PILNE

Groźnie! Rozpędzony fiat uderzył w tira

Wypadki drogowe, Groźnie! Rozpędzony uderzył - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 13/02/2018 16:36

O wielkim szczęściu może mówić kierowca fiata uno, który najechał na tył stojącego na poboczu samochodu ciężarowego. W wyniku zderzenia osobowe auto zostało niemal całkowicie zniszczone. Na szczęście kierujący doznał tylko niewielkich obtarć i miał rozbity łuk brwiowy.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek na drodze pomiędzy Gajem Oławskim a Pełczycami. Około godziny 15:20 podróżujący fiatem uno 32-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn najechał na tył stojącego na poboczu tira. Nieco wcześniej w ciągniku doszło do awarii, dlatego został unieruchomiony. Jego kierowca prawidłowo oznaczył miejsce postoju. Siła uderzenie była bardzo duża, o czym świadczy widok rozbitego auta.

Na szczęście kierujący fiata wyszedł z wypadku bez szwanku. Został przewieziony na badania do oławskiego szpitala. W miejscu zdarzenia przez kilkanaście minut droga była zablokowana.

reklama

 

 

Reklama

Groźnie! Rozpędzony fiat uderzył w tira komentarze opinie

  • cześ - niezalogowany 2018-02-16 11:22:39

    nie wiem czy wiecie ale kierowcy z DOA czy też z DST zdają egzamin w tym samym miejscu - we Wrocławiu!!! więc o co się spinacie?

  • carlitos - niezalogowany 2018-02-14 15:23:36

    szczęście że nikt nie jechał na drzwiach od stodoły na blachach DOA - bo dopiero byłby karambol

  • Okoliczna - niezalogowany 2018-02-14 10:31:58

    Chyba wyprzedzanie nie wyszło, albo kierowca faktycznie ma problem ze wzrokiem.

  • K - niezalogowany 2018-02-14 07:09:32

    Duża liczba kierowców z tablicą DST powinna jeszcze raz odbyć kurs prawa jazdy już wiele razy byłem świadkiem wymuszeń, wyprzedzania na tak zwanego "trzeciego" oraz ostatnio w gaju oławskim pewien kierowca o mało nie staranował rowerzysty co więcej jeszcze miał problem do kierującego rowerem że mu nie zjechał.

  • lukasz - niezalogowany 2018-02-14 00:27:08

    A może po prostu słońce go oślepiło?

  • maciek - niezalogowany 2018-02-13 22:03:02

    PO CO ZAMAZYWAC TABLICE REJESTRACYJNE W NACZEPIE, SKORO NA TYLNIEJ BURCIE SĄ I TAK WIDOCZNE ??

  • Andzia - niezalogowany 2018-02-13 21:45:17

    Do SZOK osobowka ma tablice DST a Tir DJE więc nie wiem gdzie ty tam OB widzisz??? Dla Twojej informacji nie wszyscy którzy mają tablice OB zdawali egzamin w Opolu, bo zapewne do tego pijesz

  • cześ - niezalogowany 2018-02-13 20:13:13

    podróżnicy? hahaha a tak na poważnie to radziłbym gościowi zbadać wzrok bo coś takiego to nawet po pijaku ciężko spowodować :D

  • ~w - niezalogowany 2018-02-13 20:12:35

    Polecam wybrać sie odrazu do szpitala we Wrocławiu aby uzyskać jakąkolwiek pomoc , w oławie osoby z wypadku ze zlamaniami wypisywane sa do domu z lekami przeciwbolowymi spisane na siebie

  • ~w - niezalogowany 2018-02-13 20:12:32

    Polecam wybrać sie odrazu do szpitala we Wrocławiu aby uzyskać jakąkolwiek pomoc , w oławie osoby z wypadku ze zlamaniami wypisywane sa do domu z lekami przeciwbolowymi spisane na siebie

  • B - niezalogowany 2018-02-13 20:03:25

    czy ja wiem czy takie kilkanaście minut.... ta droga o 16 była nieprzejezdna

  • Aga - niezalogowany 2018-02-13 17:50:41

    Rejestracja nie ma nic do tego.

  • sebo - niezalogowany 2018-02-13 17:38:18

    auto wiekowe ale nadal bardzo bezpieczne

  • Ajax - niezalogowany 2018-02-13 17:21:44

    Doradzam pechowemu kierowcy jak najszybciej pojechać na wrocławski
    SOR i jeszcze raz sprawdzić stan zdrowia.

  • Szok - niezalogowany 2018-02-13 17:17:41

    Widać można. Te rejestracje DST i OB masakra...

  • OSP - niezalogowany 2018-02-13 16:54:52

    jak można nie zauważyć stojące na prostej drodze (i to jeszcze z górki) ciężarówki ? może bawił się telefonem ?

Dodajesz jako: |