PILNE

Dachowanie za Janikowem. Trzy osoby trafiły do szpitala

26/07/2018 11:14
Wypadki drogowe, Dachowanie Janikowem osoby trafiły szpitala - zdjęcie, fotografia

Chwilę po godzinie 11:00 na drodze z Janikowa w kierunku skrzyżowania na Minkowice Oławskie i Wójcice samochów osobowy dachował do przydrożnego rowu. Trwa akcja ratunkowa.

Ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu są trzy karetki pogotowia ratunkowego, trzy zastępy straży pożarnej i policja. Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA [GODZINA 12:22]

W Janikowie lądowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Samochodem poruszały się trzy osoby, w momencie dachowania wyleciały z pojazdu. 

AKTUALIZACJA [GODZINA 13:40]

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 29-letni kierujący samochodem marki BMW 3 jadąc w kierunku Janikowa przewoził dwóch pasażerów 23 i 19-latka na drodze numer 396 po minięciu łuku drogi z nieustalonej przyczyny stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na lewe pobocze, uderzył w przydrożne drzewo i dachował. W wyniku zderzenia wszyscy uczestnicy wypadli z pojazdu. 23-letni pasażer w stanie ciężkim został przewieziony Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala we Wrocławiu. Kierujący z drugim pasażerem zostali przewiezieni do oławskiego szpitala. Kierujący był trzeźwy, wszyscy uczestnicy zdarzenia są mieszkańcami powiatu oławskiego - informuje Alicja Jędo, rzecznik prasowy KPP w Oławie.

reklama
TERRAILLON T61 CzarnyOd 49,00 zł SIEMENS EH 651MB17EOd 1757,00 zł Clatronic CM 3372Od 89,00 zł Siemens HF15M541 (HF15M541)Od 518,04 zł  

 

Reklama

Dachowanie za Janikowem. Trzy osoby trafiły do szpitala komentarze opinie

  • Dramat bmw - niezalogowany 2018-08-20 09:17:21

    Prosze o zainteresowanie się małolatem który jezdzi po Oławie starym Bmw e 36 compact ( kolorowy - bity z kazdej stony - bez tłumika !!! ) To co sie wczoraj działo koło ronda i term Jakuba to dramat... godzine piłowania w miejscu a Policji ani śladu.... WSZELKIE NORMY HALASU przekroczone - nie mowiac juz o ciszy nocnej !!!

  • BMW Fun - niezalogowany 2018-08-01 12:50:26

    Błotniki by mi się przydały ale rozwalił wszystkie.

  • BMW Fun - niezalogowany 2018-08-01 12:50:24

    Błotniki by mi się przydały ale rozwalił wszystkie.

  • Dziękuję - niezalogowany 2018-07-30 07:09:28

    A Wy jeszcze drążycie temat. Nudne.

  • dd - niezalogowany 2018-07-30 00:24:21

    Chlopak walczy o zycie, a wy piepszycie śmieci. Nie powinien jezdzic bez prawa jazdy, ale bedzie mial nauczkę i jestem pewna, że wiele Go to nauczy i zmieni podejscie do zycia. Najwazniejsze ze że zyja! Obrazanie i wytykanie czlowieka przez pryzmat wygladu jest dnem :) PlmO to wspanialy facet! trzymajcie sie tam chlopaki! Nn jestes silny pamietaj, ze kazdy czeka :)!

  • Polak_mały - niezalogowany 2018-07-29 13:35:09

    Dokładnie! ~Loloxd - Rozszyfrowałeś mnie ;)

  • Loloxd - niezalogowany 2018-07-28 14:56:28

    Polak_maly a ty pewnie skaczyles kulturoznawstwo albo inna polonistyke i robisz w mcdonaldzie i zal ci dup* ściska ze nie masz bmw.

  • Detor - niezalogowany 2018-07-27 22:15:27

    Kupię silnik z niej xd

  • popierający XOXO - niezalogowany 2018-07-27 15:00:41

    popieram XOXO, żenada, że zarządzający tym portalem (o ile tak można to nazwać), nie reagują na to chamstwo

  • XOXO - niezalogowany 2018-07-27 14:48:50

    Do ADMINA !!! Prosimy o usuwanie chamskich i wulgarnych komentarzy. Poziom tego portalu sięga dna...

