Dzień Kobiet w rytmie Disco!

25/02/2019 11:44
MAR 08
Oława godz: 18:00

Gwiazda z lat 80. wykonawca utworów takich jak "Flames Of Love" czy "Lady Of Ice" - Fancy wystąpi na tegorocznym dniu kobiet w Oławie!

Koncert odbędzie się 8 marca o godzinie 18:00 na hali sportowej, a wstęp będzie bezpłatny ze specjalnym zaproszeniem od Urzędu Miasta. 

 

Fot: fancy-online.com

Reklama

Dzień Kobiet w rytmie Disco! komentarze opinie

  • gość 2019-02-13 09:55:50

    skoro bezpłatny koncert, to... po co bilety? żeby ktoś wziął kasę za wydrukowanie?

  • gość 2019-02-13 10:55:42

    Żeby za dużo osób nie przyszło. Nie zdziwiłbym się też, gdyby było konieczne udzielenie zgody na przekazanie danych osobowych w celach marketingowych.

  • cześ - niezalogowany 2019-02-13 11:12:51

    a kto zapłaci temu gościowi??? cała gmina??? czy pan burmistrz ze swojej wypłaty???

  • Żu żu - niezalogowany 2019-02-13 19:06:01

    Nie martw się cześ bo ten gość już wyszedł z mody także dużo nie weżnie kasy,a kto wie czy to on sam nie zapłacił żeby móc tu,w Oławie zaśpiewać :-))) A jeśli chodzi o bilety wstępu to któregoś roku, i jeśli pamiętam na zespół Boys też rozdawano wejściówki,w Urzędzie Miasta ale było ich bardzo malutko,bo jak wytłumaczono mi były rozdawane w Wellnessie ,na basanie krytym itp. O znajomych nic nie wspomniała :-))

  • Gośćszczesliwa - niezalogowany 2019-02-14 18:03:32

    Witam .Czy zawsze musza byc komentarze a po co i narzekanie. Dla kogos to jest wspomienia. Pierwsza milosc. Młodosc. Starsi chca tez gdzies wychodzic posluchac muzyki przeciesz nie wyjda do dyskoteki. Czy jestescie szczesliwi ze narzekacie. Cieszcie sie zyciem.

  • Gośćszczesliwa - niezalogowany 2019-02-14 18:03:58

    Witam .Czy zawsze musza byc komentarze a po co i narzekanie. Dla kogos to jest wspomienia. Pierwsza milosc. Młodosc. Starsi chca tez gdzies wychodzic posluchac muzyki przeciesz nie wyjda do dyskoteki. Czy jestescie szczesliwi ze narzekacie. Cieszcie sie zyciem.

  • kotek - niezalogowany 2019-02-25 20:24:19

    Widać w Oławie jest ciąg na taki styl. Na szczęście nie wszyscy mają taki gust. Tylko dlaczego wszyscy muszą to wydarzenie sponsorować? Wiem! DE-MO-KRA-CJA!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 09:22:45

    Oglądanie 76 letniego piosenkarza disco w akcji może być nie lada przeżyciem dla kobiet. Klasyka zawsze w modzie