Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Uderzył czołowo w drugi samochód. LPR zabrało poszkodowanego

09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 16:55 | redakcja@olawa24.pl

21

ocena 11 / 65%

(fot. olawa24.pl)

Mercedes uderzył w tył samochodu ciężarowego, następnie odbił się i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka Renault. Poszkodowanego w wypadku starszego mężczyznę zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które lądowało na miejscu zdarzenia.

Chwilę przed godziną 15:00 na drodze z Jelcza-Laskowic tuż przed lasem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Mercedes jadąc z Oławy w kierunku Jelcza-Laskowic uderzył początkowo w tył samochodu ciężarowego, odbił się i uderzył w Renault, który jechał w kierunku Oławy.

Jednego z poszkodowanych zabrało LPR, a drugiego karetka pogotowia ratunkowego. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy i kieruje ruchem. Sprawcą wypadku był 22-letni mężczyzna. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Oceń artykuł:

(11 głosów / 65%)
Zostaw komentarz
  • Sępy "odszkodowawcze" już krążą... jak hieny, poczuły krew i zostawiają adresy e-mail ;/

    10 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 15:56 | AUTOR: ~Polak_mały

  • Mała wzmianka. Kierowca marcedesa zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Był to 22 letni mieszkaniec Jelcza Laskowic.

    10 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 12:56 | AUTOR: ~Pijaczyna

  • Witam, bardzo proszę rodzinę poszkodowanego Pana z Renault o kontakt na adres e-mail: anna.rudecka@op.pl. Pozdrawiam

    10 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 10:50 | AUTOR: ~Anna

  • ~Herman1976, nawet przez chwile w tym tekście nie było słowa "TIR", masz zbyt wiele wolnego czasu aby siać ferment ? nie rozumiem takich ludzi jak Ty, którzy anonimowo próbują wywołać "zadymę" i wszystko negatywnie komentować - Ty wszechwiedzący człowieku ...

    10 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 08:00 | AUTOR: ~Dorota

  • ana / twoja żarówka nie świeci "chamulce " omg , to straszne :D ,UCZCIJMY TWOJĄ GŁUPOTE MINUTĄ CISZY

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 22:41 | AUTOR: ~Pit

  • Cox* Jakim trzeba byc ograniczonym umysłowo zeby wstawic taki komentarz...Idac twoim tokiem rozumowania mozna powiedziec ze bmw mercedesami i volkswagenami jezdza niedpowiedzialne szczeniaki karkówki i zadymiarze

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 22:01 | AUTOR: ~Osioł

  • Brawo Cox. Tylko zauważ że ten szczeniak mial 22 lata i pewnie nieźle naciskał na gaz w swoim Mercedesie. A gdyby w Renault były male dzieci? Tez byłaby jego wina bo jechał renault? Akurat moim zdaniem bezmozgi jeżdżą mercedesami i bmw. Zwłaszcza takie młode. Swoją drogą ciekawe gdzie ty pracujesz...

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 21:42 | AUTOR: ~M.

  • Cox. Brawo wkoncu ktos to zauważył. Mam to samo zdajnie! Nie potrafią jeździć tacy ludzie i juz. Chociaż wina mercedesa pewnie nie zauważył ze chamuje ciężarówka i nie dostosował sie,badz ciezarowka miala slabe widocznie swiatla stop. Ostatnio tez mialam taki przypadek ze przedemna chamowal dostawczak a swiatla stop w ogole mu nie świeciły !!

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 21:22 | AUTOR: ~Ana

  • Cox, nie mierz wszystkich jedna miarą....

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 21:12 | AUTOR: ~X

  • wina jest kierowcy renaulta,bo ludzie kierujący renaultami,peugotami,skodami to osły na drodze,niepotrafią sie odnaleźć ani zareagować w odpowiedni sposób,zazwyczaj są to pracownicy sieciówek,albo corpo... jednym słowem dno... czyli ludzie którzy nie potrotrafią sami nic zrobić...i to widać na drodze :)

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 20:57 | AUTOR: ~cox

  • Szkoda ze to Renault wygląda jak by miało spotkanie z tirem a nie Mercedes

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 20:27 | AUTOR: ~Ggggg

  • Ooo już nie ma TIRa

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 20:11 | AUTOR: ~Herman1976

  • Dziennikarstwo niszowe. Oznaczajcie w tekście "prawidłowo" jadące pojazdy, czyli Renault i pojazd ciężarowy. TIR to konwencja, porozumienie celne i nie dotyczy konkretnego typu pojazdu mylnie utożsamiane z ciągnikiem siodłowym i naczepą o długości 13,6 metra. Jprdl!!!!!!!

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 20:09 | AUTOR: ~Herman1976

  • A czy droga do Oławy jest już przejezdna?

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 19:10 | AUTOR: ~ja

  • Do Polak mały uspokój się, ukraińska swołocz jeździ bez prawo jazd i rozbijają się na potęgę. Więc jego pytanie jest absolutnie na miejscu

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 18:42 | AUTOR: ~Papierz

  • Do Piotr!Zacięła Ci się klawiatura w komputerze?

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 18:15 | AUTOR: ~Żu żu

  • Do ~ Promil
    Co za różnica jakiej był narodowości... Uważasz że nasze drogi są tylko dla Polaków - "Nur fur Polen" ?
    Dlaczego nie pytasz o wyznanie - nie interesuje cię ? Trzeba sprawdzić kim w przeszłości byli jego rodzice i dziadkowie...
    A co jeśli sprawca to czysty, polski aryjczyk - na dodatek koszerny. :)

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 18:05 | AUTOR: ~Polak_mały

  • A czemu z kazdej strony policja bo to wyjazd na olawe a kolo intermarsza stoja i zagladaja do środka auta

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 18:02 | AUTOR: ~Piotr

  • Sprawcą był kierowca Mercedesa, kierowca ciężarówki to Polak, zwalniał a ten 22 latek w niego walnął

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 17:53 | AUTOR: ~B

  • tym razem Polak Mały

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 17:50 | AUTOR: ~kierowca

  • Jakiej był narodowości?

    09 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 17:48 | AUTOR: ~Promil