  • XOXO - niezalogowany 2018-07-27 14:48:46

    Do ADMINA !!! Prosimy o usuwanie chamskich i wulgarnych komentarzy. Poziom tego portalu sięga dna...

  • Ru - niezalogowany 2018-07-27 13:53:52

    Jebnijce się wszyscy w głowę. Jebać te wasze komentarze ! Tu sie liczy czyjeś życie a wy cisniecie jak tylko mozna. Tępe k_rwy bez współczucia.

  • xoxo - niezalogowany 2018-07-27 08:24:01

    cześ...strzeliłeś sobie w stopę...

  • XOXO - niezalogowany 2018-07-27 08:22:24

    Polak_mały trafiłeś w sedno. Szkoda, że mimo moich wielokrotnych postów na temat wulgaryzmów i obrażliwych komentarzy, ADMIN tego portalu nigdy nie reaguje. Czyżby akceptował totalne schamienie i odmóżdżenie ?

  • cześ - niezalogowany 2018-07-27 08:13:22

    poziom komentarzy jest taki jak poziom inteligencji tego kierowcy :D

  • Polak_mały - niezalogowany 2018-07-27 02:09:47

    Kochani. A ja wam powiem że jak czytam te wasze komentarze to zbiera mnie na wymioty... Zastanawiam się jaki wielki deficyt inteligencji trzeba mieć aby nie potrafić przeczytać (ze zrozumieniem) tych kilka słów które z trudem tutaj wydukacie. Nie chodzi o jakieś literówki z pośpiechu czy brak interpunkcji bo nikt nie jest święty - ale przecież świecą się te błędy podkreślone na czerwono ! Czy tak ciężko jest to dostrzec i poprawić ? Jak bardzo trzeba nie mieć szacunku do siebie i innych aby srać tutaj takim krowim łajnem ? Nie dość że z okropnymi błędami to jeszcze zupełnie niegramatycznie ... Jeden bełkot i wymiociny. To przecież tak jakby wam z pysków szambem jechało !!! Aż oczy wypala ! Weźcie sobie to do serca bo świadczy to o was i WASZYM poziomie inteligencji a raczej jej braku. Świadczy to o Waszym rozwoju lub niedorozwoju intelektualnym. Smutne ale prawdziwe :( Wszyscy z pewnością nazywacie siebie patriotami a nie znacie PODSTAW języka polskiego. Boje się że niedługo cofniecie się do rozwoju małp i wystarczą wam tylko proste gesty i pohukiwania. To już jest dramat albo przepowiednia... xd W każdym bądź razie zanim oblejecie mnie tą falą pomyj i hejtem - zastanówcie się i ogarnijcie. Piszę to w dobrej intencji bo czytanie tego przypomina kąpiel w gnojówce.. Pozdrawiam ;)

  • Patrzę-i-widzę - niezalogowany 2018-07-27 01:08:14

    Nie życzę nikomu, chłopaki napewno dostali niezła lekcje życia i tego jak łatwo jest się w nim potknąć. Prawa natury mamy takie czasy ze wszystkie używki mamy na wyciągnięcie ręki. Ale myśle ze to nie to było powodem wypadku tylko chęć zaimponowania, zaistnienia w towarzystwie, teraz młodzi ludzie musza pokazać ze są zaj’’’’bisci bo robią przypały tego oczekują ich rówieśnicy, a nikt nie chwali zdrowego rozsądku bo wtedy jesteś ciota. Ludzie komentarze świadczą o was. Każdy krytykuje ale przyjąć krytykę ciężko. Chłopaki mieli wiele szczęścia, ktoś czuwał. Wracajcie do zdrowia trzymam kciuki

  • Mkccc - niezalogowany 2018-07-27 00:32:45

    Ludzie ogarnijcie się ! Trochę współczucia dla chłopaków! Pomysłów co oni teraz mają w głowach. ! A to jeszcze bracia! Nie wiecie co przeżywają. Andrzej będzie dobrze wyjdziesz z tego jesteś silny i ty Kamil też!

