Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Mariusz Jarosławski kandydat do Rady Miejskiej w Oławie

08 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 12:33 | redakcja@olawa24.pl

1

ocena 39 / 15%

Mariusz Jarosławski, oławianin i człowiek z charakterem. Kandydat do Rady Miejskiej w Oławie. To dzięki niemu i za sprawą jego Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych "Biegnij Oławo" w mieście organizowanych jest szereg biegów w tym również charytatywnych imprez sportowych. Kandydat na radnego ma także inne plany działalności w samorządzie.

46-letni oławianin walczy o wejście do Rady Miejskiej z Bezpartyjnego Bloku Samorządowego okręgu numer 1, pozycja na liście numer 3.

W swoim planie działalności w samorządzie chce:

- Zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców poprzez doświetlenie miejsc, które wciąż są "mroczne" przez co niebezpieczne,
- Doświetlić przejścia dla pieszych,
- Propagować sport, a w szczególności ekstremalnych sportowców, chce również doprowadzić do budowy skateparku,
- Kontynuować budowę ścieżek rowerowych czy też wspomagać osoby starsze w dostępnie do różnego rodzaju aktywności fizycznej.

Mariusz Jarosławski, ojciec dwójki dzieci, Krystiana oraz Natalii. Z wykształcenia elektryk, właściciel firmy i pracownik Term Jakuba na stanowisku technika basenowego. Jest wolontariuszem Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Tęcza" w Oławie oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W wolnych chwilach z zamiłowania taternik, alpinista i maratończyk. Zdobywca takich szczytów górskich jak Mont Balnc, Grossglockner czy Gerlach. Jako maratończyk pokonał kolebkę tego dystansu, czyli Maraton w Atenach.

Współzałożyciel Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych Biegnij Oławo. Współtwórca oławskiego biegu dla dzieci "Bieg Kolorów", organizator Biegu Żołnierzy Wyklętych czy też Biegu na 4 łapach. Współorganizator Memoriału dla Eli Wojdyły oraz innych biegów charytatywnych.

60.jpg

27.jpg

dsc_1122.jpg

mariuszjaroslawski1.jpg

mariuszjaroslawski.png

bbs_logo.jpg

Materiał wyborczy KWW Bezpartyjny Blok Samorządowy w Oławie.

Oceń artykuł:

(39 głosów / 15%)
Zostaw komentarz
  • A artykuł kiedy usuniecie skoro usuwacie komentarze?

    15 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 16:21 | AUTOR: ~Mariusz J.