Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Szesnasta spartakiada dla niepełnosprawnych

22 08 2018, GODZ 11:56 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 2 / 100%

8 września na stadionie OCKF w Oławie odbędzie się XVI Spartakiada Osób Niepełnosprawnych. Sportowa impreza połączona z prezentacją twórczości i pokazami pierwszej pomocy rozpocznie się o godzinie 10:00.

W programie imprezy znajdą się: zawody sportowe osób niepełnosprawnych, prezentacja twórczości mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Oławie, pokaz sprzętu rehabilitacyjnego i rękodzieła przez członków Polskiego Związku Niewidomych, wystawa prac plastycznych dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Oławie, podopiecznych Fundacji Krok po Kroku, Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Tęcza” w Oławie oraz Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej.

Podczas spartakiady, dzięki pomocy Centrum Medycznego Synexus, będzie można bezpłatnie dokonać pomiaru poziomu cukru i ciśnienia tętniczego krwi, a także pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Odbędzie się również prezentacja narkogogli i alkogogli przygotowana przez PSSE w Oławie.

Oceń artykuł:

(2 głosów / 100%)
Zostaw komentarz