PILNE

Bójka, głośne okrzyki, petardy i spalona flaga [VIDEO]

olawa24.pl 19/08/2019 13:35

Niedzielny mecz na oławskim stadionie nie można zaliczyć do spokojnych. Na boisku do ostatnich minut toczyła się zacięta walka o punkty, a na trybunach zacięta walko o ... no właśnie, o co? Do chuligańskich wybryków doszło podczas drugiej części spotkania. Musiała interweniować policja.

Od godziny 11:00 na Miejskim Stadionie przy ul. Sportowej trwały rozgrywki czwartoligowych drużyn. Na murawie spotkali się zawodnicy Moto-Jelcz Oława i Polonii Świdnica. W drugiej połowie meczu, do akcji wkroczyli kibice. 

Fani Moto-Jelcz Oława spalili flagę rywali. Ta sytuacja mocno zburzyła kibiców Polonii. Niektórzy z nich założyli kominiarki i ruszyli do ataku. Nie czekając dłużej w ich stronę ruszyli także kibice czarno-biało-zielonych. Pod trybuną gości doszło do starcia. Interweniowała policja, która bacznie obserwowała zachowanie na stadionie. Dzięki szybkiej interwencji udało się przywrócić porządek. Doszło do zatrzymania kilku osób. Teraz sprawą zachowania kibiców zajmie się Związek Piłki Nożnej. Niewykluczone, że nałożone zostaną kary finansowe.

Mecz zakończył się zwycięstwem oławskiej drużyny. Moto-Jelcz pokonał Polonię Świdnice 2:1. Zwycięskiego gola w samej końcówce spotkania (88') zdobył Damian Makowski.

Fot: Moto-Jelcz Oława
Nagranie nadesłane przez mieszkańca

Reklama

Bójka, głośne okrzyki, petardy i spalona flaga [VIDEO] komentarze opinie

  • Riko - niezalogowany 2019-08-19 16:55:39

    Fajne chłopaki pewnie na Policję też tak szybko będą biegli

  • Gość niedzielny - niezalogowany 2019-08-19 22:09:26

    Zjebane cioty, w grupie mocni a pojedynczo to i becza jak pizdeczki.. Rucham Was miękkim hujem. Zjebane żjeby. Kibice kurwa 4 ligowego kubu. Żenada po calosci

  • Oławianin - niezalogowany 2019-08-19 23:47:53

    Ty gość niedzielny żenada to jest twoja ortografia, zainwestuj w słownik ortograficzny i naucz się pisać to dopiero pogadamy.

    PS. Odpiernicz się od oławy patologio z Świdnicy

  • wiechu - niezalogowany 2019-08-20 08:59:13

    A burmistrz i jego podwładni jak zwykle za nic nie są odpowiedzialni?

  • Bater79 - niezalogowany 2019-08-20 11:14:53

    Wiechu Ty ku...wa masz wyczucie,widać inteligencją nie grzeszy, s burmistrz A może prezydent nie Angela co ma piernik do wiatraka

  • gość 2019-08-20 11:16:59

    a dlaczego z tego pierwszego radiowozu nie wyszedł żaden policjant???.

  • Bater79 - niezalogowany 2019-08-20 11:18:23

    Burmistrz powinen wyp..dolić D.Witkowskiego on jest gwoździem do trumny piłki oławskiej A Padewski to dobry kolega, boiska mamy w Oławie ekstraklasa, tylko nikt n nich nie trenuje

  • cześ - niezalogowany 2019-08-20 12:44:34

    dlaczego pierdolona cenzura kasuje komentarze????? nie podoba się coś????

  • wiechu - niezalogowany 2019-08-20 14:15:36

    Bater79 dzbanie ratuszowy, a OCKF (D. Witkowski) pod kogo podlega jak nie burmistrza? Stadion jest czyją własnością jak nie miasta (którym zarządza burmistrz)?

  • Bater79 - niezalogowany 2019-08-20 15:00:26

    wiechu dzban to miałeś mieć na imię tylko się ksiądz nie zgodził,co takiego się stało że czujesz się zagrożony,nie bronię burmistrza wiem ,że D.Witkowski jest dyr OCKF i wiem jak działa wychowanie młodzieży oławskiej znaczy nie działa,zero startów szkół w olimpiadach woj,boiska ku...wa chwalą, się że mają piękne murawy ale nie ma kto na nich grać,profity dostają goście którym ja bym dzieci nie powierzył,bez ambicji,bez pasji jak to jest boisko niby miejskie a nie miejskie, i budują kolejny badziew zwany orlikiem pod dachem ,cała betonowa konstrukcja jest niepotrzebna i droga.A ty wiechu powiedz czy komuś się coś stało przez takich ludzi jak ty,są robione zakazy nakazy,ludzie nie przychodzą na mecz,i podejżewam że ty też nie byłeś,a na pewno jesteś na emeryturze z MO i nie masz co robić kup sobie rybki...

