..?????

    28 CZERIWEC 2018, GODZ 13:04 | AUTOR: ~xyz

  • Bez komentarza

    28 CZERIWEC 2018, GODZ 11:43 | AUTOR: ~Cipunia

  • To zapewne te cioty z pod żabki na Chopina. Banda 30 letnich nieudaczników życiowych co beda targac cyca mamusi ile sie da bo nie potrafia zarobic ani złotówki. Kozaczą tylko w grupach ale karma ich sięgnie. Wlasnie idzie po tych dwoch co pobili chłopca ;)

    28 CZERIWEC 2018, GODZ 07:44 | AUTOR: ~Asgg

  • Czesiu,ośla pało!!!!Zdanie zaczyna się od dużej litery!!!!A nawet jeśli sapał to trzeba łamać kręgosłup dzieciakowi?Ciebie jakby dorwali to poszatkowaliby.Debile w dresach.Po takich to można spodziewać się wszystkiego.To zwykłe patole i margines społeczny,nieroby co szukają zaczepki.POPROSTU SKURWYSYNY I TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 23:05 | AUTOR: ~Żużu

  • Czy nie można zablokować tego idioty "cześ"przecież to trzeba być bez mózgu żeby takie brednie pisać.

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 21:13 | AUTOR: ~Nina

  • Koło Żabki to jest Chopina, a tamtejszy mural przedstawia kibiców WKS Śląsk, a mural "Wielcy Polacy" jest na garażach na Paderewskiego. Mam nadzieję, że znajdą tych oprychów. A poszkodowanemu chłopcu życzę powrotu do zdrowia.

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 16:02 | AUTOR: ~Do śmiechy

  • Banda idiotów

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 15:58 | AUTOR: ~Ydhdhdhsj

  • AUTOR: ~cześ: xxx spróbuj szczęścia"

    a gdzie mieszkasz? ;)

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 15:14 | AUTOR: ~xxx

  • Az strach mieszkac w tej Olawie juz :/ szkoda ze mieszkam ulice dalej. PATOLOGIA z duzych liter :/

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 13:53 | AUTOR: ~Majka

  • xxx spróbuj szczęścia

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 13:24 | AUTOR: ~cześ

  • "cześ: przysapał to mu wjebali, co tu dalej drążyć?"

    no to teraz ktoś wyjebie im

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 13:09 | AUTOR: ~xxx

  • policja jest coraz bliżej , na 100% ich złapią ,to są gnoje z tamtych okolic, panowie to kwestia czasu i was maja

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 12:43 | AUTOR: ~Olek

  • Takie same ped..y jak Ty Czesiu....

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 12:40 | AUTOR: ~Bob

  • Jak widzę te chodzące gowno w dresach i z symbolami narodowymi to mnie krew zalewa nie dosyć ze to większe scierwo niż ci islamisci to jeszcze wycieraja sobie mordę pięknymi symbolami

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 12:18 | AUTOR: ~Obywatel

  • Pseudo patrioci. Każdy taki powinien iść do pierdla albo chociaż wytatuowac sobie napis "patologia" na karku

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 12:07 | AUTOR: ~Xyz

  • przysapał to mu wjebali, co tu dalej drążyć?

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 11:57 | AUTOR: ~cześ

  • Debile jebane swoich biją

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 11:33 | AUTOR: ~Mc

  • Kiedy czyta się takie rzeczy, to gdzieś z tyłu czai się myśl, że może zostanie kimś takim, jak Travis Bickle w "Taksówkarzu" nie jest takim znowu szalonym pomysłem...

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 10:59 | AUTOR: ~Amnesia Scanner

  • Ale mnie takie pier... wkurw...skąd wiesz że to od razu patrioci?

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 10:56 | AUTOR: ~AsusROG

  • MASAKRA!!!!! Znaleźć ich i połamać kręgosłupy!!!! OKO ZA OKO!
    SZOK!!!
    Zawsze myślałam, że w Oławie nie dzieją się takie rzeczy...

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 10:54 | AUTOR: ~lila

  • Gamonie, osoba która to opisywała, napisała, żę to było koło żabki, która jest w pobliżu muralu. Przepisać tego nawet nie potraficie.

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 10:51 | AUTOR: ~ŚMIECHY

  • Kuźwa co się dzieje w tym kraju?! Patrioci w dresach eliminują lewacką kulturę zachodu...spodnie rurki. Złamany kręgosłup...mam nadzieję że będą mieli zarzuty związane z zamiarem zabójstwa. Pytanie które się nasuwa, co z monitoringiem, strażą miejską?

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 10:43 | AUTOR: ~dd

  • jeden w zielonej koszulce drugi w białej?

    27 CZERIWEC 2018, GODZ 10:43 | AUTOR: ~xxx