PILNE

Dwa pobicia. Mężczyźni w ciężkim stanie w szpitalu

06/08/2018 10:38
Kronika policyjna, pobicia Mężczyźni ciężkim stanie szpitalu - zdjęcie, fotografia

Chciał pomóc ekspedientce ze stacji benzynowej uspokoić trójkę mężczyzn, którzy głośno się zachowywali. Został pobity i z pękniętą śledzioną leży w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 5 sierpnia, na stacji paliw przy ulicy Wiejskiej. 34-latek przyjechał na stację rowerem, został poproszony przez ekspedientkę o pomoc w uciszeniu trójki mężczyzn narodowości ukraińskiej, którzy przed stacją zrobili sobie imprezę. Do pomocy dołączył również obecny na stacji taksówkarz. - Przed 23:00 przyjechał rowerem na stację mój narzeczony. On wraz z pracownikiem i taksówkarzem chcieli uspokoić trzech Ukraińców. Dostał z pięści w twarz i się przewrócił, od jednego z mężczyzn otrzymał groźby o tym, że go zabije. Mój narzeczony stracił przytomność - opowiada Pani Grażyna, narzeczona poszkodowanego.

34-latek o własnych siłach doszedł do domu trzymając się roweru, nie mógł oddychać i pojechał na pogotowie. Jak się okazało poszkodowany ma pękniętą śledzionę i krwiaka na niej. Aktualnie przebywa w szpitalu w Oławie. Nie może się ruszać i jeść, możliwe jest, że krwiak pęknie i będzie konieczna operacja.

Szpital wezwał policję, która prowadzi w tej sprawie dochodzenie. -Do zdarzenia doszło między 22:00 a 23:00 w niedzielę na stacji benzynowej. Mężczyzna został uderzony przez obywatela Ukrainy. Policja prowadzi czynności w tej sprawie - informuje rzecznik prasowy KPP w Oławie Alicja Jędo.

Blisko dobę wcześniej do podobnego incydentu doszło na ulicy Strzelnej. Około godziny 1:00 w nocy z soboty na niedzielę mieszkaniec chciał uciszyć imprezujących obywateli Ukrainy ze względu na śpiące roczne dziecko. Mężczyzna został pobity przez grupkę mężczyzn na moście. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja. Około 30-letni mężczyzna uderzył głową o barierkę mostu, a później o krawężnik, był nieprzytomny. Został zabrany do szpitala na ulicy Borowskiej we Wrocławiu. Ma problemy z wymową i krwiaka w głowie.

reklama

 

 

Reklama

Dwa pobicia. Mężczyźni w ciężkim stanie w szpitalu komentarze opinie

  • Zenek - niezalogowany 2018-09-10 08:07:05

    Rząd promuje ściąganie i wstawianie Ukrainców wszędzie, bo jest to dla nich wygodne. Zamiast podnieść pensje Polakom zap... przy maszynach za grosze, czy pielęgniarkom w szpitalach, obniżyć podatki to lepiej ściągać tabuny niezweryfikowanych bandziorów. Codziennie widzę agresywne zachowania w Oławie i JL, piją krzyczą cholera wie co to za faceci i co im jeszcze do łba strzeli. Rodzin, które rzekomo miało przybyć z terenów ogarniętych wojną jest tyle, że pewnie na palcach jednej ręki da się policzyć.

  • X-Man - niezalogowany 2018-08-28 09:11:54

    Przedsiębiorcy macie swoją tanią siłę roboczą!!!! Ja jej tu nie chcę.

  • dominik harpia - niezalogowany 2018-08-20 14:09:03

    Dostaja w Polsce jeszcze pomoc

  • Dominik Harpia - niezalogowany 2018-08-20 14:06:35

    Taka prawda panosZa sie sa pieniaZki dolls and w Polsce niedouki nawet prszekrecaja historie na swoje perfidne kopyto se kolaboracja Z Adolfem to byla walks o wolnosc

  • Nie dla Banderlandu - niezalogowany 2018-08-20 14:00:17

    Witam. Nie dajmy się złapać na obronie własnej bo popis nas posadzi do paki. Trzeba zrobić blokady dróg zakładów pracy. Pośredników wynajmujących. Bojkot. I Twardo za Narodowcami ale tylko tymi co chcą pogonic tych dzikusow neobanderowskich. Oni wracają na Wołyn jak bohaterowie a my wychodzimy na łajzy.

