PILNE

BMW roztrzaskało się o drzewo [ZDJĘCIA]

25/04/2018 10:10
Wypadki drogowe, roztrzaskało drzewo [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

Bardzo duża prędkość i ogromne szczęście kierowcy BMW. Z pojazdu pozostało niewiele, elementy silnika i karoserii porozrzucane były od miejsca zderzenia nawet do 100 metrów. Do wypadku doszło nieopodal miejscowości Jankowice Małe.

Do zdarzenia doszło na drodze pomiędzy Jankowicami Małymi a Łukowicami Brzeskimi po godzinie 9:00. Około 40-letni mężczyzna, jechał w kierunku Oławy, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze drogi, gdzie zahaczył o dwa drzewa, aby w konsekwencji zatrzymać się na jednym z nich. Prędkość musiała być duża – prędkościomierz zatrzymał się w okolicach 150 km/h.

Na miejscu wypadku jako pierwsi pojawili się ratownicy z Brzegu, którzy używając sprzętu hydraulicznego wydostali poszkodowanego z pojazdu. Mężczyzna przytomny został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracuje policja, która ustala dokładny przebieg zdarzenia.

reklama





Reklama

BMW roztrzaskało się o drzewo [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • Mała - niezalogowany 2018-05-15 12:45:01

    To nie wina drzew...Wystarczy tylko nogę z gazu zdjąć...

  • Piotr T - niezalogowany 2018-05-01 16:44:24

    do Wojtek - Drogi Panie, gdyby nie rozdawano prawa jazdy nieodpowiedzialnym ludziom ktorzy jedyne co powinni prowadzic to rower po chodniku to by nie bylo tylu wypadkow. Wiemy wszyscy jak wyglada jazda brzeskich i olawskich kierowcow na prostej do wroclawia. To istny tor wyscigowy dla debili polaczony z ulanska fantazja i starymi szrotami . Co ma drzewo do tego ze jedziesz po drodze? jak sie jedzie jak nalezy i przestrzega przepisow to przeciez drzewo nie wchodzi na droge i nie uderza w auto tylko nierozsadni kierowcy (delikatnie mowiac) daja upust swojej chorej wyobrazni i laduja na drzewie bo nie potrafia jezdzic. Czysta fizyka . jedziesz 140 km/h uderzysz w drzewo to pozniej sa skutki takie jak na powyzszych zdjeciach.

  • Maciek - niezalogowany 2018-04-30 09:48:42

    Zgadzam sie z tym, że drzewa przy drodze powinny być wycinane... nie ma żadnych korzyści, że one rosną w tym miejscu pomijając fakt, że podnoszą asfalt do góry (przez korzenie).

  • Ala - niezalogowany 2018-04-26 20:41:20

    Wojtek chyba nie masz prawa jazdy, skoro nie wiesz po co są drzewa przy drodze. I nie zapominaj że dodatkowym atutem "bezsensownych drzew" jest produkcja tlenu, dawanie schronienia i pożywienia dla zwierząt. Po takich komentarzach tracę wiarę w ludzi. Debile... Gdyby nie bezsensowni kierowcy gineloby mniej ludzi na pasach. A raczej - w ogóle by nie ginęli.

  • 567547ii65 - niezalogowany 2018-04-26 14:30:33

    Jak stracil przytomnosc skoro sldy chamowania sa potem nie bylo bo lecial w powietrzu a potem znowu sie pojawily zero rozumu gdzie na tej drodze tyle gonic jak droga wyboista dobrze ze pasow nie mial zapitych i to go uratowalo

  • Wojtek - niezalogowany 2018-04-26 09:34:14

    GDYBY NIE BYŁO DRZEW ginęłoby mniej ludzi! To jeden z elementów układanki, dzięki któremu możnaby zredukować liczbę osób rannych czy zabitych! Rozumiem, jechał za szybko, popełnił błąd ...jak każdy człowiek. Wszyscy popełniamy! Gdyby nie było bezsensownych drzew przy drodze to wjechałby w pole i skutki wypadku najprawdopodobniej byłyby znacznie łągodniejsze. W innej sytuacji, kiedy zderzają się dwa samochody to jedno z nich jest na ogół zupełnie niewinne i taki kierowca ma do wyboru zderzenie czołowe albo ucieczkę w prawo lub lewo i ...co za tym idzie zderzenie z drzewem po prawej lub po lewej stronie drogi!!! Nie ma alternatywy! Na tym polega tragizm takich sytuacji! Dlaczego na autostradach są bariery energochłonne? -zamiast nich posadźmy tam drzewa! Czy o to chodzi?!

