PILNE

Bartosz Gawlas kandydatem na burmistrza Oławy

Wybory samorządowe, Bartosz Gawlas kandydatem burmistrza Oławy - zdjęcie, fotografia
27/09/2018 09:49

W ubiegłą sobotę odbyła się konferencja prasowa KWW Oławska Zjednoczona Prawica 2018, podczas której zaprezentowany został kandydat na burmistrza miasta oraz główne założenia programowe komitetu.

Spotkanie miało miejsce 22 września. Oficjalnym kandydatem na burmistrza został Bartosz Gawlas, ogłoszono również kandydatów na radnych, jest nim Mieczysław Koprowski, Jakub Rutkowski, Paweł Rojek oraz Karol Zalewski.

Prowadzący konferencję Marcin Turek zapowiedział w imieniu komitetu planowaną konwencję wyborczą, na której szczegółowo zostanie przedstawiony punkt po punkcie program komitetu oraz pozostali kandydaci. Ponadto prowadzący oznajmił, iż KWW Oławska Zjednoczona Prawica wzywa do debaty na temat miasta pozostałe komitety wyborcze w szczególności komitet reprezentujący opcję rządzącą w mieście.

Reklama

Bartosz Gawlas kandydatem na burmistrza Oławy komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2018-09-30 12:56:54

    głosujcie na programy a nie na ludzi!!! wybory to nie pokaz mody!!!

  • Roman - niezalogowany 2018-09-28 17:03:05

    Najlepsza opcja dla naszego miasta. Młody, wykształcony, prawnik. Bez układów. Z zapałem do pracy.

  • misha - niezalogowany 2018-09-28 12:38:45

    Popieram, człowiek nie uwikłany w żadne układy, bez zobowiązań wobec poprzedniego burmistrza, jak najbardziej ciekawa kandydatura.

  • Tragedia - niezalogowany 2018-09-28 09:49:03

    Wyścig szczurów rozpoczęty....

  • Janek - niezalogowany 2018-09-28 09:03:54

    Wartościowi ludzie, będzie konwencja to jak ktoś ma wątpliwości to proszę iść i zapytać.

  • Ania - niezalogowany 2018-09-28 09:03:06

    Weź się uspokój z tymi wpisami, bo drugi raz nie zwalisz na koleżankę

  • Oławianin77 - niezalogowany 2018-09-28 06:34:14

    Nie głosujcie na osobę, której nie znacie!!!!!!!!!!!!!!! Prosta zasada ale skuteczna w wyborach. Temu Panu już podziekujemy.

  • andre - niezalogowany 2018-09-27 22:31:38

    Pani na pierwszym planie wyeksponowana a w tekście ani słowa o niej :) Nieładnie tak.

  • Ania - niezalogowany 2018-09-27 18:47:43

    Mieczysław akurat dużo dobrego zrobił dla miasta. To on ujawnił, że za basen miasto zapłaciło dwa razy. Niewygodna osoba dla niektórych osób widzę.. Ojjj wybory zweryfikują obecną władze.

  • Janek - niezalogowany 2018-09-27 18:46:25

    Solidni, wykształceni. Tylko iść i na nich głosować!

  • Janek - niezalogowany 2018-09-27 18:46:22

    Solidni, wykształceni. Tylko iść i na nich głosować!

  • Ola - niezalogowany 2018-09-27 16:50:27

    W końcu ktoś nowy. Oby im się udało. Życzę powodzenia. A mieszkańców zachęcam do pójścia na wybory i oddania na nich głosu jeśli zależy Wam na dobry Oławy.

  • Krysia - niezalogowany 2018-09-27 14:27:19

    W końcu solidni kandydaci a nie leśne dziadki, które siedzą w radzie i nic nie robią.

  • Olawka - niezalogowany 2018-09-27 13:45:55

    A kim jest Pan Gawlas ? Pierwszy raz go widzę :) a mieszkam 35 lat w Oławie :) co do reszty Pan Mieczysław walczy o koryto co wybory :)

  • Amen - niezalogowany 2018-09-27 12:21:13

    Mieszkam w Oławie od niedawna, więc zapytam. A Ci starsi panowie dwaj, to co za jedni? Na pierwszy rzut oka nie pasują do reszty i zawyżają średnią wieku. Moim zdaniem miastem powinni zarządzać młodzi ludzie z pomysłem bez ogona czy też kotwicy w postaci starych wyjadaczy, którzy co chwilę zmieniają ugrupowania w zależności od korzyści.

  • Oławianin - niezalogowany 2018-09-27 10:31:24

    standardowo co wybory te same mordy

Dodajesz jako: |

Wybory samorządowe, - więcej informacji