Jesteś świadkiem wypadku? Widzisz utrudnienia w ruchu? A może coś Cię denerwuje? Chcesz się pochwalić? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Rekacja OLAWA24.PL

55-200 Oława,
Plac Zamkowy 24A/3
email: portal@olawa24.pl
telefon: 785-737-439

rwd-menu

Premierowy koncert OK Band

10 PAŹDZIERNIK 2018, GODZ 12:14 | redakcja@olawa24.pl

0

ocena 0 / 0%

Premierowy koncert zespołu OK BAND wraz z zaproszonymi gośćmi pod tytułem Słowa Szymon Marhwiak Barabach odbędzie się 26 października w Ośrodku Kultury.

Nowy program koncertu OK BAND złożony jest z piosenek, do których tekst napisał tekściarz, poeta – oławianin Szymon Barabach. W trakcie występu będzie można usłyszeć bardzo zróżnicowane utwory, od tych kabaretowych przez poezję śpiewaną po współczesny pop z repertuaru m.in takich zespołów i artystów jak Bez Nas Wy, Chillove, Ich Troje oraz Zenon Laskowik.

Koncert ma silny oławski wydźwięk. Wszyscy muzycy to oławianie lub ludzie mocno związani z miastem. Autorem aranżacji jest muzyk, zawodowo związany z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu – Krzysztof Borowicz.

Na scenie zespół wystąpi w obecnym składzie: Rajmund Żygadło – perkusja, Sebastian Ragiel – bas, Marcin Wełyczko – gitary, Krzysztof Borowicz – intsrumenty klawiszowe, Joanna Bakalarczyk – śpiew, Kamila Bakalarczyk – Kruk – śpiew oraz gościnnie Daniel Kraus – saksofony a także oławianin, solista i aktor Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni – Artur Guza.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury o godzinie 19:00. Koncert zostanie zarejestrowany oraz wydany w najbliższym czasie na płycie CD. Wstęp wolny.

koncertslowabarabach18.jpg

Oceń artykuł:

(0 głosów / 0%)
Zostaw komentarz