  • Dominik Harpia - niezalogowany 2018-08-20 13:59:27

    Pogratulowac .oni dzialaja zbiorowo we wroclawiu bywaja na obiadkach u wice prezydentow

  • Dramat bmw - niezalogowany 2018-08-20 09:15:04

    Prosze o zainteresowanie się małolatem który jezdzi po Oławie starym Bmw e 36 compact ( kolorowy - bity z kazdej stony - bez tłumika !!! ) To co sie wczoraj działo koło ronda i term Jakuba to dramat... godzine piłowania w miejscu a Policji ani śladu.... WSZELKIE NORMY HALASU przekroczone - nie mowiac juz o ciszy nocnej !!!

  • Iza - niezalogowany 2018-08-18 18:34:08

    A na mnie naskarzyla jakaś Polka że ja Ukraińców dyskryminuje. Co za kobieta. Przecież nie będę ich po rękach całować. ..rasizm to jest wtedy gdy Ukrainiec bije Polaka w polskim kraju. Ja nikogo nie pobilam

  • Agw - niezalogowany 2018-08-18 11:49:16

    Cześ to ty kurwa piszesz za bzdury ty durna palo

  • cześ - niezalogowany 2018-08-16 14:51:54

    szoszony w akcji :D

  • mar - niezalogowany 2018-08-15 12:56:37

    dla czego nie dzwonicie na policję tylko zgrywacie bohaterów jeden na trzech

  • Brudasy - niezalogowany 2018-08-15 12:10:25

    PO CZYM POZNAC UKRAIŃCA W OŁAWIE ? ... PO KLAPKACH I REKLAMOWCE ;)

  • Remek - niezalogowany 2018-08-14 19:23:32

    Poziom komentarzy jest naprawde niski, zwlaszcza tych gdzie sa proste bledy gramatyczne. widac ze nasza polska dzicz ma sobie na kim pouzywac w koncu. ja spotykam ukraincow w sklepach, jezdzacych uberami, w kolejkach i nie widze generalnie z nimi problemu. ale rozumiem, inny jezyk wiec latwo kogos atakowac i brac na widelec. za pobicie tych paru powinni byc normalnie scigani przez prokuratora, ale robienie nagonki na cala grupe ludzi z Ukrainy to po prostu gruba przesada.

  • R - niezalogowany 2018-08-14 19:15:53

    Polacy tez bija i rozrabiaja, u nas , za granica. zabralbym z tego kontekst narodowy, wszedzie sa tacy co lubia sie wyszumiec i latwo odpalaja piesci. ktos czuje sie solidarny z Polakiem ktory kogos za granica zabije lub pobije? a Ukraincy sa w kraju potrzebni, do pracy wlasnie. my jako narod zrobilismy sie juz za wygodni , na polu czy produkcji coraz mniej chce pracowac wiec kto to ma zrobic? jak ktos mi powie ze dostajac wiecej pojdzie to padne ze smiechu.

  • ... - niezalogowany 2018-08-12 18:44:05

    Serduszko. Znasz go ze piszesz ze patologia!? Poczytaj dobrze o co poszło a nie oceniasz. Siema

  • Agw - niezalogowany 2018-08-12 18:35:24

    Ty autorze serduszko skąd ty wierz że to patologia jak kurwa niewiez to się nie spierdalaj bo jestes za krutki

  • J...ać Ukrainę - niezalogowany 2018-08-12 15:37:02

    Trzeba się wziąsć za te ukraińskie k...wy a nie im tak pobłażać. Przyjeżdzają do naszego miasta dostają, prace, schronienie i jak się zachowują??? Nie pasują im warunki to niech wypier...ją do siebie spowrotem Suchy chleb wpierd...ać

  • Pan Lach - niezalogowany 2018-08-11 23:41:16

    Znaczy ukry dalej hasają po Oławie, a bohaterscy Oławianie usprawiedliwiają i cykają w domu. Pytam siedzą te gnidy czy nie?