  • polska234569 - niezalogowany 2018-04-26 06:35:50

    Debilami jesteście wy. Dla waszej informacji kierowca stracił przytomność podczas jazdy i przypadkowo nacisnął na gaz.

  • apis0909 - niezalogowany 2018-04-26 06:17:30

    za prl drzewa zasidziło sie bo mialy na wypadek wojny pozwolic schronic sie zlonierzom aby ich jaki samolot jedna seria nie wystrzelał taki tez jest cel drzew z prl-u

  • Abadaba - niezalogowany 2018-04-26 03:01:15

    Sprzedam BMW serii 5 , lekko bite.

  • Żu żu - niezalogowany 2018-04-25 23:17:37

    Jak widzę takie komentarze,że drzew nie powinno być przy drogach bo przeszkadzają kierowcom to szlag mnie trafia.W mieście drzewa wycinają,wycinka idzie pełną parą,więc poza miastem mogą sobie rosnąć.Nic nie usprawiedliwia kierowcy jadącego z taką prędkością.To nie jest autostrada.

  • Władimir - niezalogowany 2018-04-25 21:36:13

    Obstawiam BMW 5 po wyżej 2012.

  • Pankracy - niezalogowany 2018-04-25 21:25:25

    Jaki to model ???

  • Grisza - niezalogowany 2018-04-25 21:11:33

    Sierioża, a skąd wniosek że to BMW-U za sześć tysięcy? Najpierw popatrz na kokpit wtedy snuje wnioski. Żenada, taki mały off top.

  • Ewcia - niezalogowany 2018-04-25 20:46:49

    A skad ten kierowca jest

  • Ewcia - niezalogowany 2018-04-25 20:46:40

    A skad ten kierowca jest

  • Ewcia - niezalogowany 2018-04-25 20:46:08

    A skad ten kierowca jest

  • Antoni - niezalogowany 2018-04-25 20:44:29

    Kto o zdrowych myślach taka droga jeździ taka szybkością tylko idiota 0% rozumu

  • Antoni - niezalogowany 2018-04-25 20:44:25

    Kto o zdrowych myślach taka droga jeździ taka szybkością tylko idiota 0% rozumu

  • Antoni - niezalogowany 2018-04-25 20:44:22

    Kto o zdrowych myślach taka droga jeździ taka szybkością tylko idiota 0% rozumu

  • Onajego - niezalogowany 2018-04-25 20:18:41

    Poziom niektorych komantarzy odbiega od jakichkolwiek norm. Ile w Was jadu i glupoty to az wstyd. A potem czlowiek mija te fałszywe geby na ulicy..

  • Fanatyk - niezalogowany 2018-04-25 19:43:50

    Gdyby to nie było BMW to kierowca by razem z resztą części leżał 100 metrów dalej w polu...

  • Sierioża - niezalogowany 2018-04-25 19:41:27

    "Stać na bmw..." chłopaku, "beemka" 2,5l już za 6000 kupić można, równie dobrze w tej cenie można kupić np Fiata Pandę, hahaha. Rozbawiłeś... kogoś poniosło logo bryki młodeko wsioka i tak to jest, w sumie to dobrze, że nie [email protected]@@ił np w rodzinę idącą na spacer lub rowerzystów. Ale co z tego, jak mózgu brak... oby sie stać go było na inne auto, bo z bezmózgowiem to skrajnie niebezpieczne...

  • xzx - niezalogowany 2018-04-25 19:12:25

    Jak zwykle pole buraków w komentarzach, cebulandia zasrana. Co ma do tego marka? Gdyby to było inne auto to japy by były cicho. Jakaś zazdrość, że ktoś ma lub kogoś stać na ww. auto czy może strach przed tylnym napędem albo nieumiejętność jego prowadzenia? Krew zalewa jak widzę jak ten kraj jest zacofany.. Tyle.

  • Kobieta - niezalogowany 2018-04-25 17:04:17

    Czy tylko BMW ma tylny napęd ?! :) a gdyby to był vw to zapewne nie byłoby takich złośliwych komentarzy, jedynie wyrazy współczucia... brak słów !

  • :) - niezalogowany 2018-04-25 16:59:12

    BMW stan umysłu...

