PILNE

19-latek zatrzymany z amfetaminą i marihuaną

Kronika policyjna, latek zatrzymany amfetaminą marihuaną - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 15/01/2019 11:32

Oławscy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Oławy, który posiadał przy sobie kilka porcji marihuany i 40 porcji amfetaminy.

 

Do zdarzenia doszło późnym popołudniem 11 stycznia na ulicy Kilińskiego. Oławianin został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających, za który grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Reklama

19-latek zatrzymany z amfetaminą i marihuaną komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2019-01-15 12:54:53

    Popieram karanie takich zakał społecznych. Najlepiej by było karać śmiercią za posiadanie jakichkolwiek narkotyków tak jak to jest w niektórych krajach już dawno.

  • gość 2019-01-15 13:37:38

    Durne pieprzenie, jak Ci tak pasuje to jedź do tych, "niektórych krajów". Jeżeli nic nikomu nie zrobił to nie widzę w tym nic złego. Głupie są przepisy zabraniające ludziom korzystać na własny użytek z tego, z czego chcą. Jak się zaćpie to jego sprawa. Lepiej zajęli by się ściganiem tych, którzy sprawiają faktyczne problemy. Może cwaniaku chciałbyś pójść siedzieć za wódeczkę w barku?

  • p0jeb - niezalogowany 2019-01-15 13:52:43

    Popieram karanie zakał społecznych typu CZEŚ, jego komentarze są pełne nienawiści i tendencyjne. Poza tym nic wartościowego nie wnoszą tylko nasilają agresje słowną. Nie masz nic mądrego do powiedzenia nie pisz walnij się w łeb, przyniesie to zapewne więcej pożytku niż taki komentarz

  • January Rak - niezalogowany 2019-01-15 16:04:55

    Narkotyki to nie problem. Problem to piter pdw

  • Cheetos - niezalogowany 2019-01-15 22:11:41

    Słabe jaranie XD

  • Chettos - niezalogowany 2019-01-15 22:14:58

    Żartowałem

  • cześ - niezalogowany 2019-01-16 08:05:10

    nie chcę żeby później taki ćpun leczył się za publiczne pieniądze! mamy legalne fajki i alkohol dlatego nie wiedzę powodu aby więcej używek legalizować tolerować!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 11:08:44

    Hahaha. Fajki i alcochol to jest legalny narkotyk.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 21:59:42

    No nie... ''mamy legalny alkohol i fajki'', ''nie chce, żeby potem taki ćpun leczył się za publiczne piebiądze'' - a co powiesz na alkoholików, którzy się leczą za publiczne pieniądze? W niektórych krajach to co najwyżej zapłacił by grzywne albo wogóle by na tym nie ucierpiał. Swoją drogą ja nie chcę, żeby tacy podludzie jak ty korzystali z edykacji publicznej - również za publiczne pieniądze. Jak sama widzisz możesz sobie chcieć, ale proszę Cię, nie szerz tu jakiś polsko-nacjonalistycznych teorii, to jest naprawdę żałosne, jesteś polaczkiem - sobie bądź.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 22:00:06

    No nie... ''mamy legalny alkohol i fajki'', ''nie chce, żeby potem taki ćpun leczył się za publiczne piebiądze'' - a co powiesz na alkoholików, którzy się leczą za publiczne pieniądze? W niektórych krajach to co najwyżej zapłacił by grzywne albo wogóle by na tym nie ucierpiał. Swoją drogą ja nie chcę, żeby tacy podludzie jak ty korzystali z edykacji publicznej - również za publiczne pieniądze. Jak sama widzisz możesz sobie chcieć, ale proszę Cię, nie szerz tu jakiś polsko-nacjonalistycznych teorii, to jest naprawdę żałosne, jesteś polaczkiem - sobie bądź.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 22:04:10

    Poza tym, powiedz mi w jakich to krajach od dawna już posiadanie narkotyków jest karane śmiercią - jak to sama powiedziałaś. Może za wyjątkiem Korei Północnej, tam za posiadanie chociażby Biblii każe się śmiercią - nie żebym był jakimś katolem czy coś, taki przyklad po prostu

  • cześ - niezalogowany 2019-01-17 08:20:37

    W 33 krajach za handel i przemyt jest kara śmierci a w 7 za samo posiadanie marihuany!!! I to mi się podoba!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 10:27:01

    Wszystkich ćpunuw pozamykać będą ćpać pały recydywistom.

  • Grześ - niezalogowany 2019-01-17 18:02:52

    Do Czesia ja osobiście nie popieram cpania. Ale co do twojej wypowiedzi na temat leczenia za twoje pieniądze to owiele więcej pieniędzy wydajemy na leczenie alkoholizmu niż na narkomanów po drugie według statystyk alkohol jest jedną z głównych przyczyn np. Przemocy w rodzinie, wypadków że skutkiem śmiertelnym itp.. Więc jak coś piszesz to w pierwszej kolejności się z orientować trzeba. PS. Czes tak myślę że może miałeś problem z alkoholem..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-18 20:35:52

    Ludzie! Weźcie słowniki ortograficzne do ręki, zanim zaczniecie pisać komentarze...

  • Gośću - niezalogowany 2019-01-20 18:45:37

    Ciekawe czy dobry prąd wygląda fajnie haha jebac fale popierających stereotypowo spoleczniakow wypierdalac Klan oglądać a nie komentujecie a chuja wiecie i oceniacie

  • Noname - niezalogowany 2019-01-30 18:10:30

    Witam. Lepiej jest złapać osobę ,którą handluje lub posiada narkotyki. Niż tych pojebancow co gwałcą i rabują . Wiadomo ze to jest nielegalne . Ale za posiadanie takiej ilości 3 lata ? Ludzie zabijają gwałcą dostaje 5 . Może chłopak pochodzi z biednej rodziny potrzebowal kasy powinni za pierwszy raz dać do odrobienia jakieś pracę społeczne . Tyle rzeczy jest przecież do zrobienia .

Dodajesz jako: |