  • sa - niezalogowany 2018-08-11 22:49:12

    https://popularne.pl/pitbull-pogryzl-owczarka/

  • ❤️ - niezalogowany 2018-08-11 20:49:25

    Ale w czym problem ?Mozecie wszyscy pracować w Autolivie ! Nie rozumiem skąd taka nienawiść ?Ten z mostu to patologia zaczepiał to dostał w morde

  • Ja - niezalogowany 2018-08-11 20:20:38

    A te roczne dziecko to pod modern spało ze na moście musiał ich uciszac

  • ikc2 - niezalogowany 2018-08-10 23:12:57

    Trzeba nagłaśniać takie sprawy. Ekspedientka zachowała się nieprofesjonalnie nie wzywając policji zamiast narzeczonego ale to nie zmienia faktu , ze wschodnia dzicz jest skandalicznie forowana w naszym kraju. I jak tu glosować na PIS ??

  • DD34 - niezalogowany 2018-08-10 19:45:23

    do bydlęcych wagonów banderowską swołocz , kierunek na dzikie pola skąd pochodzą

  • zielona - niezalogowany 2018-08-10 09:13:19

    jak tacy hardzi to walczyć za Donbas. władzy chyba zależy na konfliktach etnicznych

  • ehhh - niezalogowany 2018-08-10 09:10:31

    Brawo PIS! Więcej ich!... Więcej dopłat, więcej stypendiów, a Polacy cierpią!

  • sally - niezalogowany 2018-08-09 22:35:31

    W mojej miejscowości radni też są zaczadzeni sympatią do Ukraińców. Wywrzyjcie presję na tych, którzy ich zatrudnili.

  • Darek - niezalogowany 2018-08-09 20:35:08

    Efekt zniesienia wiz dla Ukraińców. Głupota level hard.

  • Tolek - niezalogowany 2018-08-09 17:04:33

    A co na to policja??

  • ania - niezalogowany 2018-08-09 16:39:42

    wincej banderowcow! wincej! sami prosimy sie o drugi wolyn

  • ania - niezalogowany 2018-08-09 16:39:39

    wincej banderowcow! wincej! sami prosimy sie o drugi wolyn

  • ania - niezalogowany 2018-08-09 16:39:39

    wincej banderowcow! wincej! sami prosimy sie o drugi wolyn

  • ania - niezalogowany 2018-08-09 16:39:37

    wincej banderowcow! wincej! sami prosimy sie o drugi wolyn

  • ania - niezalogowany 2018-08-09 16:39:37

    wincej banderowcow! wincej! sami prosimy sie o drugi wolyn

  • ania - niezalogowany 2018-08-09 16:39:32

    wincej banderowcow! wincej! sami prosimy sie o drugi wolyn

  • Roman - niezalogowany 2018-08-09 15:50:20

    Po co tych bandytów z ukrainy się wpuszcza do Polski, zamiast bandytów ukraińców cas przywieść do Polski Polaków zesłanych na sybir prze komunistów !

  • Roman - niezalogowany 2018-08-09 15:50:18

    Po co tych bandytów z ukrainy się wpuszcza do Polski, zamiast bandytów ukraińców cas przywieść do Polski Polaków zesłanych na sybir prze komunistów !

  • Roman - niezalogowany 2018-08-09 15:50:15

    Po co tych bandytów z ukrainy się wpuszcza do Polski, zamiast bandytów ukraińców cas przywieść do Polski Polaków zesłanych na sybir prze komunistów !

  • Polak - niezalogowany 2018-08-09 15:47:29

    WON ZA DNIEPR !!!! bo do dniepru to nasze i odzyskamy to.

  • igor - niezalogowany 2018-08-09 15:23:25

    UTOPMY UKRAINCOW W ICH BRUDNEJ I ŚMIERDZACEJ KRWI MOIM MARZENIEM JEST CHODZIĆ PO KOLANA W TEJ BRUDNEJ UKRAINSKIEJ KRWI

  • ukrainiec - niezalogowany 2018-08-09 15:17:58

    nawołuje do ostrzenia brzytew na te plugawe ukraińskie gardła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Żu żu - niezalogowany 2018-08-09 13:48:25

    Policja to tylko cwaniakuje jak złapią kierowcę,który przekroczy prędkość,przed łebkami co piją gdzieś tam,ale to po zgłoszeniu mieszkańców bo jaśnie panowie posadzają dupska w auta,jeżdżą ale nic nie widzą mięczaki!A poza tym to srają po gaciach ze strachu .W Oławie to widać ich tylko na przejażdżkach głównymi ulicami a w zakamarkach to ani widu ani słychu po tchórzach.

  • Żu żu - niezalogowany 2018-08-09 13:48:24

    Policja to tylko cwaniakuje jak złapią kierowcę,który przekroczy prędkość,przed łebkami co piją gdzieś tam,ale to po zgłoszeniu mieszkańców bo jaśnie panowie posadzają dupska w auta,jeżdżą ale nic nie widzą mięczaki!A poza tym to srają po gaciach ze strachu .W Oławie to widać ich tylko na przejażdżkach głównymi ulicami a w zakamarkach to ani widu ani słychu po tchórzach.

  • aja - niezalogowany 2018-08-09 13:20:50

    Skandalem jest, że nie wiedzieć czemu policja nie informuje o narodowości sprawców tylko pisze np. ,,obywatele zza wschodniej granicy" lub podobne wymijki. PIS doszedł do paranoi w sprawach banderowskiej UPA-iny.

  • dr - niezalogowany 2018-08-09 13:18:43

    Tak jest, gdy państwo polskie nie bierze w obronę swoich obywateli ale zaciekle broni innych nacji. To żenujące i hańbiące, zwłaszcza, że PIS próbuje podszywać się pod ,,partie narodową"! Ci Ukraińcy nie powinni byli nawet pomysleć o tym aby pobić Polaka w jego własnym kraju.

  • Anty ukrop - niezalogowany 2018-08-09 10:43:31

    Nalezy niezwlocznie zaczac napierdzielac wszystkich ukroli. Bez wyjatkow.

  • Mirosław - niezalogowany 2018-08-09 09:46:02

    Złapać łobuza ukarać 5 lat więzienia plus koszta leczenia i odszkodowanie.Wywiezć do ukrainy i niech ćwok mądrzeje w ukraińskim więzieniu.

  • Żu żu - niezalogowany 2018-08-09 09:19:51

    A ty huju coś napisał po rusku to co?Przyjebany jakiś jesteś?Ciulu jeden pisz na stronie ukraińskiej a nie tutaj-cymbale i banderowcu!!!!!!RAZ JESZCZE POWTARZAM !!!!!SWOŁOCZ I BLADZ UKRAIŃSKA NIE WPIERDALAĆ SIĘ NA OLAWA24 ,BO TO NIE JEST PORTAL DLA ŚMIECI I SZUMOWINY ukraińskiej!!!!!!!! Co za naród!!! Jak robactwo wszędzie wlezie! Bez honoru,ambicji-takie o nic.Brudasy i jeszcze okazuje się,że dżumy do nas przywożą.Trzeci świat jak nic!!!!!!

  • Żu żu - niezalogowany 2018-08-09 09:02:21

    Anna ty SZMATO ukraińska.I na oławską stronkę już się wpierdoliłaś!!!!!I I jeszcze śmiesz bronić tych swoich skurwysynów w klapkach.Wypierdalaj z Oławy i z olawa24 to nie jest portal dla was.Na ukrainie sie udzielaj ty bladz jedna!!!!!!! huja obchodzi .nas twoje zdanie.Ot kurwisko ukraińskie ma tupet!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • IQ - niezalogowany 2018-08-09 06:54:44

    Przydało by się ZOMO bo nasza policja jest dobra we wlepianiu mandatów:D Szkoda mi tylko naszych mieszkańców którzy cierpią na tym.

  • Lipa - niezalogowany 2018-08-09 00:17:11

    Policja gdzie, to chyba oni są od bezpieczenstwa

  • Ala z Bielska - niezalogowany 2018-08-09 00:08:49

    Wyp.... ć takie szumowiny poza granicę i nigdy nie wpuszczać. Oczywiście nie generalizuję. Mieszkam w mieście, gdzie jest dużo Ukraińców i NIGDY nie potkałam się z jakimiś nieprzyjemnościami. Mili, uczynni ludzie. A ten sort bandziorów to taki więcej kramkowo-kodorastyczny. I to towarzycho należy tępić!

  • Lucifer Angel - niezalogowany 2018-08-08 23:59:27

    Oława Przestała być miastem bezpiecznym dzieją się cuda na kiju i efekty są nie pierwsze i nie ostatnie, albo okkradaja mieszkania albo piją gdzie popadnie w biały dzień, albo biją ludzi porządku brak niestety

  • Jonny - niezalogowany 2018-08-08 23:50:59

    Kiedy młodą Ukrainkę jakiś wredny pracodawca z Polski zostawił po wylewie na ławce to ruszyła lawina dobrych serc co nie jest w naszym narodzie czymś odosobnionym w obliczy takiego skur...syństwa. Tutaj może związek Ukrów w PL, który dostaje dotacje z polskiego budżetu się jakoś zobowiąże do naprawy szkód moralnych, fizycznych i innych. Może niech zorganizują pomoc finansową z Upadliny dla poszkodowanego. Chyba w tym wypadku będzie się należeć renta do końca życia i koszty rehabilitacji.

  • Jonny - niezalogowany 2018-08-08 23:50:11

    Kiedy młodą Ukrainkę jakiś wredny pracodawca z Polski zostawił po wylewie na ławce to ruszyła lawina dobrych serc co nie jest w naszym narodzie czymś odosobnionym w obliczy takiego skur...syństwa. Tutaj może związek Ukrów w PL, który dostaje dotacje z polskiego budżetu się jakoś zobowiąże do naprawy szkód moralnych, fizycznych i innych. Może niech zorganizują pomoc finansową z Upadliny dla poszkodowanego. Chyba w tym wypadku będzie się należeć renta do końca życia i koszty rehabilitacji.

  • Krytyczna onaa - niezalogowany 2018-08-08 23:06:05

    Czemu my taką szumowinę przyjmujemy do Polski?

  • Paweł - niezalogowany 2018-08-08 22:58:57

    Jebać ukrainców niech do Ukrainy wracają śmiecie

  • Promil - niezalogowany 2018-08-08 22:20:33

    Lać te kurwy i patrzeć czy równo puchnie.

  • rfg - niezalogowany 2018-08-08 21:59:09

    Przyjmujcie wiecej tej kurewskiej zarazy...

  • qwert - niezalogowany 2018-08-08 21:50:59

    w latach 1990-2000 jeździłem do pracy do Niemiec. Miałem wizę na legalną pracę, jedyne miejsce które mi zaoferowano do pracy to POLE z rzodkiewką , nie było mozlwości na załapanie się do fabryki , pod dach ( czy deszcz czy skwar). A tu w tym pAtolivie i innych blaszankach zatrudniają tych nierobów i jeszcze ich lepiej traktują niż polaków .

  • qwert - niezalogowany 2018-08-08 21:49:34

    w latach 1990-2000 jeździłem do pracy do Niemiec. Miałem wizę na legalną pracę, jedyne miejsce które mi zaoferowano do pracy to POLE, nie było mozlwości na załapanie się do fabryki , pod dach ( czy deszcz czy skwar). A tu w tym pAtolivie i innych blaszankach zatrudniają tych nierobów i jeszcze ich lepiej traktują niż polaków .

  • Polak z krwi i kości - niezalogowany 2018-08-08 21:29:09

    Żyrynowski zaproponował żeby ukrainę podzielić między Rosję, Węgry, Słowację i Polskę...

  • Polak z krwi i kości - niezalogowany 2018-08-08 21:29:09

    Żyrynowski zaproponował żeby ukrainę podzielić między Rosję, Węgry, Słowację i Polskę...

  • Polak z krwi i kości - niezalogowany 2018-08-08 21:29:07

    Żyrynowski zaproponował żeby ukrainę podzielić między Rosję, Węgry, Słowację i Polskę...

  • PolksaDlaPolaków - niezalogowany 2018-08-08 21:17:58

    Ktoś chętny na rozkminke z brudasami?

  • *** - niezalogowany 2018-08-08 20:48:25

    @А F•ck you! F*ck dich. :)

  • Iwan - niezalogowany 2018-08-08 20:27:32

    Ukrainskie cwele i ich dziwki zaczynaja sie panoszyc w cebulandii? Wpierdol polaczki dostaja? Prawidlowo ;)

  • A. - niezalogowany 2018-08-08 18:37:32

    @Anna Spierdalaj do siebie upainko, z tym swoim upa-akcentem i upa-gramatyką. Nikt cię tu nie zapraszał.

  • Najpierw Polska - niezalogowany 2018-08-08 18:31:57

    A wiedzieliście, że ta dzicz przywozi masowo do Polski odrę, gruźlicę i HIV? Stanowią poważne zagrożenie epidemiologiczne, media o tym nie informują. To jest kraj trzeciego świata, pod względem zakażeń HIV są nawet za krajami afrykańskimi. Trzeba uważać na krew podczas interwencji. Po drugie, to bydło jest w Polsce nielegalnie! Nie należą do UE, nie składają się na UE. Przyjeżdżają, korzystają ze wszystkiego jakby im się należało! To gówno ludzkie jest traktowane lepiej niż Polacy i to za nasze pieniądze! Odważnie odmawiajcie usług tego ścierwa w miejscach publicznych. Nie udawajmy, że wszystko jest w porządku, kiedy kurwa nie jest!

  • WKS - niezalogowany 2018-08-08 18:28:47

    Lać ich ile wlezie pedaly się rozkokosily

  • zaki - niezalogowany 2018-08-08 16:37:59

    mamy co chcieliśmy , pozwoliliśmy im tu przebywać i mamy tego efekty, pracowałem z ukraińcami i wiem że to podły element

  • Matt - niezalogowany 2018-08-08 16:28:10

    Jak Autovil taki mądry i woli Ukraińców to niech przeniesie swój zakład do Ukrainy

  • Anna - niezalogowany 2018-08-08 15:54:39

    Istnieją różne Ukraińcy, nie warto wszystkich dub pod jedną linię. To samo można powiedzieć o Polaków. Niestety przyjeżdżają i debile też, ale z nimi pracować musieli służby graniczne, gdy ich wpuścili na teren Polski i policja.

  • Maks - niezalogowany 2018-08-08 15:15:26

    Ludzie z gadania nic nie przybędzie. Zbliżają się wybory wystarczy, że zbierze się grupa 50 pracowników Autoviliu i w związku z tym ich rodzin. Takiej grupy żaden burmistrz czy czy radny nie ominie bez słowa. Miasto ma różnie formy nacisku na takiego pracodawce. Przestawić sprawę taka jaką jest np. ukraińscy liderzy w zakładach. Nie bądźcie niewolnikami w swoim mieście- kraju.

  • Polak - niezalogowany 2018-08-08 13:49:45

    Napierdalac obserwować eliminować

  • Dariusz - niezalogowany 2018-08-08 13:29:52

    Bingo! Autoliv ma ich najwięcej, dlatego tyle ich tutaj przybywa :) zapłacą mieszkanie,czują się jak u siebie,czego chcieć więcej?

  • Ash - niezalogowany 2018-08-08 13:20:38

    Dokładnie. Autoliv zatrudnia ich więcej niż nas ! Otrzymują więcej szacunku niż Polscy pracownicy. Dostają szansę na awanse gdzie Polak musi zapieprzac cały czas na linii i tylko zje** za nich dostawać! Ich pracę doceniają,naszej nie! Jeszcze Ci powie że jeszcze trochę i nie będzie Polski tylko Ukraina :) Także jeszcze więcej ich, na pewno będzie lepiej. Gdyby chociaż mieli szacunek, jakaś wdzięczność może że ich tutaj przyjęli! Pacany pieprzone! Wypad do siebie szoszony!

  • Polak - niezalogowany 2018-08-08 12:54:41

    Panowie trzeba się zabrać i powycierać nimi ulice niema na co czekać

  • Obywatel - niezalogowany 2018-08-08 12:40:31

    Szkoda ze ta mocna grupa o której mowa to zwykle cioty co się 6 na 1 porwa a jak przyjdzie im pokazać charakter to dzida,tylko widać pit bulla albo WKS na plecach jAK spierdala juz nawet nie wiem co gorsze to scierwo czy scierwo ze wschodu

  • nah - niezalogowany 2018-08-08 10:24:54

    "Autoliv ich ściąga najwiecej ....Brawo dla tego zakładu ! Polaków mają za nic a na Ukraińca nawet sie poskarżyć nie mozna , masakra zeby we własnym kraju pracować w zakładzie gdzie liderami sa Ukraińcy ....resztę dopowiedzcie sobie sami ....koszmar !!! " Uuuu jakbym słyszał brytyjczyka w UK, tylko trzeba zamienić słowo Polak na Anglik, a Ukrainiec na Polak.

  • Monika - niezalogowany 2018-08-08 09:52:50

    Dobry pomysł z tymi nocnymi patrolami w weekend. Musimy się bronić i radzić sobie sami.

  • xxx - niezalogowany 2018-08-08 09:48:41

    Autoliv ich ściąga najwiecej ....Brawo dla tego zakładu ! Polaków mają za nic a na Ukraińca nawet sie poskarżyć nie mozna , masakra zeby we własnym kraju pracować w zakładzie gdzie liderami sa Ukraińcy ....resztę dopowiedzcie sobie sami ....koszmar !!!

  • Polak - niezalogowany 2018-08-08 09:39:43

    Ten naród był zawsze źle nastawiony do nas i to dopiero początek tego co nas czeka z ich strony.

  • Polak - niezalogowany 2018-08-08 09:39:40

    Ten naród był zawsze źle nastawiony do nas i to dopiero początek tego co nas czeka z ich strony.

  • Grosiki - niezalogowany 2018-08-08 09:22:34

    Oława takie kozaki z lasu nawet mają swojego gangstera Olawe. A nie potrafią sobie poradzić z brudasami z Ukrainy. Oława kiedyś uważałem to miasto za silne bo pełno kozaków ale chyba leśnych papierzakow obsrancow osiedlowych nie potrafiących robić porządku w mieście. Pozdro od Brzegu niech was tam zasypia ta Ukrainą

  • WKS - niezalogowany 2018-08-08 09:11:11

    Co to sie stało z Tą Oławą ? Gdzie ta mocna ekipa ?

  • WKS - niezalogowany 2018-08-08 09:11:07

    Co to sie stało z Tą Oławą ? Gdzie ta mocna ekipa ?

  • Polak - niezalogowany 2018-08-08 08:57:49

    Czyli Ukraińcy zaczynają bić Polaków. Nieźle się zaczyna. Czyżby Wołyń miał być?

  • Jasiu - niezalogowany 2018-08-08 08:51:29

    Od uspakajania awanturujących się w nocy jest policja, a nie "koleś na rowerze" i taksówkarz.

  • Zakrzowianin - niezalogowany 2018-08-08 08:28:12

    Wnuczkowie morderców z upa i ss galizien. Będzie tylko gorzej od nowego roku wchodzi przepis że po roku mogą ściągać całą rodzinę a po dwoch latach pobyt stały. Kobiety po 18 nie beda wychodzić na dwór jak w Szwecji. Śmierć ukrainie !!!

  • Jaro - niezalogowany 2018-08-08 08:21:21

    Oława co z Tobą, upa łazi i bije (prawie zabija) waszych... tylu dobrych i mocnych chłopaków tu jest

  • Gryzli - niezalogowany 2018-08-08 08:19:53

    Jak ich złapią to dostaną niezły łomot od naszych w areszcie.

