PILNE
Kronika policyjna, pieprzowy szkole Strażacy ewakuowali uczniów - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 29/04/2019 11:44

W szkole w Jelczu-Laskowicach ktoś rozpylił gaz pieprzowy, strażacy ewakuowali placówkę. Kilkoro dzieci uskarża się na złe samopoczucie.

Przed godziną 11:00 strażacy zostali wezwani do szkoły podstawowej numer 3 przy ulicy Bolesława Prusa w Jelczu-Laskowicach. Ktoś rozpylił prawdopodobnie gaz pieprzowy. Wszyscy pracownicy i uczniowie zostali ewakuowani. Opieki medycznej wymaga kilkoro uczniów, którzy uskarżają się na złe samopoczucie -Kilkoro dzieci zgłasza objawy podobne przy zatruciu gazem, nudności i bóle głowy, są pod opieką strażaków. - informuje Oficer Prasowy bryg. mgr inż. Krzysztof Gielsa. - Wszyscy uczniowie zostali wyprowadzeni na zewnątrz budynku, są pod opieką nauczycieli i ratowników. 

Z informacji jakie udało nam się uzyskać pomocy potrzebuje 23. uczniów. 

Na miejscu jest 12 zastępów straży pożarnej i policja, ma przyjechać również grupa specjalistyczna jednostki chemicznej z Wrocławia. Po kilkunastu minutach pojawiła się pierwsza karetka pogotowia ratunkowego.

Reklama

Gaz pieprzowy w szkole. Strażacy ewakuowali uczniów komentarze opinie

  • gość 2019-04-29 12:40:01

    "Po kilkunastu minutach pojawiła się pierwsza karetka pogotowia ratunkowego."

    Ac o było powodem takiego pośpiechu ?

  • cześ - niezalogowany 2019-04-29 12:48:32

    uczniowie zaczynają strajk :D

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 13:06:43

    W odpowiedzi na poprzedni komentarz taki pośpiech wynikał pewnie z wezwan do osób które mają biegunkę bądź wysoką gorączkę, 37,1

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 13:13:50

    To nowy sposób strajkowania (nierobów) pseudo nauczycieli

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 13:32:01

    A może to jest powód do zastanowienia się nad tym jak wychowuje się własne dzieci ? Nie rozumiem zarzutów do nauczycieli?z pewnością nie narazili by życia i zdrowia swoich uczniów!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 13:33:27

    Dwóch debili z 7b rozpyliło gaz, czemu nie napisaliscie ich nazwisk?

  • Barbara - niezalogowany 2019-04-29 13:34:07

    Co się dzieje z tą młodzieżą szok!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 13:34:23

    dzieki za odwolane lekcje buzka

  • Zbyszek - niezalogowany 2019-04-29 13:35:50

    Nie wiedzialem, ze moja klasa to takie cymbaly

  • Jarek - niezalogowany 2019-04-29 13:37:00

    Młodzi terroryści, naprawdę nie wiem co się dzieje z tymi dziećmi. Jeden głupszy od drugiego!

  • Darek niedowiarek - niezalogowany 2019-04-29 13:38:55

    Tą klase to już całe miasto zna

  • Dajro - niezalogowany 2019-04-29 13:39:39

    Ja pierdole I to moja szkola tl

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 13:41:28

    Młodzież z roku na rok głupsza, szkoda, ze sie nie zagazowało tych dwóch cymbałów.

  • Bolesław Prus - niezalogowany 2019-04-29 13:41:35

    Czemu jestem patronem tej szkoły omg

  • Adam Mickiewicz - niezalogowany 2019-04-29 13:42:48

    Litwo! Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie.

    Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,

    Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie

    Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.
    Polecam!

  • Jadzia Florka - niezalogowany 2019-04-29 13:43:42

    A znam tych dwoch debili

  • Strajkujący Krzysiu - niezalogowany 2019-04-29 13:43:44

    Spalić te szkole!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 13:44:00

    Głupota ludzka nie zna granic

  • Cheryl - niezalogowany 2019-04-29 13:48:18

    Zwrot akcji iak w Riverdale

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 13:59:01

    Czemu chodzę to tej klasy

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 14:00:58

    Znam jednego ze sprawców

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 14:13:10

    Znam jednego ze sprawców

  • Kaćka - niezalogowany 2019-04-29 14:20:30

    Ale cyrk

  • Najfajniejszy uczeń - niezalogowany 2019-04-29 14:21:31

    Są próby w razie pożaru i w razie skali terrorystycznego więc trzeba pokazać coś czego nie było jeszcze. Pokazuje to tylko jaka młodzież jest kreatywna.

  • Kaćka Kaćka - niezalogowany 2019-04-29 14:39:29

    Panie Zbyszku nie powinien pan wyzywać swojej klasy lol

  • gość 2019-04-29 15:14:18

    lubie piergoi i żaby

  • Rafał - niezalogowany 2019-04-29 15:28:34

    Słuchajcie debile i te półdebile. Czy w waszych pustych łbach jest choć odrobina miejsca na gram rozumu, czy pierdoły z internetu wydrylowały wam czaszki do pustego?
    Co strajk ma wspólnego z debilnym wybrykiem ćwierćinteligenta, któremu do szkoły zawsze pod górke. Mam nadzieje że rodzice pochwalą synka a służby które musiały podjąć działania w celu zabobieżenia ewentualnym konsekwencjom zdrowotnym poszkodowanych dzieci, prześlą rachunek za zabawe synalka rodzicom.

  • Wasza stara - niezalogowany 2019-04-29 15:52:20

    Żabski i pierożek macie wpiernicz

  • Cichy wielbiciel - niezalogowany 2019-04-29 16:14:51

    Patologia w tym jelczu

  • Szybki Krzysztof - niezalogowany 2019-04-29 17:10:58

    Tym razem nie poszedłem do Pana X ponieważ ta sytuacja wymknela się spod kontroli i nie miałem wrecz odwagi żeby pójść w to miejsce i je po wąchać. Przepraszam
    Szybki Krzysztof

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 17:42:51

    Z tymi patologicznymi zachowaniami trzeba coś w końcu zrobić.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 17:48:57

    Szkoda tylko, że zamiast wyprowadzić uczniów na zewnątrz, skupiono ich w sali gimnastycznej. To chyba nie najlepszy kierunek "ewakuacji".

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 18:43:50

    Szkoda adriana, ale nathan to na psy chodzi wiec dobrze

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 18:48:10

    takie rzeczy tylko w jelczu

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 20:57:12

    Karetka po kilkunastu minutach. Brak komentarza...

  • Czytof - niezalogowany 2019-04-29 22:19:18

    Pale tylko jak sie zdenerwuje

  • Krzysztof - niezalogowany 2019-04-29 22:22:33

    Jestem załamany tą całą sytuacją

  • Pan K - niezalogowany 2019-04-29 22:28:35

    Nawet nie musiałem iść po Pana Dyrektora

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 22:52:55

    Do pożaru na pewno by aż tyle nie przyjechało :/

  • gość 2019-04-30 08:58:09

    banda jełopów

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 09:11:05

    Minimalna ilość zastępów wynika z procedur szanowny przedmówco. Tutaj była potrzeba butli z tlenem medycznym i dlatego dysponowano kolejne osp.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 21:44:42

    Zawsze zadaje sobie takie pytanie co by się musiało stać żeby ludzie nie skomentował tego negatywnie ,myślę że nawet gdyby jakiś człowiek dał każdemu Polakowi po milionie złotych to i tak znalazłby się ktoś kto by to skomentował źle i coś by mu nie pasowało KURWA ludzie co się z wami dzieje

Dodajesz jako: |