Chcą odwołać Jana Kownackiego

Gmina Oława, Chcą odwołać Kownackiego - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 19/09/2019 12:54

-Mając na celu ustabilizowanie trwającej od listopada 2018 roku niejasnej sytuacji politycznej w gminie Oława, zorganizowaliśmy grupę inicjatywną – piszą na facebookowym profilu Młodzi Przyszłością Samorządu. Chodzi o odwołanie zawieszonego w obowiązkach wójta Jana Kownackiego i rozpisanie nowych wyborów.

-Chcemy, aby gminą Oława kierowała osoba posiadająca mandat społeczny do wykonywania tej funkcji, a także znany powszechnie plan rozwoju. Aktualną sytuację, w której faktyczną władzę sprawuje powołany z zewnątrz komisarz, uważamy niekorzystną z punktu widzenia przyszłości naszej małej ojczyzny.

Aby doszło do referendum konieczne jest zebranie ponad 1300 podpisów osób zameldowanych w Gminie Oława w ciągu 60 dni. Jeśli to się uda będzie można przeprowadzić głosowanie.

-Wybory samorządowe są istotą demokracji. To dzięki nim cyklicznie wybieramy przedstawicieli i oddajemy w ich ręce stery naszej gminy ufając, że dołożą wszelkich starań aby spełnić swoje wyborcze obietnice i rozwijać gminę. Niezwykle istotne jest to aby wybrani w ten sposób samorządowcy wywodzili się spośród nas – mieszkańców oraz identyfikowali się z nami. Obecna sytuacja w gminie Oława, w której wybrany w ubiegłorocznych wyborach wójt jest zawieszony, a władzę sprawuje powołany przez Wojewodę komisarz, jest dla nas niekomfortowa, a z punktu widzenia demokracji wręcz patologiczna.

Inicjatorami są m.in. Michał Rado, sołtys Bystrzycy, który jest także pełnomocnikiem grupy, a w wyborach był kandydatem na wójta, a także Szymon Kościelak, Łukasz Adamczyk, Agnieszka Prorok, Paweł Szyler, Damian Markowski, Jakub Kościelak, Andrzej Bilewicz, Marcin Bojakowski i Aleksandra Szczerba.

Jak deklaruje Szymon Kościelak, jeśli Jan Kownacki zostanie przywrócony do pełnienia swojego stanowiska, wycofają oni wniosek referendalny.

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego lub masz ciekawą informację, zdjęcie, materiał video? Wyślij wiadomość na adres: [email protected] lub profil na Facebooku - @OLAWA24

Reklama

Chcą odwołać Jana Kownackiego komentarze opinie

 • cześ - niezalogowany 2019-09-19 12:58:46

  pocałujta wójta w chójta!!!

 • gość 2019-09-19 13:08:38

  Dobrze gonić pisiorów!

 • Gość - niezalogowany 2019-09-19 16:14:16

  Większość z nich pewnie mu z ręki jadła zanim nie popadł w tarapaty

 • Bozy - niezalogowany 2019-09-19 16:48:47

  Nie rozumiem dlaczego Pan Kownacki nie może może sprawować funkcji wójta, przecież nie jest skazany prawomocnym wyrokiem. Takie rzeczy to tylko w państwie pis. A gdzie domniemanie niewinności?

 • Bozy - niezalogowany 2019-09-19 17:00:45

  Nie rozumiem dlaczego pan Kownacki nie
  może sprawować funkcji wójta, przecież nie jest skazany prawomocnym wyrokiem. Takie rzeczy to tylko w państwie pis. A przecież dokąd nie ma prawomocnego wyroku obowiązuje prawo domniemania niewinności. Chyba że to państwo już nie jest praworzadne.

 • gość 2019-09-19 18:42:33

  Kownacki brał łapówki a KTO wręczał? Czy są oskarżeni? Bo wydaje mi się że Budowlańcy mają się dobrze szczególnie Ci od kanalizy.Chyba że sam sobie wręczał?

 • gość 2019-09-19 18:44:51

  Prosty cześ znowu błysnął z gumofilca

 • gość 2019-09-19 22:03:35

  Gonić to PO-wsko LZS - owskie układzisko.

 • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-09-19 22:18:01

  To nieprawda, że osoba kierująca dziś gminą Oława nie ma mandatu społecznego. Na tej podstawie można by twierdzić, że żaden ministrów nie ma mandatu społecznego, co jest oczywistą bzdurą. Komisarz został powołany przez premiera, a nie przez wojewodę, jak jakiś dureń tu wypisuje, a premier ma mandat społeczny do powoływania różnych urzędników, w tym wójta w gminie, która dawała się wodzić za nos przez przestępcę, który ma nie tylko ciężkie zarzuty prokuratorskie i sądowy zakaz pełnienia funkcji wójta, ale też cały rejestr wcześniejszych, zatartych już wyroków karnych za korupcję, fałszowanie dokumentów, oszustwo itd.

  To właśnie do tej pory nie było w tej gminie żadnej demokracji, bo władzę sprawowała ciągle ta sama lokalna sitwa od kilku już kadencji, a wybory były manipulowane. Dopiero powołanie komisarza z zewnątrz zakończyło eldorado dla tej sitwy i przecięcie wszystkich lokalnych układów rozszabrowujących budżet i majątek gminy.

  Szkoda pieniędzy i nakładu pracy na referendum, bo i tak wkrótce kadencja komisarza mija i odbędą się wcześniejsze wybory. Poza tym, referendum się nie zwołuje, jak tu napisał jakiś nieuk, tylko przeprowadza. Jak może przeprowadzić referendum ktoś, kto nawet nie wie, jak to się robi?

 • cześ - niezalogowany 2019-09-20 08:09:50

  bo tylko tyle możecie zrobić wójtowi wy marne wacki!!!

 • gość 2019-09-20 09:15:51

  Czy zarzuty są za sieć kanalizacyjną w Bystrzycy czy Domaniowie?Kto tam budował?

 • gość 2019-09-20 09:23:52

  cześ twój wacek jest mały ok 15cm w porywach 16 cm ale patolków narobiłeś i teraz siedzisz w chacie i kasę czepiesz z 500+ i jeszcze stara w pracy na taśmie w Gaciach coś zawsze przyniesie.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-20 11:56:40

  Pan Rado byłyby dobrym wójtem

 • Gość - niezalogowany 2019-09-20 11:59:21

  A ładna Wiola to na wszystkich koncertach diskopolo w Gaciach była.

 • SMSM - niezalogowany 2019-09-20 12:07:47

  Ten tytuł „Chcą odwołać Jana Kownackiego” wprowadza ludzi w błąd. Oni wcale nie chcą odwoływać Jana Kownackiego, bo on już na fotel wójta nigdy nie wróci. Oni chcą jak najszybciej odwołać komisarza rządowego, bo jest z PiS i nie pozwala rozkradać budżetu i majątku gminy. Referendum jest jedynie sposobem na przyspieszenie przedterminowych wyborów, które i tak muszą się odbyć, ale dopiero za rok, a tak długo czekać na odzyskanie władzy w gminie, to oni nie chcą.

  Polecamy na ten temat publikację w rubryce „Aktualności” na stronie „stanowice-marcinkowice.hpage.com”

 • cześ - niezalogowany 2019-09-20 12:55:11

  mały? co ja poradzę że masz rozjebaną dupę i nie czujesz nawet nawet rury fi80

 • Marek - niezalogowany 2019-09-20 17:17:44

  Żeby odwołać wójta, należy przynajmniej posiadać pełne uzasadnienie wniosku.
  Czytając te bzdety, które sformułowali spiskowcy prawa, nie wiadomo o którego wójta chodzi - pana Kownackiego, czy też obecnego wójta.
  Czy też raczej chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ? Absolutorium z budżetu obecnemu wójtowi nie mogą mu nie udzielić,
  bo do tego potrzeba opinii sprawozdania z RIO. Natomiast najkorzystniej jest zorganizować pospolite ruszenie,
  które chciałoby zawładnąć gminą.
  W jakim celu narażać Gminę na dodatkowe koszty przedterminowych wyborów samorządowych, skoro jest i tak utopiona na kilka-naście mln zł, z powodu niekompetentnych osób ubiegłej kadencji, za które czyny teraz my sami mieszkańcy zapłacimy.
  Jeśli pan Kownacki zostanie skazany, to wówczas będzie czas i pole do popisu w kierunku nowych wyborów. Jeśli odwołujemy byłego wójta,to również odwołajmy za jednym razem wszystkich radnych. Ponieważ oni sami głosowali na byłego włodarza,
  z racji przynależności do jednego ugrupowania LZS.
  Nawiasem mówiąc, w ostatnich wyborach samorządowych dokonywaliśmy wyboru pomiędzy dżumą a cholerą, ponieważ
  nie było potencjalnego kandydata na stanowisko, na którego można by było zagłosować.
  A to ze względu na brak wiedzy oraz posiadanego doświadczenia menedżerskiego w sprawowaniu tak zaszczytnej funkcji.
  Przecież obaj byli pretendowani na stanowisko włodarza gminy, popierali Platformę Obywatelską, która rozgrabiła polski kapitał,
  doprowadziła do upadku Ojczyzny, o której to piszą sygnatariusze wniosku.
  Nie możemy mianować wójtem tzw. "chłopków roztropków", którym się wydaje, że potrafią udźwignąć bagaż długów,
  które przejęła Gmina po ostatnim "bezkrólewiu". Nie może również być rekomendowana osoba na stanowisko wójta z zaburzeniami psychiatrycznymi.
  Obecny wójt to kompetentna osoba z dużym bagażem doświadczeń, która chce poderwać gminę z marazmu, z jakim przyszło mu się zmierzyć.