  • Jaciepierdole - niezalogowany 2018-07-27 00:26:18

    Sorry, skomentował

  • Jaciepierdole - niezalogowany 2018-07-27 00:21:57

    A cześ jeszcze nie skomentował?

  • Mlody - niezalogowany 2018-07-26 23:01:35

    Co za chore komentarze jak tak szalał po wiosce od dwuch tygodni to czemu nikt na policje nie zadzwonil tylko jak stanie sie nie szczescie to jedziecie po czlowieku .Szkoda chłopaków.Kazdy z nas popełnia błędny. Bedzie dobrze.

  • Mkc - niezalogowany 2018-07-26 22:56:37

    Nie ważne kim jest i czym jeździł ludzie ...

  • Goha - niezalogowany 2018-07-26 22:56:06

    Ale teraz co to zmieni ze bedziecie pieprzyc, ze cpun?Jak wy wszyscy zapewne jaracie trawe po kontach czy wachacie jakis syf w piwni. Jego brat walczy o zycie, myslicie ze on jest z siebie dumny? To on prowadzil ale czy ktos z was tam byl i widzial jak to sie stalo? Ze nagle droga ktora pokynywal z zamknietymi oczami o maly wlos "ich nie zabila" ? Dajcie sobie na wstrzymanie bez kitu

  • Goha - niezalogowany 2018-07-26 22:30:58

    No debil, debil. Ale teraz co to zmieni ze bedziecie pieprzyc, ze cpun, ze jezdzil smietnikiem?Jak wy wszyscy zapewne jaracie trawe po kontach czy wachacie jakis syf w piwni z kolezka i jezdzicie puszka po kukurydzy. Jego brat walczy o zycie, myslicie ze on jest z siebie dumny? To on prowadzil ale czy pan x czy pani y byla i widziala dlaczego tak sie stalo? Ze nagle droga ktora pokynywal z zamknietymi oczami o maly wlos ich nie zabila?

  • Goha - niezalogowany 2018-07-26 22:26:06

    No debil, ale teraz co to zmieni ze bedziecie pieprzyc ze cpun ze jezdzil smietnikiem?Jak wy wszyscy zapewne jaracie trawe po kontach czy wachacie jakis syf w piwni z kolezka i jezdzicie puszka po kukurydzy.Jego brat walczy o zycie myslicie ze on jest z siebie dumny?To on prowadzil ale czy pan x czy pani y byla i widziala dlaczego tak sie stalo?Ze nagle droga ktora pokynywal z zamknietymi oczami o maly wlos "ich nie zabila"?Dajcie sobie na wstrzymanie bez kitu

  • Gggg - niezalogowany 2018-07-26 22:22:08

    No debil, debil. Ale teraz co to zmieni ze bedziecie pieprzyc, ze cpun, ze jezdzil smietnikiem?Jak wy wszyscy zapewne jaracie trawe po kontach czy wachacie jakis syf w piwni z kolezka i jezdzicie puszka po kukurydzy. Jego brat walczy o zycie, myslicie ze on jest z siebie dumny? To on prowadzil ale czy pan x czy pani y byla i widziala dlaczego tak sie stalo? Ze nagle droga ktora pokynywal z zamknietymi oczami o maly wlos ich nie zabila? Dajcie sobie na wstrzymanie bez kitu...

  • G - niezalogowany 2018-07-26 22:20:34

    No debil, debil. Ale teraz co to zmieni ze bedziecie pieprzyc, ze cpun, ze jezdzil smietnikiem?Jak wy wszyscy zapewne jaracie trawe po kontach czy wachacie jakis syf w piwni z kolezka i jezdzicie puszka po kukurydzy. Jego brat walczy o zycie, myslicie ze on jest z siebie dumny? To on prowadzil ale czy pan x czy pani y byla i widziala dlaczego tak sie stalo? Ze nagle droga ktora pokynywal z zamknietymi oczami o maly wlos ich nie zabila? Dajcie sobie na wstrzymanie bez kitu...

  • G - niezalogowany 2018-07-26 22:17:36

    No debil, debil. Ale teraz co to zmieni ze bedziecie pieprzyc, ze cpun, ze jezdzil smietnikiem?Jak wy wszyscy zapewne jaracie trawe po kontach czy wachacie jakis syf w piwni z kolezka i jezdzicie puszka po kukurydzy. Jego brat walczy o zycie, myslicie ze on jest z siebie dumny? To on prowadzil ale czy pan x czy pani y byla i widziala dlaczego tak sie stalo? Ze nagle droga ktora pokynywal z zamknietymi oczami o maly wlos ich nie zabila? Dajcie sobie na wstrzymanie bez kitu...

  • Człowiekzszacunkiem - niezalogowany 2018-07-26 21:44:01

    Po raz to pasażer jest w złym stanie i walczy o życie dupki. Po drugie pomyslcie jak sie czuje rodzina czytając takie obrażające komentarze. Najpierw obeznajcie sie w temacie zanim zaczniecie pojezdzac od cpunow. Zeby nikt z waszej rodziny nie walczył o życie BO BYL PASAZEREM i sie ogarnijcie. Zdarza sie, będą o tym pamiętali do końca swoich dni. Ale teraz powinniście dodać komentarze otuchy dla rodziny. A nie obrażające.

  • Bbsq - niezalogowany 2018-07-26 21:25:20

    29 lat i taki śmietnik we łbie... do tego jezdzil smietnikiem

  • cześ - niezalogowany 2018-07-26 21:20:41

    co ten gościu tam od...ał to jakiś majstersztyk głupactwa :D

  • Bmw - niezalogowany 2018-07-26 21:16:19

    Ale wy ludzie tu śmieci pier.... Dolicie

  • Sebix - niezalogowany 2018-07-26 20:23:17

    A co ten pies taki wydziabany? Z zupki chinskiej se wydziaral przepis?

  • wladek wielki - niezalogowany 2018-07-26 20:22:19

    ja nie wiem wogole czemu w tym kraju nie karaja osob sprzedajacych auta ludzia bez prawek...

  • Olawiak93 - niezalogowany 2018-07-26 20:16:11

    Tak się konczy kozaczenie w zlomie za pięć tysi. Nikt porzadnym autem nie zapuerdala stuwą po wsi. A biedawieśniak chciał sobie (bo raczej nikomu innemu) udowodnić ze jest miszczem kierownicy. Na tor moglby pojechac ale chyba nie bylo go stac. Lepiej za to prawie za...ac kolegow..... szczęście ze nie zginal nikt inny.

  • mi - niezalogowany 2018-07-26 19:58:25

    co tak obstajesz za kolegami? powinni im testy na narkotyki zrobić!!! doigrali się dobrze że nie skrzywdzili innych!!!!! co jeśliby zabili swoimi bezmyślnym zachowaniem rodzinę z dziećmi? żaden z Was o tym nie pomyślał? co im zrobią? wlepią mandat, kolegium które nie zapłacą obciążą za leczenie? nic ich to nie nauczy-tacy ludzie!

  • wiesio - niezalogowany 2018-07-26 19:40:08

    kupi szrota bmke i palma bije do lba

  • Bys - niezalogowany 2018-07-26 19:39:21

    Pie.....ni je..ni strażnicy prawa ,na płotach wiszą na kolejowej i jeżdżą patrzą ludzią po podwórkach nie trzeba tam policji w minkowicach taki monitoring osiedlowy ,pie......ie o Szopenie ,BMW to oczywiscie ze odrazu banany i stare lampucery będą mądrości wypisywać . Oby was tez pech złapał i obyście sami zobaczyli jak to jest czytać takie durnoty w takiej sytuacji

  • gość 2018-07-26 19:39:04

    człowiekzszacunkiem to ze to jest twój kolega to po komentarzach widać niestety przez taką brawurę giną niewinni ludzie zastanów się co ty piszesz wiadomo że dla kolegów jest szkoda chłopa ale gdyby przejechał czyjeś dziecko ciekawe czy to dla rodziców by było takie miłe przez czyjąś głupotę ktoś niżej napisał jak jeździ to grożono że już IP ODNALEZIONE KOMPUTERA to zabrzmiało jak groźba niema sensu głupot wypisywać ludzie normalni pisali to co widzą jeździł jak wariat to się skończyło jak po brawurze i tyle w temacie