  • Xyz - niezalogowany 2018-04-25 16:25:53

    I po co te drzewa przy drodze? Ludzie do jasnej cholery... chyba nie macie prawa jazdy, skoro nie wiecie po co są drzewa przy drogach. A jeśli macie - to wcale się nie dziwię że tyle wypadków, skoro tak błachej rzeczy nie wiedzą dzisiejsi kierowcy. Myślcie głową, a nie silnikiem. Zwalacie winę na drzewa... to ja powiem: i po cholere te auta i kierowcy, ile ludzi zginęło na pasach, gdyby nie popaprani ludzie za kółkiem... zlikwidować. Szkoda mi chłopaka, mam nadzieję że wyjdzie z tego cało. Zdrowia.

  • justme - niezalogowany 2018-04-25 15:45:22

    Widze że same polaczki cebulaczki w komentarzach. Tacy mądrzy zawsze.

  • Łukasz356 - niezalogowany 2018-04-25 15:43:14

    Wszyscy w komentarzach to banda kretynów. Nie macie pojęcia co skłoniło mężczyznę do jechania przy takiej prędkości. Może i to było z głupoty jednak to ludzkie życie a wy z zadowoleniem wyzywacie człowieka. Każdy popełnia błędy i każdy z was mógłby być na jego miejscu. Myślcie nad tym co piszecie. I używajcie MÓZGU. Bo te błedy ortograficzne to ból.

  • Rozstaw 5x120 - niezalogowany 2018-04-25 15:14:46

    Ile za to dobre koło, bo szukam pojedynki??

  • Jeżdżę oplem - niezalogowany 2018-04-25 15:11:32

    O job jego...głupi to zawsze ma szczęście....

  • Polak_mały - niezalogowany 2018-04-25 14:41:21

    Dlaczego macie takie złą opinie o kierowcach BMW .... ??? Przypadek ;) ?

  • Polak_mały - niezalogowany 2018-04-25 14:40:44

    Dlaczego macie takie złą opinie o kierowcach BMW .... ??? Przypadek ;) ?

  • Mietek - niezalogowany 2018-04-25 14:39:36

    Czy kierowcy bmw umieją jezcic i czy mają muzgi bo co chwile słychac o jakiejs bmce która sie rozje....ła

  • cześ - niezalogowany 2018-04-25 14:34:06

    ale pojeb z niego

  • Adka - niezalogowany 2018-04-25 13:53:28

    Dobrze, że tam stało to drzewo i go zatrzymało bo by jeszcze kogoś niewinnego zabił przez swoją głupotę.

  • MM - niezalogowany 2018-04-25 13:50:58

    selekcja naturalna

  • Agata - niezalogowany 2018-04-25 13:12:36

    przerażający widok

  • stefan - niezalogowany 2018-04-25 13:12:30

    jakim cudem on przezyl!!

  • K - niezalogowany 2018-04-25 13:05:35

    Szybciej kurwa bo 150 to za mało

  • zenek - niezalogowany 2018-04-25 12:40:56

    pewnie uciekał od żony

  • Black - niezalogowany 2018-04-25 12:12:08

    Baranie A po co są przepisy i ograniczenia jak nie umie jeździć to na rower do końca życia i PKS przez idiotka ktoś stracił życie on prowadził A nie drzewo .

  • Black - niezalogowany 2018-04-25 12:11:56

    Baranie A po co są przepisy i ograniczenia jak nie umie jeździć to na rower do końca życia i PKS przez idiotka ktoś stracił życie on prowadził A nie drzewo .

  • [email protected]ł - niezalogowany 2018-04-25 12:01:26

    Rob, ty masz na*rane w swej małej głowie aż po brzegi. Bo drzewa są winne, że pajac zapier*d*ala 150/h i nie panuje nad kierownicą. Jełop będzie miał nauczkę na przyszłość i całe szczęście, że nikt inny nie ucierpiał w tych popisach, bo kretyn miał chyba parcie na szkło, żeby o nim pisać i mówić - typowy buraczany posiadacz bmw zasilił statystyki.

  • Ble ble - niezalogowany 2018-04-25 11:50:58

    Pewnie złe drzewo zachaczylo Boguducha winnego kierowce

  • ADI - niezalogowany 2018-04-25 11:43:20

    To prawda przy drodze drzew nie powinno być.. tak to by ewentualnie dachował... pytanie co byłoby tu lepsze..

  • Rob - niezalogowany 2018-04-25 11:37:47

    No i po co te drzewa przy drodze... Jakby ich nie było to by tylko wleciał na pole. A tak to się zawinął wokół niego. Ile ludzi straciło życie udarzajac w drzewo przy drodze.

Dodajesz jako: |