 • Beneficjent Splendoru - niezalogowany 2019-09-20 19:32:36

  Rolf, jeśli nie masz dowodu, że wybory były manipulowane, to jedyną manipulacją są Twoje wywody. Tu niby walczysz, niby piszesz elaboraty, ale nie masz bladego pojęcia o tym, co piszesz. Zero.

 • gość 2019-09-20 19:42:03

  Pozdrowienia dla Budowniczego z Jelcza będzie wesoło!

 • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-09-20 20:59:33

  Dowodów na manipulowanie ostatnich wyborów przez mafię Kownackiego jest wiele. Chociażby liczba głosów nieważnych, czy przywożenie do lokali wyborczych bardzo wielu osób schorowanych, w bardzo podeszłym wieku, które w ogóle nie wiedziały, co się z nimi dzieje, nie mówiąc już o korupcji wyborczej, za którą Kownacki był przecież sądownie karany, choć wyrok został już zatarty przez usłużnego sędziego.
  Z drugiej strony, spróbuj wytłumaczyć, jak to możliwe, że taki skorumpowany burak „wygrywa” wybory, skoro wszyscy wiedzą, że jest on ostatnią osobą, która powinna dalej być wójtem, a zarzuty prokuratorskie są tak ciężkie i tak dobrze udowodnione, że sąd z drugiego końca Polski zawiesza go w wykonywaniu obowiązków wójta jeszcze przed wyborami i że tylko za kaucją i z powodu złego stanu zdrowia, sąd zwolnił go z aresztu, w którym powinien siedzieć aż do rozprawy, po której powędruje do pierdla na długie lata i nic mu nie pomoże symulowanie choroby. Widziałeś, jak w środku tej „ciężkiej choroby” Kownacki brylował w Urzędzie Gminy na swoim zaprzysiężeniu i jak się odgrażał?
  Powiedz nam wszystkim, kto głosował na takiego człowieka, poza mieszkańcami jego rodzinnej Gaci, czerpiącymi pełnymi garściami z budżetu na szkodę reszty gminy i poza członami jego mafii.
  To chyba jednak ty nie wiesz zupełnie, o czym piszesz.

 • gość 2019-09-20 21:14:44

  I jeszcze jedno. Całkowicie zgadzam się z tym, co pisze „Marek”. Dodam do tego jeszcze tylko to, że raczej nie znajdziemy żadnego odpowiedniego kandydata na wójta wśród lokalnych menedżerów, bo ci naprawdę dobrzy mają stałe zajęcia i ich z pewnością nie zostawią dla borykania się ze skorumpowanymi radnymi, ani dla walki z gigantycznym zadłużeniem gminy, ryzykując, że za 5 lat zostaną na lodzie, bo kolejne wybory „wygra” znowu jakiś Kownacki. Poza tym dobry kandydat na wójta musi mieć bogate doświadczenie samorządowe, inaczej nie da sobie rady, a takie doświadczenie ma obecny komisarz. Mam tylko nadzieję, że wytrzyma on naciski mafii Kownackiego, radnych i różnych innych antyPISowskich elementów, nie zniechęci się tą walką i stanie do wyborów na wójta. To byłoby najlepsze, co się tej gminie może przydarzyć.

 • gość 2019-09-20 21:40:46

  Takie doświadczenie jak MISIE Jackiewicza w spółkach?

 • gość 2019-09-20 22:28:23

  zostawcie Wójta w spokoju nikt jemu niczego nie udowodnił więc jest niewinny i może rządzić bo ma do tego prawo !!!

 • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-09-21 10:32:14

  Komisarz nie był w żadnych spółkach. Był wójtem w innej gminie PRZEZ TRZY KADENCJE i nie było żadnej afery z jego udziałem. A ty „gościu” posługujesz się oszczerstwami, co świadczy o tym, kim jesteś.

  Drugiemu „gościowi” polecam uważną lekturę zakładki „Kto rządził Gminą Oława” na portalu „stanowice-marcinkowice.hpage.com”. Poza tym wyjaśniam, że Kownacki nie ma prawa rządzić gminą, bo sąd go tego prawa pozbawił, zawieszając go w pełnieniu obowiązków wójta prawomocnym postanowieniem. Nie mieszaj ludziom w głowach i nie łżyj.

 • gość 2019-09-21 10:58:21

  Rolfie Znawco twój komisarz to partyjny działacz pewnie kolega Krzywoustego.Powinno się jak najszybciej rozpisać nowe wybory bo tylko człowiek wybrany ma mandat do rządzenia a nie kolega który wyskoczył z teczki premiera.Pan komisarz jak taki dobry i zdolny to niech startuje w wyborach.Ale skończy się to tak że będzie przeciągane postępowanie w nieskończoność żeby Kolega Krzywoustego miał dalej stołek, Rolfie z TVP?

 • Rolf Michałowski - niezalogowany 2019-09-21 12:08:03

  „Gościu” – hejterze POstkomuny! Masz coś przeciwko działaczom partyjnym? Partie polityczne i ich działacze, to elementarna podstawa demokracji. Masz coś przeciwko demokracji? Tu idzie o to, żeby działacze partyjni byli uczciwi i kompetentni. Ani jednego ani drugiego nie można powiedzieć o działaczach PO, PSL, Nowoczesnej, Lewicy, Kukiza itp. Za to PiS udowodniło ponad wszelką wątpliwość przez całe cztery lata, że rządzi uczciwie i kompetentnie.

  Premier jest wyłaniany w wyniku wyborów, więc wszyscy urzędnicy mianowani przez premiera mają również pośrednio mandat wyborców, choć nie są wybierani bezpośrednio, jak np., wójt.

  Sejm wybrany w demokratycznych wyborach przewidział, że zarząd komisaryczny gminy jest rozwiązaniem w wyjątkowych sytuacjach, ograniczonym do najwyżej dwóch lat. Nikt więc niczego nie „przeciąga”, jak ty tutaj insynuujesz. Komisarz ciężko haruje nad naprawianiem gminy zdewastowanej i rozkradzionej przez mafię Jana Kownackiego z Gaci i potrzebuje na to ustawowo przewidzianego czasu, którego przerywanie jest zwykłym sabotażem.

  Dopiero co komisarz wynegocjował z ESV Siechnice redukcję roszczeń odszkodowawczych, spowodowanych przez mafię Jana Kownackiego z Gaci, z 40 milionów na 9 milionów i to płatnych w 9 rocznych ratach. Chcesz takiego zarządcę nagle zastąpić jakimś niedoważonym gówniarzem albo jakimś załganym POstkomuchem? Pogięło cię?

  Najdalej za rok będą przedterminowe wybory przewidziane regulacją ustawową (może nie podoba ci się ta ustawa?). Możesz być spokojny, że obecny komisarz stanie do tych wyborów i że aktualnie jest jedynym poważnym kandydatem na wójta. Za nim nie ma długo, długo nic, potem jest duża kupa gnoju, za nią mniejsza kupka gnoju, z dopiero za nią jakiś Rado, czy jakiś inny Kościelak.

 • gość 2019-09-21 13:42:19

  Tak wy ratujecie Polskę która była w gruzach to Wasze Miśki odbudowują gospodarkę a Piewiaki sądownictwo Krzywousty zbudował 100 tys mieszkań i milion elektrycznych samochodów a Polska już dogoniła Niemcy. Mam nadzieją że psie wygracie te wybory a ciemny lód was szybko z kolejnych obietnic rozliczy bo 500+ to już będzie mało.

 • gość 2019-09-21 19:30:34

  Co wy się tak podniecacie tym bucem i jego problemami.Brał to niech go wsadzą i tych którzy dawali najlepiej jak najszybciej bo jak się będzie to przeciągać to znaczy że była to ściema.

