Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Repertuar kina Odra [29.06-05.07]

28 CZERIWEC 2018, GODZ 12:22 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

W najnowszym repertuarze kina Odra dramat obyczajowy "Na głęboką wodę", komedia romantyczna "I że ci nie odpuszczę" oraz familijny film przygodowy "Wyszczekani".

"Na głęboką wodę" - Claire i Donald Crowhurst to szczęśliwe i zakochane w sobie małżeństwo z trójką dzieci. Gdy rodzinny biznes plajtuje, aby zapewnić byt rodzinie, Donald decyduje się na ryzykowny krok. Pomysłowy wynalazca postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata Czas trwania 101 minut.

"I że ci nie odpuszczę" - Samotna matka z trudem daje sobie radę z pracą i innymi obowiązkami. Zatrudnia się przy sprzątaniu jachtu, należącego do znanego playboya. Choć Leo jest dziedzicem wielkiej fortuny, nie zamierza zapłacić jej ani grosza. Kate dostaje szansę rewanżu, gdy w trakcie nocnej imprezy rozpieszczony milioner wypada za burtę i traci pamięć. Przekonuje milionera, że od lat są małżeństwem..

"Wyszczekani" - Max, pracujący dla policji rottweiler, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, żeby zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji. Czas trwania 92 minuty.

Cały repertuar dostępny TUTAJ.

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz