Agnieszka Żak zostaje dyrektorem na kolejne pięć lat

{{ id + 1 }} / {{ total + 1 }} | | autor zdjęć:
Agnieszka Żak zostaje dyrektorem na kolejne pięć lat

Polecamy

Nowoczesny transport dla mieszkańców. Przekazano elektryczne autobusy
5
NOWE

Nowoczesny transport dla mieszkańców. Przekazano elektryczne autobusy

26.06.2026
Najlepsi z Najlepszych wyróżnieni w Marcinkowicach [ZDJĘCIA]
92
NOWE

Najlepsi z Najlepszych wyróżnieni w Marcinkowicach [ZDJĘCIA]

26.06.2026
Ekstremalna rywalizacja strażaków już w sobotę. Przed nami Biskupice Fire Challenge
11

Ekstremalna rywalizacja strażaków już w sobotę. Przed nami Biskupice Fire Challenge

25.06.2026
Uczniowie z Oławy w krajowej czołówce. Zajęli 4. miejsce w ogólnopolskim turnieju tworzenia gier
3

Uczniowie z Oławy w krajowej czołówce. Zajęli 4. miejsce w ogólnopolskim turnieju tworzenia gier

25.06.2026