 • gość 2019-09-21 21:52:41

  O Jak miło dawno nie widziany i nie słyszany na forum sie odezwał Pan Rolf !!! , rodowity z dziada pradziada Oławianin! . który zawsze i na każdy temat wie najlepiej ! Juz nie długo przestaniesz bałamucić nie tylko nas Oławian ale i Polaków dni twoich sprzymierzeńców są policzone do wyborów , na których ty osobiście nie oddasz głosu bo nie masz obywatelstwa i taka jest prawda!

 • Aleks - niezalogowany 2019-09-22 22:20:45

  Brawo panie Rolf za słowa krytyki pod adresem młodzi przyszłością obory i nic po za tym wcześniej lizali dupę a teraz sami chcą do koryta .podziwiam tych co zbierają podpisy za głupotę co przedstawiają swoją osobą totalne Debile

 • gość 2019-09-23 08:27:58

  @ Rolf - niezalogowany - cyt. "Najdalej za rok będą przedterminowe wybory przewidziane regulacją ustawową (może nie podoba ci się ta ustawa?). Możesz być spokojny, że obecny komisarz stanie do tych wyborów i że aktualnie jest jedynym poważnym kandydatem na wójta. Za nim nie ma długo, długo nic, potem jest duża kupa gnoju, za nią mniejsza kupka gnoju, z dopiero za nią jakiś Rado, czy jakiś inny Kościelak." a potem wszechwiedzący Pan Rolf :)

 • Gość - niezalogowany 2019-09-23 14:24:59

  Macie też wnioskodawców odwołania wójta. Inicjatorzy z bloku Pezpartyjnego, którzy obecnie startują do Sejmu, którzy oblali klasę w szkole średniej, by w końcu ukończyć zawodówkę. Broń nas Panie Boże przed takimi posłami. Wykształcenia, wiedzy i doświadczenia, konstruktywnej retoryki – takich nam potrzeba. Kolego Szyler nie dałeś sobie rady z sołtysowaniem, ze szkołą, natomiast rzucasz się z motyką na księżyc. Puknij się w kaczan. Masz wybujałe marzenia.

 • gość 2019-09-24 01:20:44

  Jeśli Kościelaki Ja w to nie wchodzę wolę komisarza niż Kościelaka

 • gość 2019-09-26 12:17:36

  Jestem za menagerem z prawdziwego zdarzenia. Jestem gotów jako mieszkaniec gminy nawet zapłacić mu podwójnie za to by ciężko pracował i miał pojęcie o prowadzeniu inwestycji na rynku prywatnym. Nie chcę odwiecznych samorządowców którzy nie mają pojęcia o świecie realnym ( a przepraszam takim jest Pan Kuriata). Przez ponad rok czasu nic się w gminie nie dzieje, nie ma nowych inwestycji nie ma wizji. Słyszę że cały czas nie ma pieniędzy - a to nie prawda.
  Dużo ludzi odchodzi z pracy w gminie, jest ciężko kogokolwiek znaleźć na ich miejsce a zarobki są po 2000tys zł. Pan Kuriata siedzi aby być i aby spełnić tylko wymagania prawne natomiast nie spełnia roli gospodarza. Wg mnie ludzie nie poprą osoby z poza gminy gdyż nie czują, że będzie ich reprezentował.

 • gość 2019-09-30 17:47:43

  Jak śmiesz załgany POstkomunistyczny bydlaku tak szkalować p.o. wójta Henryka Kuriatę?!

  Samorząd, to twoim zdaniem nie jest świat realny? Jakim kompletnym idiotą trzeba być, żeby wypisywać takie farmazony?

  W gminie jest wszystko. Przemysł, rolnictwo, przetwórstwo, usługi, handel, energetyka, gospodarka wodna i ściekowa, gospodarka odpadami, infrastruktura drogowa, gospodarka przestrzenna, ochrona środowiska, szkolnictwo, przedszkola, żłobki, zarządzanie dużym zespołem pracowników, zagadnienia prawne, gospodarka finansowa, gospodarka podatkowa. Tylko Służba Zdrowia i Wydział Komunikacji są w powiecie. Wójt musi to wszystko ogarniać i mądrze gospodarować. To nie jest real? Ale cię pogięło. Kto cię teraz wyprostuje?

  Poprzedni wójt, Jak Kownacki z Gaci, przez kilka kadencji realizował tylko takie inwestycje, na których mógł zrobić jakieś przekręty. Poza tym miał wszystko, z Mieszkańcami na czele, w d… Za jego rządów gmina została rozgrabiona i złupiona tak, że groziła jej już niewypłacalność i upadłość, choć to gmina ze 100-milionowym budżetem i potężnym majątkiem.

  Dopiero aktualny p.o. wójta Henryk Kuriata wstrzymał to łupienie i rozgrabianie majątku i budżetu gminy i gospodaruje, jak wytrawny i doświadczony menedżer, bo takim jest. Czy inaczej byłby w stanie wynegocjować redukcję roszczeń odszkodowawczych prywatnej firmy przeciwko gminie z 40 mln na 9 mln i i to rozłożone na 9 rocznych rat, zapobiec kontynuacji 4 procesów sądowych rozpętanych przez Kownackiego, które doprowadziłyby do upadłości gminy?

  Łżesz w żywe oczy, twierdząc, że od roku nic się w gminie nie dzieje. Bo dzieje się bardzo dużo dobrego i naprawczego. Nowe inwestycje będą, jak się osuszy korupcyjne bagno po Kownackim i jego bezradnych radnych. Teraz trzeba najpierw ratować te inwestycje, które rozpoczął Kownacki, nie mając na nie pieniędzy w budżecie.

  Nie ma wizji? Na pewno nie ma wizji na dalsze łupienie i rozgrabianie majątku i budżetu gminy i już nie będzie, bo Kownacki pójdzie do pierdla, a jego sitwa, która chce wykopać pana Kuriatę z urzędu, połamie sobie na tym zęby. Pan Kuriata ma wizję rozwoju gminy i wieloletniego programu, bo nie traktuje tej funkcji, jak jakieś przejściowej fuchy, lecz ma zamiar startować w następnych wyborach. Jak na razie, nie widzę żadnego innego kandydata na wójta tej gminy, który sięgałby panu Kuriacie chociażby do pięt.

  To właśnie pan Kuriata reprezentuje interesy Mieszkańców. Kownacki reprezentował wyłącznie interesy lokalnych oligarchów i swoich skorumpowanych urzędników i radnych. Ludzie już poczuli, jak to jest, kiedy urząd wójta sprawuje dobry i uczciwy gospodarz i nie pozwolą już sobie tego odebrać.

 • gość 2019-10-06 11:56:16

  Przepraszam bardzo ale taki sposób wypowiedzi "gość 2019-09-30 17:47:43" to sam rynsztok i stek chamstwa. - Administrator powinien się tym zająć i odnieść do tego.
  Żadna merytoryczna wypowiedź nie została w tu zawarta a tylko sam bełkot. Nie wiem Człowieku dlaczego masz takie głupie podejście aby kogoś szufladkować jako "załgany POstkomunistyczny bydlaku". Nigdy nie byłem w żadnej partii i nie jestem ...
  Stwierdzam jedynie, że człowiek który pracuje prawie całe życie jako samorządowiec nie ma wg MNIE realnej wiedzy co się dzieje w realnym życiu. Świat pędzi do przodu zmagając się z problemami. I żeby była jasność nie popieram też poprzedniej władzy! Tak jak nie popieram Pana Rado, który jest kolejny w kolejce do sprawowania odwiecznego stanowiska w urzędzie. Z nim jest jeszcze gorsza sytuacja bo chce przeskoczyć z niższego szczebla drabinki na samą górę bez jakichkolwiek kompetencji nie mówiąc już o tym co wspomniałem pracy w normalnych warunkach życia z jakimi ludzie muszą się zmagać.
  Jestem normalnym mieszkańcem gminy który chce normalnego Wójta. A nie jak to jest teraz pracę p.o. Wójta od 8-13.
  Cieszę się człowieku, że się przyznałeś że nie ma żadnych inwestycji w gminie! Wystarczy wejść na BIP i sprawdzić co się dzieje.

  Nie odmawiam Panu Kuriacie chęci kandydowania - proszę bardzo jak każdy może startować. Ale skoro to taki świetny menager to czemu nie startuje na rynek prywatny, czemu się ten rynek za nim nie upomina? jak i za Panem Rado żeby była jasność.

Dodajesz jako: |


Reklama
Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez olawa24.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

olawa24.pl z siedzibą w Oława 55-200, 3 Maja 26 pokój numer 309

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"