Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Repertuar kina Odra [07.09-13.09]

06 09 2018, GODZ 12:07 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

W najnowszym repertuarze kina Odra komedia "Bajecznie bogaci azjaci", akcja "Mission: Impossible-Fallout", familijny film przygodowy "Krzysiu, gdzie jesteś?" oraz dramat wojenny polskiej produkcji "Dywizjon 303. Historia Prawdziwa".

"Bajecznie bogaci azjaci" - Akcja jednej z najlepszych komedii roku rozgrywa się wśród zamożnych chińskich rodzin mieszkających w Singapurze. Niektórzy pieniądze odziedziczyli po przodkach, inni dopiero co się ich dorobili. Konfrontacja dwóch kultur w przebogatej scenerii Dalekiego Wschodu. Czas trwania 120 minut.

azjaci.jpg

"Mission: Impossible-Fallout" - „Mission: Impossible” jest już międzynarodowym fenomenem. Kolejne części stały się jedną z najbardziej dochodowych serii w historii kina. Teraz Tom Cruise powraca w roli Ethana Hunta w szóstej części „Mission: Impossible”. Czas trwania 147 minut.

mission.jpg

"Krzysiu, gdzie jesteś?" - Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa – Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa. Czas trwania 96 minut.

krzysiu.jpg

"Dywizjon 303. Historia Prawdziwa" - „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” to film który powstał na podstawie kultowej książki Arkadego Fiedlera. Polscy piloci początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF) tworzą elitarną jednostkę – Dywizjon 303, który nie ma sobie równych. W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.Czas trwania 115 minut.

dywizjon.jpg

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz