III Dolnośląski Bieg po Zdrowie dla Chorych na Raka

Bieganie, Dolnośląski Zdrowie Chorych - zdjęcie, fotografia
olawa24.pl 18/10/2015 14:28

297 osób wzięło udział w tegorocznym, III Dolnośląskim Bieg Po Zdrowie Dla Chorych Na Raka. W niedzielne popołudnie 10 kilometrową trasę znaną dobrze wszystkim z Biegu Koguta pokonali biegacze, którzy przyjechali do Oławy niemal z całej Polski.

Jako pierwszy na mecie z czasem 33:59 min, zameldował się Tomasz Sobczyk z Wrocławia. Drugi był Łukasz Dziądziak, a trzeci Mateusz Michalak. Wśród kobiet najlepsza okazała się Magdalena Chruszcz pokonując trasę w czasie 40:59 min, drugie miejsce zajęła Justyna Koczuła, a trzecie Karolina Markowska.

Nowością był bieg dookoła oławskiego ratusza przygotowany specjalnie dla najmłodszych. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz medal. Elżbieta Wojdyła ze stowarzyszenia „Zawsze Kobieta” zapowiada kontynuację biegu dla dzieci w przyszłych edycjach.

Reklama

III Dolnośląski Bieg po Zdrowie dla Chorych na Raka komentarze opinie

  • Kenton - niezalogowany 2016-09-01 04:53:40

    Could I take your name and number, please?

  • Murray - niezalogowany 2016-09-01 04:53:36

    I'll put her on

  • Noah - niezalogowany 2016-09-01 04:53:32

    Do you know the number for ?

  • Grady - niezalogowany 2016-09-01 04:53:27

    I was born in Australia but grew up in England

  • Bobbie - niezalogowany 2016-09-01 04:53:22

    A book of First Class stamps

  • Jerome - niezalogowany 2016-09-01 04:53:18

    Other amount

  • Herschel - niezalogowany 2016-09-01 04:53:13

    What do you want to do when you've finished?

  • Gobiz - niezalogowany 2016-09-01 04:53:09

    How long have you lived here?

  • Marlin - niezalogowany 2016-09-01 04:53:05

    Did you go to university?

  • Erin - niezalogowany 2016-09-01 04:53:01

    Can I call you back?

  • Genesis - niezalogowany 2016-09-01 03:26:41

    I really like swimming

  • Addison - niezalogowany 2016-09-01 03:26:35

    One moment, please

  • Tracey - niezalogowany 2016-09-01 03:26:31

    A packet of envelopes

  • Edgar - niezalogowany 2016-09-01 03:26:27

    very best job

  • Isaias - niezalogowany 2016-09-01 03:26:22

    This is your employment contract

  • Louis - niezalogowany 2016-09-01 03:26:18

    I've got a full-time job

  • Mauro - niezalogowany 2016-09-01 03:26:13

    Incorrect PIN

  • Jonathon - niezalogowany 2016-09-01 03:26:09

    I want to report a

  • Rayford - niezalogowany 2016-09-01 03:26:05

    What do you study?

  • Andrew - niezalogowany 2016-09-01 03:26:01

    Can you put it on the scales, please?

  • Melissa - niezalogowany 2016-08-31 16:51:06

    Until August

  • Armando - niezalogowany 2016-08-31 16:51:01

    What sort of music do you listen to?

  • Antione - niezalogowany 2016-08-31 16:50:54

    I quite like cooking

  • Xavier - niezalogowany 2016-08-31 16:50:43

    Where do you come from?

  • Donald - niezalogowany 2016-08-31 16:50:35

    When do you want me to start?

  • Jeramy - niezalogowany 2016-08-31 16:50:29

    Whereabouts are you from?

  • Lightsoul - niezalogowany 2016-08-31 16:50:18

    We used to work together

  • Thomas - niezalogowany 2016-08-31 16:50:09

    Cool site goodluck :)

  • Dominic - niezalogowany 2016-08-31 16:49:57

    What's the current interest rate for personal loans?

  • Eduardo - niezalogowany 2016-08-31 16:49:52

    In a meeting

  • Sandra - niezalogowany 2016-02-11 07:22:33

    Nice to be here...[...]Identifying and environment your goals can play a very vital role in monviatitg you to understand your imaginative and prescient for the long run. Goal surroundings helps you to make a selection the place you want to pass in existence and what you...

  • Forum Oławskie - niezalogowany 2015-10-19 07:57:30

    W przyszłym roku liczymy na 2x więcej :-)
    Trasę gps możecie zobaczyć pod adresem: www.miasto.olawa.pl/forum/viewtopic.php?f=38&t=31

  • mel - niezalogowany 2015-10-18 17:50:39

    dziękuję serdecznie

  • A - niezalogowany 2015-10-18 17:44:23

    http://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20151018_O%C5%82awa.pdf wyniki

  • mel - niezalogowany 2015-10-18 17:35:14

    a gdzie można znaleźć wyniki?

  • mel - niezalogowany 2015-10-18 17:35:13

    a gdzie można znaleźć wyniki?

  • MacieX - niezalogowany 2015-10-18 15:15:43

    brawo organizatorzy!

Dodajesz jako: |