  • Oława - niezalogowany 2018-08-08 08:01:42

    W poszukiwaniu lepszego życia, wszyscy jadą za granicą, jeść tej migracji ludów, nie może być zatrzymana. ludzie przychodzą różne odpowiednie i nieodpowiednie, więc jeśli policja nie da rady, poprawnie będzie utworzyć oddziały osób, które będą monitorować nocne ulice w weekend! Ta metoda działa, była wykorzystywana wielokrotnie w Stanach Zjednoczonych aby rozwiązać zamieszki w nocy czasu. może tak wszyscy pobytu żywy i zdrowy. Jeśli istnieje jakikolwiek błąd to przepraszam, źle pisać po polsku!

  • Kiub - niezalogowany 2018-08-08 07:31:58

    Masakra panoszą się jak u siebie dzicz swołocz dyskoteki ich w kościele są msze po ukraińsku nie chcieliśmy uchodźców to mamy tych popaprańców

  • Anonim - niezalogowany 2018-08-08 06:05:14

    Swołocz szoszońska won z Polski

  • 1 ty 5 ja - niezalogowany 2018-08-08 05:36:03

    Powoli nasi Rodacy muszą się czuć zagrożeni we własnym kraju z powodu TEGO SCIERWA CO PALETA SIE GRUPAMI I SIEJE ZAMENT. Pytanie gdzie są patrole strarzy miejskiej i policji?

  • Seba - niezalogowany 2018-08-08 04:18:13

    Warto też wspomnieć co działo się w weekend w JL... Też rozruba z udziałem Ukrainy, jazda po alko i dragach, uszkodzone samochody.. Tylko czekać i pozwalać im na więcej.. Dopłacić im 1000pln do mieszkań!!!!

  • olawa - niezalogowany 2018-08-08 02:56:39

    deportowac tryzuba damoj,,,,

  • Joanna - niezalogowany 2018-08-07 23:46:25

    Niech nadal wynajmują im mieszkania i pozwalają tak się panoszyc wina naszych nigdy nie nazartych polaczkow którym ciągle mało kasy

  • Kowalski - niezalogowany 2018-08-07 23:44:37

    Co na to policja?

  • Ja - niezalogowany 2018-08-07 23:41:50

    To nie wyjebac tylko się zebrać i najebac banderowca

  • Bee - niezalogowany 2018-08-07 23:27:32

    Banderowska swołocz!!!

  • Cma - niezalogowany 2018-08-07 23:24:29

    No brawo. I znowu kto zaatakowal?' Obywatel ukrainy. Jeszcze wiecej ich na pewno bedzie jeszcze lepeij.

  • Ten pierwszy - niezalogowany 2018-08-07 23:07:56

    Wyjebać to gówna tam skąd przybyli.....

  • Ten pierwszy - niezalogowany 2018-08-07 23:07:33

    Wyjebać to gówna tam skąd przybyli.....

  • Niepaniemaju - niezalogowany 2018-08-07 23:00:21

    Wywieźć scierwa do lasu niech zgnija

  • Rudia - niezalogowany 2018-08-07 22:50:33

    Niech Ukraińcy wracają do siebie od kiedy są zawsze jest tragedia zrubcie coś z tym

  • Marko - niezalogowany 2018-08-07 22:36:02

    Jakim prawem dostaja 500 zl....te ścierwo...

  • Kkk - niezalogowany 2018-08-07 22:34:18

    Panie Putin dzięki za aneksje Krymu, bierz Pan jeszcze Donbas i uściśnie Panu dłoń w podzięce.

  • Oławianin - niezalogowany 2018-08-07 22:33:18

    Prawda jest tak, że Ukraińcy się u nas rozpanoszyli i będzie tylko gorzej. Ostatnio w Biedronce w kolejce dwóch zkacowanych Ukraińców słuchało sobie na ful ze smartfona swoje disco - ukraińsko i mieli za nic uwagi aby ściszyć .

  • Olawiwnka - niezalogowany 2018-08-07 22:31:45

    Są tutaj tylko po to żebyśmy mogli zamiatać nimi ulice. Podludzie

  • jatoja - niezalogowany 2018-08-07 22:07:48

    Pierdolone ścierwo!!! Do utylizacji się nadają. Zachowują się jak brudasy we Francji, Niemczech czy Szwecji. A PISiory jeszcze ich zachęcają do przyjeżdżania i 500 plis dają swołoczy.

Dodajesz jako: |