  • Wiechu - niezalogowany 2019-08-20 17:49:22

    Przez takie ameby jak bater79, który tam pewnie latał w kominiarce Oława zobaczy 3 ligę i wysoce prawdopodobną dotację z DZPN jak świnia niebo. Już nie wspomnę o nałożonych karach i stratach za mecze bez publiczności. "Wierni klubowi" dali właśnie popis jak im zależy na dobru klubu. A nakazy i zakazy są przez takie ameby, które nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie z powodu swoich plemiennych rytuałów.

  • bater79 - niezalogowany 2019-08-20 19:01:11

    Jednak byłeś Zomowcem, wiechu latałem ze 20 lat temu, a jak bym teraz takich pedryli jak ty widział to nawet teraz będę latał...

  • bater79 - niezalogowany 2019-08-20 19:06:23

    Byłeś na meczu? Czy tylko coś słyszałeś,ty ku...wa jesteś z tych ludzi zeszłego systemu co nawet własną matkę podpier...li na policje,ty chłopie sam siebie nienawidzisz, i tylko kur...w po co mecz,po co oni grają po co biegają, po co kur...a żyć wiechu

  • Wiechu - niezalogowany 2019-08-20 20:30:10

    Zomowcem? Nie miałem takiej możliwości. Za to ty jesteś amebą, taką samą amebą, jak te które mówią, że klub jest dla nich najważniejszy, a potem mu fundują kary i odpływ sponsorów.
    Morda w kubeł i won na zmywak w tej angielskiej dziurze w której pewnie aktualnie siedzisz, dopóki ci ten cywilizowany kraj pozwala tam siedzieć pisowski pachołku
    Bez odbioru

  • bater79 - niezalogowany 2019-08-20 21:03:09

    o proszę proszę,nie byłeś zomowcem ale kapusiem,zwykłą menda.Kary powiadasz kim ty jesteś żeby pouczać innych,PZPN to jedna zgraja czerwonych nierobów z łagodną twarzą Bońka,co kase wyłudza na każdym kroku, a D.Witkowski jest obserwatorem DZPN od spraw bezpieczeństwa...ironia losu,ach na zmywaku nie pracuję,popatrz popatrz skąd ty wiesz ,że ja za pisem jestem ? Zboku,bo rozumie że jesteś Tęczowy chłopak zboku

  • jędrzej - niezalogowany 2019-08-21 07:27:22

    wiechu daj spokój, z takimi amebami nie ma sensu dyskutować, może zmywak nie, ale pewnie w prezes w "Szlachta nie pracuje", a 11 listopada pewnie pod pomnikiem w t-shircie Chałwa Wielkiej Wolsce. Pytanie dlaczego bater79 tak agresywnie reaguje na tęczowych, ma coś do ukrycia co nie spodobałoby się jego łysym przyjaciołom? Z resztą jaki jest sens rozmawiać z kimś kto się przyznaje publicznie, że głosuje na pis? To wystawić sobie żółte papiery i biegać z nimi przyklejonymi do czoła. :D

  • Bater79 - niezalogowany 2019-08-21 09:41:25

    Jędrzeju nigdzie nie napisałem, że głosuje na pis,a Ty jesteś starym komunistą, co Ty masz do pomników żołnierzy wyklętych, a tęczyowy jesteś razem z wiechem popychacie sie w kakao

  • jędrzej - niezalogowany 2019-08-21 10:11:01

    z tym kakaem to nie musisz tu wszystkim opowiadać co tam robicie z kolegami, ludzi to nie interesuje, a sporą część taka bezpośredniość gorszy

  • Pan Man - niezalogowany 2019-08-21 17:06:34

    Oława jako liczące się już miasto powinno dawno zlikwidować problem patologii stadionowej. Czy imienne bilety, zakazy stadionowe oraz wielotyśieczne kary spływające do budżetu miasta nie załatwiły by sprawy z tą hołotą ? Pozostali by normalni kibice cieszący sie footbolem a nie stadionowymi bijatykami .
    Pozdrawiam MJO.

Dodajesz jako: |