Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Letni seans w kinie Odra

10 08 2018, GODZ 11:36 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

Kolejny, wyjątkowy, Letni Seans w Kinie Odra. 15 sierpnia na ekranie kina odbędzie się pokaz dramatu politycznego "Czwarta władza" oraz komedii "Pozycja obowiązkowa".

Letni Seans odbędzie się o godzinie 17:30.

"Czwarta władza" - 6 nominacji do ZŁOTYCH GLOBÓW. Laureaci Oscarów Meryl Streep i Tom Hanks w osnutym na faktach filmie zdobywcy 3 Nagród Akademii, Stevena Spielberga. Opowieść o najsłynniejszym śledztwie w dziejach dziennikarstwa, które zmieniło oblicze nie tylko tego zawodu, ale także całego świata, doprowadzając do ujawnienia najgłębiej skrywanych sekretów władz Stanów Zjednoczonych. Wydawca dziennika „The Washington Post” Katherine Graham (Meryl Streep) i jego redaktor naczelny Ben Bradlee (Tom Hanks) stają przed dramatycznymi wyborami podczas bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy z najwyższymi władzami. Walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, przez trzy dekady ukrywanych przez administracje czterech prezydentów USA, Graham i Bradlee zmuszeni będą przełamać dzielące ich różnice i zaryzykować nie tylko kariery, ale osobistą wolność. Czas trwania 1 godzina 55 minut.

Bilety - w cenie 11 zł dostępne w kasie Kina Odra i na www.kultura.olawa.pl.

"Pozycja obowiązkowa" - Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale "Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę… Czas trwania 1 godzina 44 minuty.

czwartawladza.jpg

pozycja_obowi__zkowa.jpg

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz