PILNE

Gala Disco Polo na dożynkach w Domaniowie już w sobotę!

22/06/2018 10:05

Zbliżają się Gminne Dożynki w Domaniowie. Oprócz ceremoniału dożynkowego na scenie będzie się działo! Organizatorzy w tym roku przygotowali Galę Disco Polo. Wystąpi zespół MIG, Long&Junior, gwiazda rock-polo Sławomir oraz Gentelman"s.

Dożynki odbędą się 1 września. Zespół Long&Junior wystąpi o godzinie 16:00, Sławomir zagra swój koncert o 18:00, Gentelman"s wystapi o godzinie 19:00, natomiast zespół MIG zagra o 21:15.

Reklama

Gala Disco Polo na dożynkach w Domaniowie już w sobotę! komentarze opinie

  • Pokacomaszwkieszeni - niezalogowany 2018-09-02 11:02:37

    Pozdrowienia dla dziewczyn z bramki, żadne piwo w butelce nie weszło na teren imprezy. Nice job

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-02 10:04:36

    Bardzo fajnie było! W 2017 było super ale tegoroczne dożynki pobiły wszystkie imprezy w gminie Domanow. Szkoda tylko że atrakcje dla dzieci były drogie. Proszę o organizatora o zwrócenie uwagi na rodziny które mają więcej niż 1 lub 2 dzieci. 150-200 zlotych na dmuchane zamki trzeba było wydać na 3 dzieci. To stanowczo za dużo.

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-02 10:04:33

    Bardzo fajnie było! W 2017 było super ale tegoroczne dożynki pobiły wszystkie imprezy w gminie Domanow. Szkoda tylko że atrakcje dla dzieci były drogie. Proszę o organizatora o zwrócenie uwagi na rodziny które mają więcej niż 1 lub 2 dzieci. 150-200 zlotych na dmuchane zamki trzeba było wydać na 3 dzieci. To stanowczo za dużo.

  • Edek - niezalogowany 2018-09-01 17:40:13

    Ten Domaniow to w jakim wojewodztwie??!!! Czemu nie napisane

  • sss - niezalogowany 2018-08-26 22:42:44

    a kto w tych czasach nie ma samochodu?

  • Kierownik z Krakowa. - niezalogowany 2018-08-26 10:57:52

    Drogi dziurawe jak ser Szwajcarski, dojazd PKS do miasta wojewódzkiego tylko jeden na dobę, ale najważniejsze że będzie Sławomir, świetlice, boiska i hale sportowe. Bez samochodu w tej gminie to jak bez ręki i nóg.

  • Dobry - niezalogowany 2018-08-10 14:43:45

    Lepszy Sławek na scenie jak byle jaki wójt co bierze chwałę za coś czego nie organizuje

  • cześ - niezalogowany 2018-06-27 08:06:23

    już wystarczy że w piłkarskiej reprezentacji mamy jednego sławomira tfuuuuu!

  • sic! - niezalogowany 2018-06-25 00:54:26

    To nie Wójt organizuje dożynki lecz Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów. To nie Wójt ustala program uroczystości lecz Dyrektor CKiC. Dokładnie tak! Ale to Wójt mówi Madzi co ma robić! sic!

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-06-24 08:32:18

    Dla Was w tej gminie cokolwiek się zrobi to nie pasuje. Dożynki byle jakie to marudzicie, dożynki zajebiste to też źle; Wójt byle jaki to kręcicie nosem, w końcu porządny Wójt, człowiek, który sprawnie zarządza gminą i realizuje wiele inwestycji - to też Wam nie pasuje i obgadujecie za plecami. Miejcie ANONIMY na tyle odwagi, przyjdźcie na sesję RG i powiedzcie co Was boli. I jeszcze jedno - powiedzcie za którego innego Wójta robiło się więcej w gminie ??? Wymieńcie te wielkie zrealizowane inwestycje.

  • Kot - niezalogowany 2018-06-24 07:34:42

    W ostatnim roku przez wyborami wszystko się zaczyna robić!

  • Monaliza - niezalogowany 2018-06-24 02:24:10

    Wkoncu sie cos zaczyna dziac w naszej gminie. Super. Podziekowania dla organizatorow

  • Miła - niezalogowany 2018-06-23 23:36:19

    Gminę stać na Sławomira? Ciekawe.

  • Współorganizator - niezalogowany 2018-06-22 20:36:54

    To nie Wójt organizuje dożynki lecz Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów. To nie Wójt ustala program uroczystości lecz Dyrektor CKiC. Główne źródło finansowania tej imprezy to środki pozyskane ze źródeł zewnętrznych - to przede wszystkim darowizny oraz środki uzyskane z tyt. udzielenia wyłączności sprzedaży oraz najmu powierzchni reklamowej. Kwestia finansowania uroczystości była wielokrotnie badana przez Komisję Rewizyjną (bez uwag). To dzięki ciężkiej pracy osób zaangażowanych w organizację całego przedsięwzięcia oraz ogromnemu wsparciu finansowemu naszych sponsorów możemy organizować to wydarzenie na tak wysokim poziomie. To nie kampania lecz coroczne podziękowanie dla naszych rolników za ich ciężką pracę. To impreza, która jest organizowana dla wszystkich mieszkańców naszej gminy. To impreza dzięki której możemy promować naszą gminę i nasze piękne tereny poza granicami gminy a nawet powiatu. To impreza w organizację której wkładamy całe serce.

  • Lamar - niezalogowany 2018-06-22 16:53:01

    Kanalizacji nie ma, kasa na jakiegoś wieska jest. Wójt sra przed wyborami więc ratuje się czym popadnie. Chociaż i tak w okolicznych wioskach jest przegrany, bo wszystkim robi pod górkę. Dino miało być we Wierzbnie to zablokował budowę i robi w Domaniowie. A samym Domaniowem wyborów nie wygra, mam nadzieję