PILNE

Basen coraz bliżej. Zobacz jak wygląda z góry

Inwestycje, Basen coraz bliżej Zobacz wygląda góry - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 06/05/2019 20:01

Budowa idzie zgodnie z planem, a obiekt ma być dostępny dla mieszkańców w czerwcu tego roku. Na długo wyczekiwanym odkrytym basenie jednorazowo będzie mogło przebywać aż około 1700 osób.

Basen do pływania z czterema torami, strefa rekreacyjna i miejsca dla dzieci, a także rwącą rzekę, gejzery wodne, leżanki, armatki i ściankę do wspinaczki. Dużą atrakcją będą także zjeżdżalnie. Znajdzie się miejsce także na suchy plac zabaw oraz boiska piaszczyste do piłki ręcznej plażowej i siatkowej.

Całość wraz z Termami Jakuba będzie tworzyć duży kompleks rekreacyjny w nowoczesnym wykonaniu. Całkowity koszt budowy odkrytego basenu wynosi 24,5 mln złotych brutto.

Jak obiekt wygląda na nieco ponad miesiąc przed oddaniem? Sprawdziliśmy to - zobacz galerię zdjęć z drona.

Więcej o tej inwestycji pisaliśmy w grudniu
https://olawa24.pl/artykul/budowa-basenu-idzie-zgodnie/562862


Reklama

Basen coraz bliżej. Zobacz jak wygląda z góry komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 20:17:20

    Ile będzie najgłębiej?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 20:25:18

    10zl godzina?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 22:35:30

    Ale porażka to jest basen?? Chyba mini basenik za takie miliony śmiech nic pozatym

  • Gość - niezalogowany 2019-05-06 22:57:06

    Mały ten basen ,latem będzie straszny tłok ludzi.

  • gośćs - niezalogowany 2019-05-06 23:50:55

    Basen mały.
    Ile torów do pływania? 4?

    1700 osób? Nieźle.

    Do Redakcji pytanie:
    - jakie będę ceny biletów?
    - ile największa głębokość?

  • Kolo - niezalogowany 2019-05-07 12:53:32

    Basen nie będzie służył do pływania jak ten stary tylko do moczenia 4 liter. Osobiście uważam że projekt dobry dla dzieci które się wybawią na nim, ale zły dla dorosłych, którzy nie będą mieli gdzie pływać. Miejsce na porządny projekt jest a basenik malutki...

  • gość 2019-05-07 16:15:21

    Niestety nie ma co liczyć na basen z prawdziwego zdarzenia.To coś nadaje się faktycznie tylko do moczenia.A Ci , co chcą popływać dalej muszą szukać miejsca , bo takiego w Oławie nie znajdą.Beznadzieja ta niby inwestycja

  • Gość - niezalogowany 2019-05-07 16:29:37

    Nie było źle zrobili też źle.. Jak tu dogodzić hehe

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 09:21:14

    Oczywiście, że mógłby być większy, lepszy, dłuższy, krótszy itd. Ale super, że jest. Rzadko kiedy na takich basenach pływa się wyczynowo. Tutaj bardziej chodzi o to, że dzieci i młodzież będą mieli co ze sobą zrobicie upalne dni. Jest piękny i nowy i super.

  • gość 2019-05-09 11:21:23

    Oczywiście - ludziom nigdy się dogodzi. Choćby nie wiem co zbudował. Mnie tylko interesuje to, czy te czarne powierzchnie będą czymś wyłożone. Bo jak słońce w lipcu poświeci na nie ze dwie godziny, to raczej nikt gołą stopą na nie nie wejdzie, nie? Ciekawe.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 13:55:24

    Komu się nie podoba to niech nie chodzi jak zwykle znajdą się jakieś debile co im się nie podoba idźcie na piachy tam jest za darmo i nie ma tłoku pozdrawiam IDIOTÓW

  • gość 2019-05-10 03:13:40

    Teraz najrozsądniej byłoby połączyć dwa obiekty w jeden, jak to się robi na zachodzie. Jedno wejście i dużo większe możliwości.

  • Vendetta - niezalogowany 2019-05-10 05:36:37

    Ale padają. Wybudowali brodzik za 24 bańki, żeby pomniejszyć basen który był to trzeba być naprawdę geniuszem. Coś czuję że i tak będę jeździł do jelcza, bo tu będzie kosmos z biletami.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 09:39:18

    K...A jacy wy jesteście durnii jest nowy basen to wam coś nie pasuje Polacy to naprawdę pojeb..by naród co by nie zrobić to zawsze źle ktoś wyżej napisał nie podoba się to na piachy cicho blisko z naturą klimaty jak za PRLu A jak wkurwicie jakiegoś wędkarza to wam wędką przez plecy zajebie

  • gość 2019-05-10 17:23:41

    Brodzik dla dzieci za 10 ml reszta po Kieszeniach.haha Życie

  • AsusROG - niezalogowany 2019-05-16 06:45:36

    Kuźwa ludzie za domami większe mają. Serio mniejszego nie dało się zrobić? Zjada się okoliczne wioski i Brzeg i będziecie kwiczeć że mało miejsca. Kasa w błoto

  • gość 2019-06-05 11:12:05

    Mam wrażenie, że tym niezadowolonym komentującym brakuje piątej klepki.
    Przecież:
    - Basen otwarty działa 2-3 miesiące w roku, jest przede wszystkim dla dzieci i młodzieży podczas wakacji, a dorośli to mogą pojechać do Kołobrzegu.
    - Koszt budowy i utrzymania na właściwym standarcie większego obiektu jest bezsensowny.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 16:04:35

    co za debil wannę za 25 mln wybudował zamiast basen. powinno się za to przed sądem stanąć za niegospodarność. już stary basen był lepszy.. parking za miliony dla kilku aut , ścieżki rowerowe w parku w których rower się zapada jak trochę popada chodniki nierówne. teraz mamy wannę a za chwilę kostkę brukową krzywą też za miliony . oprócz zadłużania miasta to ja tu nic nie widzę.

Dodajesz jako: |