  • D0 XXXXL - niezalogowany 2018-07-26 19:26:16

    grubo dozywotni zakaz prawka

  • Xw - niezalogowany 2018-07-26 19:19:46

    A z kąd wiesz ze walczy o życie ? Byłeś u niego jeździł jak debil przez ostatnie dwa tygodnie po minkowicach nie ma uprawnień i krzywdzi nie winnych ludzi nie życzę mu złe ale niech Kamil.N Zastanowi się co robi bo jest dorosły i mógł pozabijać ludzi

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-26 19:19:04

    Może teraz szanowna policja będzie częściej patrolować okoliczne wsie zamiast chować się p krzakach? Jeszcze powinni dojechać idiotów, którzy latają na motocyklu po Kolejowej.

  • Romek - niezalogowany 2018-07-26 19:14:22

    To mistrz kierownicy z Minkowic Oławskich. Może coś go ten wypadek nauczy. Nie życzę mu źle, ale tak się kończą buraczane rajdy w terenie zbudowanym. Gdzie była policja, która nie raz dostawała skargi na tych debili?

  • Człowiekzszacunkiem - niezalogowany 2018-07-26 18:57:25

    Wiecie co dupki. Mam nadzieję, że nic wam sie nigdy nie stanie.. Chłopak wlasnie walczy o życie, a wy takie komentarze piszecie! Wstyd. Raczej nie tak was mama wychowała. Nn trzymaj sie! Walcz chłopie, cale życie przed tobą.

  • Nieistotne - niezalogowany 2018-07-26 18:24:33

    A pogotowie jakieś 20-30 minut za strażą na miejscu. To nie wina pogotowia tylko systemu i małej liczby zespołów.

  • gość 2018-07-26 18:10:54

    po komentarzach widać że jest znanym kierowcą w swoim otoczeniu ;-)

  • Mkc - niezalogowany 2018-07-26 16:46:22

    Gryźć się w język a jak coś boli to prosto w oczy

  • Bbsq - niezalogowany 2018-07-26 16:43:47

    Sraj po gaciach teraz jak Ci szyba pójdzie

  • Bbsq - niezalogowany 2018-07-26 16:41:10

    Je...e plotkary już k...o namierzam Twoje IP.

  • Pudło dla piratów - niezalogowany 2018-07-26 16:12:42

    Jeśli ten typ to koleś z Minkowic Oł. to powinni mu doj.....ać jedną z najwyższych kar .Jeśli to on podkreślam jeździł po Minkowicach jak poje...ny ledwo w zakręty wchodził.Do gazu z ćpunami jeszcze kilku jest tam do odstrzału . PATOLE.

  • an - niezalogowany 2018-07-26 16:01:34

    Bubu gdzie ty tam reanimację widzisz? Ten człowiek jest przytomny, ręce do góry podnosi.

  • Bubu - niezalogowany 2018-07-26 15:49:50

    do gazety po h.. pokazujecie reanimacje człowieka. sensacji szukacie . troszkę szacunku dla człowieka.

  • Min - niezalogowany 2018-07-26 15:31:54

    To że kierujący nie ma prawa jazdy to pewne w 100% Od dłuższego czasu pędzi po drogach ile fabryka dała i jeździ na 3-go. Może i trzeźwy był....ale pewnie był pod wpływem czego innego.

  • Ja - niezalogowany 2018-07-26 15:23:53

    Oby wyszedł bez szwanku ten pasażer!

  • aga - niezalogowany 2018-07-26 14:54:32

    a policjanci znów bez czapek. czyżby nie musieli ich nosić?

  • wicia - niezalogowany 2018-07-26 14:28:55

    już widać na zdjęciach ,że to bmw to było w niemczech teraz to złom bmw podobny na czterech kołach i to z przodu prawe alu a tył stalowe.

  • Polak_mały - niezalogowany 2018-07-26 14:18:43

    Nie zastanawia Was dlaczego to znów BMW ? Chyba kierowcy tej marki powinni płacić 5 x większe składki ubezpieczeniowe bo "zjadają" całą statystykę ;)

  • Rt - niezalogowany 2018-07-26 14:06:07

    Szkoda ze nie napisaliście ze Plama nie miał prawo jazdy